Najlepsze Zaproszenia .pl

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Najlepsze Zaproszenia .pl

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Prosimy o kontakt poprzez Naszą strone www.najlepszezaproszenia.pl zakladka kontakt.

Zajmujemy się produkcją ekskluzywnych zaproszeń ślubnych i nie tylko. Nasza oferta skierowana do Państwa to przede wszystkim zaproszenia ślubne. W naszej ofercie znajdują się także winietki na stół, zawieszki na alkohol, menu, plany stołów itp.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pomysły oraz propozycje w miarę możliwości postaramy się sprostać Waszym oczekiwaniom i dołożyć wszelkich starań aby zamówienie realizowane dla Państwa było jak na najwyższym poziomie i spełniało wasze marzenia.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatność przy realizacji zlecenia oraz zaliczka przed przygotowaniem makiety
Czy oferują Państwo sprzedaż on-line?
Sklep internetowy
Czy cena obejmuje druk zaproszeń?
Koszt wydruku wliczony w cenę
Jaki rodzaj druku Państwo wykonują?
Wydruk, Druk cyfrowy, Inne
Jaki zazwyczaj jest termin realizacji i dostawy zamówienia?
2 tygodnie
Jakie są Państwa godziny pracy?
8-15
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4

Opinie o Najlepsze Zaproszenia .pl

1.0
2 opinii
2 opinii
Profesjonalizm
(2)
Jakość/cena
(2)
Polecasz to?
(2)
michal.ligus
Autor: Michał
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy bardzo rozczarowani. Zamówiliśmy zaproszenia, koperty, winietki, księgę gości za łączną kwotę 467,00 zł. Mieszkamy za granicą i poprosiliśmy rodzinę o rozdanie zaproszeń. W trakcie wizyty w Polsce otworzyliśmy pudełko i stwierdziliśmy że brakuje dodatkowych karteczek do zaproszeń. Zgłosiliśmy oficjalnie reklamację i zostaliśmy potraktowani delikatnie mówiąc źle. Cytując z maila z odpowiedzią od najlepszezaproszenia.pl: "napisał Pan to w ten sposób, jeżeli Państwo by byli jedynymi ludźmi na świecie którzy się nie mylą, a przecież, również nie zauważyliście ich braku i rozdali Państwo zaproszenia swoim gościom - nie ważne czy przy pomocy rodziców czy osobiście." Nie jesteśmy na pewno jedynymi ludźmi na świecie ale obsługa Klienta nas po prostu zażenowała. Sprawę skierowaliśmy do powiatowego rzecznika konsumenta bo forma rekompensaty w wysokości 1zł/szt za brakujące elementy jest dla nas nie do przyjęcia.

Zgłoś nadużycie
pastuszakanna94
Autor: Anna
1
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Witam,

Niestety nie mogę polecić firmy 'najlepsze zaproszenia.pl'. Zamówiłam próbne zaproszenie wraz z kopertą. Zaproszenie było wysłane pocztą a kopertą, która miała być częścią zaproszenia była po prostu kopertą do wysyłki. W czasie transportu koperta rozmokła więc trudno było ocenić jej jakoś czy wgląd. Zaproszenie 'paszport' nie było zaproszeniem zrobionym specjalnie na potrzeby zaproszenia próbnego. Było to zaproszenie innej pary w czym utwierdziły mnie zamalowane flamastrem numery telefonu które można było odczytać pod kątem. Gdzie ochrona danych osobowych ?! Do tego cena.. 40 zł za zaproszenie, którego wcale nie trzeba specjalnie drukować, to pozostałości po innym zamówieniu.. Rozumiem koszty wysyłki (mieszkam za granicą). Natomiast inne firmy w przeciwieństwie do tej, które podchodzą do tematu profesjonalnie wysłały mi zaproszenia, zabezpieczone przed uszkodzeniami, specjalnie przygotowane jako zaproszenie próbne w cenie nie wyższej niż 30 zł - już z kosztami wysyłki oczywiście. 

Nie polecam.

Anna Pastuszak

Zgłoś nadużycie

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt