• Cena usługi Niskie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Zaproszenia ślubne

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

3.2 50 opinii
Autor: Marta92
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ich oferta papeterii ślubnej jest wręcz boska i cudowna, również cenowo stoi na dobrym poziomie (patrząc na ceny i jakość konkurencji). Niestety nie ominęły mnie problemy, głównie z kontaktem oraz infolinią. Niestety, ale na infolinii pracują osoby, które nie znają się na tym co sprzedają. Gadają bardzo szablonowo, nic od siebie, żadnego natchnienia, jak by tam za karę były. Również nie zostałam poinformowana o tym, że zamówienie zostanie opóźnione, bo coś tam się stało nie tak ze złocenie. Oczywiście musiałam sama dopytać, bo Pani z infolinii milczała na ten temat.

Zamówiłam z narzeczonym projekt bardzo indywidualny. Jeżeli chodzi o grafika to na początku był nim Pan Piotr, który totalnie nie nadaje się do tej roboty. Powinien być pomocny, oferować coś od siebie, poprawiać zgodnie z wytycznymi, a nie robić wszystko szablonowo, mimo że projekt był w pełni indywidualny i należało do tego podejść indywidualnie pod klienta. Miałam wrażenie, że jako grafik, brakuje mu doświadczenia, pomysłu oraz znajomości branży. Po zmianie grafika, trafił się nam Pan Patryk, który świetnie podszedł do tematu, wykonał projekt od początku (tamten najwyraźniej nie nadawał się do użytku), od samego zera i finalnie efekt był o niebo lepszy. Mogłam liczyć na pełen profesjonalizm, sporo podpowiedzi, a też i grafik dodawał coś od siebie. Sprawił wrażenie osoby bardzo poważnej, znającej się na swojej robocie, a do tego z ogromną cierpliwością. Po przesłaniu konkretnych poprawek, otrzymałam konkretną wizualizację. Fakt, że otrzymywałam odpowiedź raz, czy dwa razy dziennie, to i tak warto było czekać na poprawki. Sam grafik poinformował mnie, że posiada bardzo dużo pracy i odpisuje według kolejności otrzymanych wiadomości. Nie dziwię się, że ten konkretny grafik ma tyle projektów czy pracy do wykonania, bo jest odpowiednią osobą, na odpowiednim miejscu. Dodam też, że ocenę za profesjonalizm i podejście do klienta ratuje grafik, bo bez jego podejścia, na pewno zrezygnowałabym z zamówienia. Jeżeli chcecie mieć dobrze wykonany projekt to z całego serca polecam Pana Patryka.

Również mogę dodać, że moja koleżanka jak i dwie siostry zamawiały swoją papeterię w tej firmie. Też projekty były indywidualne w mniejszym, bądź większym stopniu, to też Pan Patryk projektem ratował sytuację. W jednym z przypadków też była zmiana grafika z Pana Macieja, na właśnie Pana Patryka i to była dobra zmiana.

Ocena za profesjonalizm powinna być 1/5, lecz daję 4/5 dla grafika, któremu się to należy. Cena do jakości bardzo dobra, odpowiednia. Odnośnie polecenia to z grafików gorąco Pan Patryk, natomiast jeżeli chodzi o infolinię oraz biuro to chyba zależy od dnia czy też osoby, ale mogli by to poprawić, bo jednak ogłaszają się jako profesjonalna firma.

Zgłoś nadużycie
Autor: kupiszzolga
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Cudowne zaproszenia i podziękowania dla gości. Wszystkim gościom się bardzo podobały :) pełen profesjonalizm, miło kontakt

Zgłoś nadużycie
Autor: maggie861
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

NAJGORSZA POLSKA FIRMA Z JAKĄ WSPÓŁPRACOWALIŚMY! Zarówno ja jak i moja małżonka nigdy wcześniej nie spotkaliśmy się z tak tragicznym poziomem obsługi klienta i wręcz chamskim zachowaniem! Przez prawie dwa miesiące użeraliśmy się z pracownikami tej firmy ponieważ za każdym razem gdy poprawili jakiś swój błąd w naszym projekcie zaproszenia popsuli coś innego!

Na samym początku, aby przyspieszyć termin realizacji opanowaliśmy program edytorski i sami przygotowaliśmy DOKŁADNY projekt naszego zaproszenia. Prosiliśmy tylko i jedną zmianę której nie mogliśmy sami wykonać - o zmienienie odcienia jednego z elementów kwiatowych! To co otrzymaliśmy po pierwszej korekcie wyglądało jak wysypisko śmieci! Pozmieniane elementy kwiatów, liści, pododawane prymitywne ikony, itp. Pan grafik (grafik z którym pracowaliśmy miała na imię Patryk) odpowiadał na wiadomości po tygodniu i oczywiście za każdym razem gdy przesyłał rzekomo poprawiony projekt coś innego było popsute! Musieliśmy uważać na każdy element i za każdym razem sprawdzać wszystko, nie tylko to co było poprawiane!

Rozumiem, że w Polsce gospodarka świetnie prosperuje i zatrudnia się kogokolwiek aby wypełnić luki ale sądzę, że nawet grafik - mimo że osoba techniczna, powinien posiadać zdolność czytania ze zrozumieniem. A nawet jeśli czytać ze zrozumieniem nie potrafi to chociaż powinien umieć czytać język obrazkowy, bo do tego doszło, że informacje o tym co musi poprawić (rzeczy które nota bene samowolnie pozmieniał) wysyłaliśmy mu jako obrazki w stylu grafika "przed" i "po". Co więcej, Pan grafik był do tego stopnia chamski, że zaakceptował projekt parę minut przez tym jak kończył pracę w piątek, aby zlecenie druku poszło dopiero w kolejnym tygodniu! Takiego świńskiego zachowania nie spotkaliśmy nigdy wcześniej!

Zaproszenia otrzymaliśmy dwa miesiące przed weselem! A zapłaciliśmy za nie na samym początku współpracy z tą firmą! 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Poniedziałek - piątek w godzinach od 8:00 do 20:00 Sobota 10:00-14:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Koszty wysyłki: przedpłata na konto: 18 zł za pobraniem: 30 zł Paczki krajowe wysyłamy kurierem DHL wysyłka zagraniczna 82 zł (kurier UPS)
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jaka jest minimalna wartość zamówienia?
30 sztuk zaproszeń
Czy cena obejmuje druk zaproszeń?
Koszt wydruku wliczony w cenę
Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?
Druk cyfrowy, Inne
Czy oferują Państwo usługę dostawy?
Przesyłki krajowe
Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?
2 tygodnie
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6 lat

Adres

Miasto:

Podobne firmy

Star-Graf Mapki ślubne

Zaproszenia ślubne | Szczecinek
2

  Ang. "wedding maps" , czyli pol. "mapki ślubne" to obecnie bardzo popularny element zaproszeń ślubnych, robiący wielką karierę w krajach Europy Zachodniej i w Stanach Zjednoczonych. Firma Star-Graf jako jedyna na polskim rynku zajmuje się profesjonalnym projektowaniem map ślubnych, które jako... See +

Powiązane tagi:
  • Zaproszenia ślubne
  • Niskie ceny
  • Druk cyfrowy
  • Przesyłki krajowe
  • Sklep on-line