Zaproszenia ślubne z humorem – czy pasują na każde wesele?

Zaproszenia ślubne humorystyczne są idealne dla par, które cenią sobie poczucie humoru. Zobaczcie, więc jak dopasować zaproszenia pod siebie.

Zaproszenia ślubne z humorem – czy pasują na każde wesele?
źródło: z-milosci.pl
  • Zaproszenia
  • Trendy
  • Polska

Wręczanie zaproszeń ślubnych gościom, to historia, która sięga wielu lat wstecz. Jest to istotny moment podczas przedweselnych przygotowań, gdyż tym drobnym gestem wyróżniamy osoby, z którymi chcemy celebrować ten dzień. Wręczenie zaproszenia ślubnego to pierwsza okazja, aby goście mogli po części poznać charakter całej uroczystości. Zaproszenia powinny wpasować się w kolorystykę i styl ślubu oraz po części odzwierciedlać nas samych. Na rynku istnieje wiele zaproszeń ślubnych o przeróżnej tematyce. Możemy wybrać pomiędzy klasyką i elegancją, klimatem boho, czy nowoczesnością. Od kilku lat dużą popularnością cieszą się zaproszenia z humorem – czy jednak nadają się one na każde wesele?

Dopasuj zaproszenia ślubne pod siebie

Publikacja

Ciężko jest jednoznacznie określić, czy zaproszenia z humorem będą odpowiednie na każde wesele. Ważne jest, abyście to wy zdecydowali, czy taki styl zapraszania gości wam odpowiada. Dobieracie pod siebie charakter wesela, wystrój sali, model samochodu – w przypadku zaproszeń powinno być dokładnie tak samo. Najważniejsze, abyście dobrze czuli się w takiej atmosferze, jaką stworzycie na waszym weselu. Jeśli jesteście osobami pełnymi radości i dobrego humoru, a wasza para znana jest wśród znajomych jako ta zabawna, żartująca i ciesząca się życiem, to zaproszenia z humorem odzwierciedlą was idealnie. Jeśli macie poczucie, że rustykalne koronki, czy eleganckie perły to nie wasz styl – nie brnijcie w to. W przypadku zaproszeń z humorem ciekawym rozwiązaniem jest stworzenie krótkiego wiersza, rymowanki, wklejenie zdjęcia, czy napisanie historii. Dobierzcie taką czcionkę, grafikę i wykończenia, jakie uznacie za najbardziej pasujące do waszej osobowości. Dobrym pomysłem jest wybór motywu przewodniego np. hobby Pary Młodej, ulubiony film, czy serial.

zapiszzaproszenie ślubne z humorem
Źródło: Zaproszenia z-Miłości

Zadbaj o spójność

Spójność daje nam poczucie, że wszystko zostało perfekcyjnie zaplanowane. Styl wesela i wystrój utrzymany w jednej tonacji kolorystycznej sprawia, że każdy element do siebie pasuje. Jeśli decydujecie się na zaproszenia z humorystycznym motywem, oddajcie ten sam charakter w innych elementach. Niech luźna atmosfera zapanuje na sali w trakcie wesela, tort przedstawia śmieszną historię, a konferansjer przemawia jak do najlepszych przyjaciół, żartując i bawiąc innych. Niemałym zaskoczeniem dla gości będzie, gdy po otrzymaniu zaproszenia w humorystycznym stylu, w dniu wesela będzie całkowicie inaczej. Decydując się na pójście w stronę zabawnego sposobu zapraszania bliskich, nie zapomnijcie, by w tym najważniejszym dniu panowała taka sama atmosfera. Będzie to wiarygodne i w pełni odzwierciedlające was.

Sposób wręczenia

Sposób wręczenia humorystycznego zaproszenia powinien nawiązywać do tego, co goście przeczytają po otworzeniu. Poinformujcie bliskich, że planujecie urządzić wesele pełne dobrej energii i humoru. Wasz cel to najlepsza impreza w życiu.

Czy zatem zaproszenia z humorem pasują na każde wesele? Tak, jeśli inne elementy będą również współgrać z ich motywem. Zaproszenia powinny wprowadzać gości w klimat, który zastaną na weselu. Niebanalne i niesztampowe rozwiązania to idealny wybór dla Pary Młodej pełnej dystansu do siebie i poczucia humoru. To nowoczesne i zabawne podejście, które jeśli tylko do was pasuje – będzie również miłym zaskoczeniem dla gości.

zapiszzaproszenie ślubne z humorem
Źródło: Zaproszenia z-Miłości

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!