• Magazyn
  • Trendy w zimowych zaproszeniach ślubnych

Trendy w zimowych zaproszeniach ślubnych

Zima to idealny moment na umieszczenie odrobiny magii i unikatowości w zaproszeniach ślubnych – w tym artykule przedstawimy Państwu kilka propozycji, dzięki którym najważniejszy moment w życiu państwa młodych, może stać się wyjątkowy od momentu planowania wyglądu zaproszeń ślubnych!

Trendy w zimowych zaproszeniach ślubnych

Zaproszenia ślubne to nie tylko kawałek materiału, na którym zamieścimy istotne informacje o ślubie, ale także sposób na zrobienie pierwszego dobrego wrażenia na gościach weselnych. W zimie możemy postawić na tradycyjne zaproszenia, które nigdy nie wyjdą z mody, ale dzięki co raz to nowszym trendom, te bardziej odważne i oryginalne cieszą się dużą popularnością, a pary młode starają się stworzyć coś magicznego, co nada odpowiedni charakter. Zima to idealny moment na umieszczenie odrobiny magii i unikatowości w zaproszeniach ślubnych – w tym artykule przedstawimy Państwu kilka propozycji, dzięki którym najważniejszy moment w życiu państwa młodych, może stać się wyjątkowy od momentu planowania wyglądu zaproszeń ślubnych!

zapiszLove Factory Art
Love Factory Art

Motyw krajobrazu i zimowego lasu

Publikacja

Górskie krajobrazy otulone warstwą białego puchu czy lasy pokryte śniegiem, który w magiczny sposób spada na konary drzew – takie widoki dla ludzkiego oka to czysta przyjemność, a jeżeli do tego przyjdzie nam popatrzeć na zaproszenie ślubne w takiej fenomenalnej scenerii – któż może kwestionować piękno takiego skrawka materiału? Odpowiedź jest prosta – absolutnie nikt! Zaproszenia ślubne z motywem zimowego krajobrazu to rzecz banalna w swej prostocie, a jednocześnie przepiękna i idealnie nadaje się na zaproszenia ślubne.

zapiszLove Factory Art
Love Factory Art
zapiszLove Factory Art
Love Factory Art
zapiszLove Factory Art
Love Factory Art

Zaproszenia ekologiczne – minimalistycznie, ale nadal pięknie

W obecnych czasach bardzo szybko rośnie świadomość ekologiczna, która daje nam do zrozumienia, że każde działanie człowieka ma wpływ na przyrodę, a co za tym idzie na nasz świat. Zaproszenia ekologiczne to świetny sposób na przekazanie swoim gościom weselnym istotnej informacji o nowożeńcach, a także o charakterze ślubu i zabawy weselnej – wszystko będzie prowadzone w harmonijnym porządku i w zgodzie z każdym uczestnikiem tego ważnego wydarzenia. Wykonane z papieru ekologicznego, mogą być ozdabiane w dowolny sposób i tak naprawdę ogranicza nas tylko wyobraźnia.

zapiszLove Factory Art
Love Factory Art
zapiszLove Factory Art
Love Factory Art
zapiszLove Factory Art
Love Factory Art

Zaproszenia złocone oraz te symbolizujące okres świąteczny

Zima to idealny okres na to, aby zaproszenia ślubne stały się także symbolem świąt i połączeniem dwóch wielkich wydarzeń – ślubu oraz Bożego Narodzenia – na jednym zaproszeniu. Doda to magicznego charakteru, a zaproszeni goście poczują się, tak jakby byli prezentami świątecznymi dla pary młodej. Czyż nie jest to awangardowy sposób na zaproszenie bliskich na najważniejszą ceremonię w życiu? Możemy również postawić na coś bardziej stonowanego i stworzyć zaproszenia w kolorach symbolizujących okres świąteczny (złoto, bordo, czerwień i zieleń), a możemy być pewni, że efekt będzie równie piękny. Podążając tym tokiem myślenia – zaproszenia złocone również mogą okazać się strzałem w dziesiątkę i zrobić na gościach weselnych duże wrażenie. Przypominające styl szlachecki, stworzą atmosferę sygnalizującą, że ślub oraz zabawa weselna będzie odbywać się iście po królewsku! Kto nie chciałby zawitać na takie wesele? Chyba nie ma takiej osoby.

zapiszLove Factory Art
Love Factory Art
zapiszLove Factory Art
Love Factory Art

Zaproszenia z motywem zwierzęcym

Idealne rozwiązanie na pokazanie miłości do zwierząt tak jak również ukazanie swojego uczucia. Wybierając tę formę zaproszeń, możemy zdecydować się na przedstawienie zwierząt w swoich objęciach – symbolizując miłość i wielkie uczucie, bo przecież miłość w świecie zwierząt jest w większości przypadków jedna na całe życie. Zaproszeniem z motywem zwierzęcym możemy także zwiastować huczną zabawę weselną, ukazując na nich radosne, dzikie zwierzęta, które wydają się, jakby nie przejmowały się całym światem i beztrosko gnały, przez warstwy białego jak suknia panny młodej, śniegu – zupełnie tak, jak goście weselni podczas tańców na parkiecie magicznie zaklęci w trakcie szampańskiej zabawy.

zapiszLove Factory Art
Love Factory Art

Akwarela i zaproszenia składające się z więcej niż jednej karty

Zaproszenia ślubne stworzone z niebywałą dokładnością symbolizują troskę oraz zainteresowanie gośćmi weselnymi. Tak więc stworzenie zaproszeń ręcznie malowanych za pomocą akwareli to idealne rozwiązanie na zimowe zaproszenie. Możemy stworzyć magiczny, niepowtarzalny klimat ukazujący delikatne uczucie łączące miłość pary młodej i delikatność białego puchu opadającego podczas zimowych miesięcy.

zapiszLove Factory Art
Love Factory Art
zapiszLove Factory Art
Love Factory Art

Zaproszenia nietypowe

Na końcu chcielibyśmy wspomnieć o czymś totalnie ekstrawaganckim, czymś, co może zaskoczyć i zrobić ogromne wrażenie na gościach weselnych!  Zaproszenia nietypowe, albowiem składające się z więcej niż jednej karty. Stworzenie oryginalnego rebusu, karty z mapą – aby dać gościowi weselnemu uczucie, jak gdyby wybierał się na poszukiwanie skarbów, a nie wesele bliskiej osoby! Pomysłów jest wiele, a wykonanie zależy tylko od pomysłowości pary młodej – nie należy tu patrzeć na standardy, lecz wymyślić własny sposób na przekazanie istotnych informacji o ślubie, tym najbliższym, aby poczuli się wyjątkowi jeszcze przed ceremonią!

zapiszLove Factory Art
Love Factory Art
zapiszLove Factory Art
Love Factory Art

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!