• Magazyn
  • Usługodawcy
  • Oryginalny pomysł na zaproszenie ślubne? Firma Kartelia stworzy dla Was prawdziwe dzieło sztuki!

Oryginalny pomysł na zaproszenie ślubne? Firma Kartelia stworzy dla Was prawdziwe dzieło sztuki!

Dzisiaj prezentowana papeteria jest bardzo wyjątkowa i piękna. Każde z zaproszeń jest inne, dlatego nawet najbardziej wymagający klient odnajdzie coś dla siebie. Do produkcji zaproszeń wybrano różną kolorystykę oraz wzory, jednak to co łączy wszystkie kartki do subtelność, precyzja oraz kolor biały, który to najbardziej kojarzony jest ze ślubem.

  • Zaproszenia
  • Polecane
  • Sponsored

Oczywiście nadejdzie czas na przygotowania. Odpowiedni kościół, przestronny lokal, wolny termin, lista gości. Tu czeka każdą parę wiele trudnych decyzji, a już nie długo trzeba będzie wybrać zaproszenia. To właśnie z nich Wasi ukochani dowiedzą się wszystkiego, a ta karta będzie Waszą wizytówką, dlatego też trzeba dobrze przemyśleć ten wybór.

Tu z pomocą przychodzi firma Kartalia, która tworzy luksusowe i oryginalne produkty z najwyższej jakości papierów włoskich i amerykańskich. Papeteria jest składana ręcznie, a każde zamówienie traktowane jest indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem. Nie jest to sklep, w którym można odnaleźć powtarzalne i nudne wzory, a pracownia artystyczna, która jest gotowa na stworzenie, specjalnie dla Was, prawdziwego dzieła sztuki. Firma chętnie podejmuje współpracuje z klientem, aby stworzyć niepowtarzalne i cudowne zaproszenie.

Dzisiaj prezentowana papeteria jest bardzo wyjątkowa i piękna. Każde z zaproszeń jest inne, dlatego nawet najbardziej wymagający klient odnajdzie coś dla siebie. Do produkcji zaproszeń wybrano różną kolorystykę oraz wzory, jednak to co łączy wszystkie kartki do subtelność, precyzja oraz kolor biały, który to najbardziej kojarzony jest ze ślubem. Pośród tych zaproszeń należy wyróżnić dwa rodzaje: pierwsze wykonane na brokatowym papierze oraz drugie zawierające niesamowite tłoczenia. Te drugie karty są częściej wybierane przez pary. Taka karta daje więcej możliwości artystom, ponieważ można wyciąć na pastelowych kartkach wielewzorów, a takie zaproszenia są subtelniejsze, niż te brokatowe. Możecie być pewni, że jeśli tylko nie zamówicie papeterii w sklepach lub na hurtowni, gdzie zaproszenia produkowane są masowo, to nie odnajdziecie dwóch takich samych wzorów.

Pierwszy rodzaj papeterii wydaje się prostszy, ponieważ nie istnieją tu tłoczenia, które dają większe pole do popisu artystom, jednak są równie piękne. Piękna brokatowa karta sprawia, że zaproszenie, od razu przykuwa uwagę swoim blaskiem. Podoba Wam się, któreś zaproszenie? Czy może macie własną koncepcję, a szukasz tylko firmy, która starannie ją wykona? Dobrze trafiłeś! Firma Kartalia to niezwykła pracownia artystyczna, z której na pewno będziecie zadowoleni.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Oryginalny pomysł na zaproszenie ślubne? Firma Kartelia stworzy dla Was prawdziwe dzieło sztuki!