Oryginalny pomysł na zaproszenie ślubne? Firma Kartelia stworzy dla Was prawdziwe dzieło sztuki!

  • more 5+

Oczywiście nadejdzie czas na przygotowania. Odpowiedni kościół, przestronny lokal, wolny termin, lista gości. Tu czeka każdą parę wiele trudnych decyzji, a już nie długo trzeba będzie wybrać zaproszenia. To właśnie z nich Wasi ukochani dowiedzą się wszystkiego, a ta karta będzie Waszą wizytówką, dlatego też trzeba dobrze przemyśleć ten wybór.

Tu z pomocą przychodzi firma Kartalia, która tworzy luksusowe i oryginalne produkty z najwyższej jakości papierów włoskich i amerykańskich. Papeteria jest składana ręcznie, a każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Nie jest to sklep, w którym można odnaleźć powtarzalne i nudne wzory, a pracownia artystyczna, która jest gotowa na stworzenie, specjalnie dla Was, prawdziwego dzieła sztuki. Firma chętnie podejmuje współpracuje z klientem, aby stworzyć niepowtarzalne i cudowne zaproszenie.

Dzisiaj prezentowana papeteria jest bardzo wyjątkowa i piękna. Każde z zaproszeń jest inne, dlatego nawet najbardziej wymagający klient odnajdzie coś dla siebie. Do produkcji zaproszeń wybrano różną kolorystykę oraz wzory, jednak to co łączy wszystkie kartki do subtelność, precyzja oraz kolor biały, który to najbardziej kojarzony jest ze ślubem. Pośród tych zaproszeń należy wyróżnić dwa rodzaje: pierwsze wykonane na brokatowym papierze oraz drugie zawierające niesamowite tłoczenia. Te drugie karty są częściej wybierane przez pary. Taka karta daje więcej możliwości artystom, ponieważ można wyciąć na pastelowych kartkach wielewzorów, a takie zaproszenia są subtelniejsze, niż te brokatowe. Możecie być pewni, że jeśli tylko nie zamówicie papeterii w sklepach lub na hurtowni, gdzie zaproszenia produkowane są masowo, to nie odnajdziecie dwóch takich samych wzorów.

Pierwszy rodzaj papeterii wydaje się prostszy, ponieważ nie istnieją tu tłoczenia, które dają większe pole do popisu artystom, jednak są równie piękne. Piękna brokatowa karta sprawia, że zaproszenie, od razu przykuwa uwagę swoim blaskiem. Podoba Wam się, któreś zaproszenie? Czy może macie własną koncepcję, a szukasz tylko firmy, która starannie ją wykona? Dobrze trafiłeś! Firma Kartalia to niezwykła pracownia artystyczna, z której na pewno będziecie zadowoleni.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

23 Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie- zapraszamy!
Good Time - I Alternatywne Targi Ślubne w Lublinie- zapraszamy!
Olbrzymią wartością udziału w Good Time jest też zaoszczędzenie dużej ilości czasu poświęcanego na poszukiwania wymarzonych firm. Jedynym zadaniem Par jest odwiedzenie nas, aby zobaczyć co pięknego Wystawcy mają do zaproponowania.
39 Miłość w stylu OFFWedding
Miłość w stylu OFFWedding
Marzy wam się piękny, niezwyczajny ślub. Nie wiecie gdzie szukać osób, które mogą pomóc zrealizować wasze marzenia a standardowe targi ślubne kojarzą się wam z wielkimi halami, tłumem i męczącą atmosferą. OFFWedding jest dla Was!
37 Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego
Targi Ślubne UROCZYSTOŚĆ w historycznym wnętrzu Reduty Banku Polskiego
Wśród Wystawców pojawiły się także nowe marki, a wśród nich: bielizna nocna Le Brate, personalizowane świece Candly czy delikatne dodatki ślubne zrobione z kamyczków, Stone Story. Ten wyjątkowy dzień uświetniła zaś muzyka na żywo w wykonaniu duetu Harfa i Skrzypce. A kolejna UROCZYSTOŚĆ już 21 października.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji