X

20 doskonałych pomysłów na dekoracje ślubną w stylu boho-chic 2017. Zainspiruj się nimi!

  • dekoracja stołu młodej pary 1
  • [ALT] 13+

Wiele par decyduje się na alternatywne dekoracje na swoim ślubie. Często dekoracje kościoła różnią się od dekoracji sali weselnej. Styl z , którą identyfikuje się wiele kobiet to boho, W naszej galerii przedstawiamy 20 pomysłów na dekoracje w stylu boho- chic na 2017 rok. Zainspiruj się nimi.

Ten styl charakteryzuje się intensywnością barw, kwiatowymi wzorami. Tymi dekoracjami zachwycisz swoich gości. Dzięki temu stylowi poczujesz się jak w latach 70. Odkryj zaproszenia ślubne, bukiety, dekoracje stołów , fryzury w stylu boho. Uczynią ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej magicznym.

Wybierz jedną z najbardziej popularnych dekoracji w trendach ślubnych w ostatnich sezonach. Nie czekaj obejrzyj nasze propozycje już dziś a może znajdziesz coś co wykorzystasz w dzień swojego ślubu. Zachwyć swoich gości wyczuciem stylu, kreatywnością i fantazją.  Oto najnowsze trendy na nadchodzący rok 2017. Z pewnością wybierzesz coś dla siebie.

Bierzesz ślub w 2017 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

Suknie ślubne 2017

Bielizna dla narzeczonych 2017

Welony ślubne 2017

Wianki ślubne 2017

Ślubne ozdoby na włosy 2017

Dodatki ślubne dla Panny Młodej 2017

Buty ślubne Jimmy Choo 2017

Skontaktuj się z firmami ślubnymi powiązanymi z artykułem:

Podoba Ci się artykuł? Podziel się nim

Więcej informacji

Skomentuj artykuł

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz Firmę albo jesteś profesjonalistą w branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 19 krajach. Więcej informacji