Trendy w zaproszeniach ślubnych

Trendy dotyczące zaproszeń ślubnych zmieniają się niemalże błyskawicznie, tak samo jak cała branża ślubna. Zobaczcie najnowsze trendy oraz motywy w zaproszeniach.

Trendy w zaproszeniach ślubnych
Źródło: Zaproszenia z-Miłości
  • Zaproszenia
  • Trendy
  • Polska

Trendy w zaproszeniach ślubnych zmieniają się każdego roku. Mamy coraz więcej możliwości, jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, co nam się podoba i czego chcemy.

Warto znać trendy w zaproszeniach ślubnych, aby móc dokonać najlepszego wyboru.

Publikacja

Zaproszenia ślubne to ten element stylizacji ślubu i przyjęcia weselnego, z którym Goście mają styczność na samym początku. To świetny moment, aby dać znać Gościom, czego mogą się spodziewać na Waszym ślubie i przyjęciu weselnym.

Zaproszenia ślubne najlepiej, gdyby były spójne z całą koncepcją ślubu i wesela. Powinny nawiązywać albo do koloru przewodniego, motywu lub stylu Waszego ślubu i przyjęcia.

Poniżej przedstawiamy trendy w zaproszeniach ślubnych, które są warte Twojej uwagi.

1. Nowoczesne zaproszenia ślubne

Jako pierwsze proponujemy zaproszenia ślubne w nowoczesnym wydaniu. Co to właściwe oznacza? Zaproszenia w tym stylu są proste w swojej formie, minimalistyczne. Nie znajdziesz na nich kolorowych grafik i dodatkowych ozdób. Mało tego! Nowoczesne zaproszenia nie są wypełnione dużą ilością tekstu, więc nie znajdziesz na nich popularnych wierszyków. Tutaj króluje prostota, minimalizm, proste czcionki i mało kolorów.

2. Foto zaproszenia ślubne

Pierwsze tego typu zaproszenia mogliśmy obserwować już kilka lat temu. Jednak dopiero teraz stały się one naprawdę popularne. W Polsce podchodzimy do tego trendu nieco sceptycznie, ale warto to przemyśleć, ponieważ zaproszenia ślubne w stylu foto dają nam gwarancję wyjątkowości i oryginalności. Drugich taki z całą pewnością nie będzie!

zapiszzaproszenie ślubne ze zdjęciem
Źródło: Zaproszenia z-Miłości

3. Zaproszenia ślubne w stylu boho

Styl boho z roku na rok trafia do zbioru trendów ślubnych. Nie dzieje się tak bez powodu, ponieważ rzeczywiście ten styl jest wyjątkowy i idealnie pasuje do ślubno-weselnych okoliczności. Trendy w zaproszeniach ślubnych na rok 2020 mówią, że w tym sezonie boho nabierze kolorów! Przez ostatnie lata styl boho kojarzył się raczej z jasnymi kolorami, neutralnymi barwami, kolorami ziemi. W tym roku będzie bardziej kolorowo i energetycznie.

zapiszzaproszenie ślubne boho
Źródło: Zaproszenia z-Miłości

4. Zaproszenia ślubne w stylu glamour

Glamour to styl, który jest absolutnie spektakularny. To połączenie luksusu z elegancją. Nic więc dziwnego, że jest popularny od wielu sezonów. W dobie rozwoju technologii coraz łatwiej też uzyskać zadowalający efekt glamour na ślubnych zaproszeniach.

5. Złote zaproszenia

Trendy w zaproszeniach ślubnych na 2020 rok zakładają również występowanie złota na zaproszeniach. Złoto wspaniale komponuje się z czernią i bielą. Złoto dodaje elegancji i nowoczesności.

zapiszzaproszenie ślubne złocone
Źródło: Zaproszenia z-Miłości

6. Ekologiczne zaproszenia ślubne

Ekologia zatacza coraz szersze kręgi i coraz więcej osób decyduje się na rozwiązania bardziej przyjazne naturze i naszej planecie. Ten trend nie omija branży ślubnej. Coraz bardziej popularne stają się ekologiczne zaproszenia ślubne i wpisują się one w obecne trendy. Zaproszenie w eko stylu powinno być wykonane z recyklingowego szarego lub białego papieru. Do ozdoby najlepiej używać np. juty lub zwykłego sznurka. Takie zaproszenia to absolutny hit.

7. Geometryczne zaproszenia

Geometryczne rozwiązania wkradły się do naszego życia i zagościły na dobre! Trendy w zaproszeniach ślubnych jasno wskazują, że geometryczne zaproszenia stają się coraz bardziej popularne. Geometryczne akcenty na zaproszeniach pięknie komponują się na przykład ze stylem glamour lub nowoczesnym.

zapiszzaproszenie ślubne geometryczne z frezją
Źródło: Zaproszenia z-Miłości

8. Zaproszenia ślubne ze stemplem lakowym

To prawdziwy hit! Zaproszenie ślubne zamknięte w kopercie z lakiem. Czy można wyobrazić sobie coś bardziej romantycznego? Takie zaproszenia idealnie pasują do stylu retro czy vintage. Jednak pięknie prezentują się też w bardziej nowoczesnym wydaniu lub na przykład w stylu rustykalnym.

9. Rebus

Jeśli chcesz postawić na oryginalność, to rozważ pojawienie się na Waszych zaproszeniach ślubnych prostego rebusu. To działa na wyobraźnie zapraszanych Gości i jest ciekawą odmianą tradycyjnego zaproszenia.

Daj koniecznie znać, który z wymienionych trendów zainteresował Cię najbardziej?

 

Zobacz także:

Trendy w jesiennych zaproszeniach ślubnych

Trendy w zimowych zaproszeniach ślubnych

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!