ZIWA
2018
  • Cena usługi Niskie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Zaproszenia ślubne

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

3.4 28 opinii
Autor: justynabart95
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo nieprofesjonalna firma, nie polecam osoba które nie chcą dwa dni przed ślubem dowiedzieć się mimo zapewnień wcześniejszych z ich strony ze jednak podziękowania dla gości nie dotrą.... jedna wielka porażka dzień przed ślubem musieliśmy kombinować i szukać nowych podziękowań .. uważam ze firma które zajmuje się typowo dekoracja związana ze ślubem powinna być niezawodna .. 

Zgłoś nadużycie
Autor: chromodiopsyd
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo się zawiodłam, ale może zacznę od pozytywnych rzeczy, a mianowicie jednej... samo wykończenie zaproszeń, winietek itp. jest bardzo ładne. Szeroki wybór wzorów. Jeśli chodzi o obsługę sklepu, grafika to mam wrażenie, że ci ludzie znaleźli się tam przypadkiem.. Wiele nieporozumień, błędów ze strony sklepu, np. nie otrzymałam rabatu, dopiero po moim upomnieniu doliczono go, otrzymałam dwie kwoty do przelewu, gdzie znowu musiałam dopytać na którą kwotę zrobić przelew.. i tak cały czas! Na pewno  nie miałam do czynienia z profesjonalistami. Pracownik nie potrafi wykonać prostej rzeczy o której jasno się pisze.  Sklep popełnił absurdalny błąd - lista gości została zrobiona poprawnie, wszystko było czarno na białym, a i tak otrzymałam zamówienie z błędem. Wyobraźcie sobie - jestem dwa dni przed ślubem i brakuje mi jednej winietki. Zgłosiłam reklamacje, której mi nie uznano  ponieważ rzekomo "zaakceptowałam listę gości którą mi wysłano", gdzie jej nie widziałam na oczy, a stwierdzili po moim ustosunkowaniu się, zacytuje " Projekt winietek jest ok", iż to zdanie akceptuje LISTĘ GOŚCI, chociaż piszę odnoście projektu... Jedno wielkie nieporozumienie. Nie polecam! Oszczędźcie sobie czasu i nerwów...

Zgłoś nadużycie
Autor: szewczyk-martyna
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Kompletnie nie polecam tego sklepu. Brak możliwości kontaktu z nimi, nie odpisują na maile już 3 tydzień. Zamówione próbki zestawu na początku kwietnia nie przyszły do dnia dzisiejszego. Po 2tyg napislam na chacie i uzyskałam info ze nie maja modelu na stanie o czym nie raczyli poinformowana. Czas wydłuża się 1-2 tygodnie, gdybym sama nie napisla to chyba ne miałabym informacji. Jak na zestaw próbny można czekać miesiąc to co z zaproszeniami ślubnymi. Masakra brak profesjonalizmu. 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Poniedziałek - piątek w godzinach od 8:00 do 20:00 Sobota 10:00-14:00
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Koszty wysyłki: przedpłata na konto: 18 zł za pobraniem: 30 zł Paczki krajowe wysyłamy kurierem DHL wysyłka zagraniczna 82 zł (kurier UPS)
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Jaka jest minimalna wartość zamówienia?
30 sztuk zaproszeń
Czy cena obejmuje druk zaproszeń?
Koszt wydruku wliczony w cenę
Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?
Druk cyfrowy, Inne
Czy oferują Państwo usługę dostawy?
Przesyłki krajowe
Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?
2 tygodnie
Jak długo działają Państwo w tej branży?
6 lat

Adres

Miasto: