Passja-Flora Pracownia Florystyczna

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Passja-Flora Pracownia Florystyczna

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium


Passja-Flora pracownia florystyczna to florystyka na najwyższym poziomie, dla osób oczekujących czegoś więcej niż tradycyjne bukiety. Pracujemy z pięknym materiałem roślinnym, niepowtarzalnymi kwiatami i dodatkami. Specjalizujemy się we florystyce ślubnej, starając się, aby każdy bukiet ślubny był inny, indywidualnie dopasowany do gustu, upodobań i wymagań panny młodej. W swojej ofercie mamy mnóstwo wykonanych przez nas realizacji bukietów ślubnych, kwiatowych dekoracji sal weselnych i kościołów, przygotowania oprawy kwiatowej ślubów plenerowych i wiele innych.

W pracowni florystycznej Passja-Flora znajdziecie Państwo mnóstwo inspiracji i bardzo ciekawych realizacji kwiatowych dekoracji sal weselnych. Dysponujemy szeroką gamą różnorodnych naczyń, w których układamy niepowtarzalne kompozycje kwiatowe. W swojej ofercie mamy zarówno aranżacje kwiatowe w wysokich szklanych naczyniach, na srebrnych kandelabrach czy białych stojakach oraz w pucharkach w stylu vintage, słoiczki z koronką i wiele innych. Kwiatowa dekoracja sali weselnej jest niezbędnym elementem oprawy kwiatowej ślubu, kwiaty pięknie dopełniają wystrój sali, są klasą i elegancją. Wypożyczamy świeczniki, ramki na numery stołów, lampiony, ozdobne klatki i mnóstwo innych stylowych dekoracji.

Aranżacje ślubu plenerowego- pracownia florystyczna Passja-Flora przygotuje na Twój plenerowy ślub wymarzoną aranżację. Do dyspozycji młodej pary mamy: eleganckie, białe krzesła stół i godło dla urzędnika, biały dywan, niepowtarzalną, ornamentową pergolę oraz dekoracyjną bramę, lampiony i mnóstwo innych ozdób, które uświetnią ten najpiękniejszy dzień. Nieodłącznym elementem ślubu plenerowego są kompozycje z kwiatów ciętych, te wykonywane w pracowni Florystycznej Passja-Flora wykonane są z ciekawego materiału roślinnego najwyższej jakości i świeżości.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaką usługę Państwo oferują?
Bukiet ślubny, Dekoracje kwiatowe na ślub, Kwiaty na salę weselną, Fascynatory, Przypinki dla gości weselnych, Dekoracje na samochód ślubny, Inne
Prace oparte są na stałej ofercie czy istnieje możliwość realizacji autorskiego projektu bukietu ślubnego?
Stała oferta (katalog), Realizacja autorskich projektów
Czy oferują Państwo usługę dekoracji także w innych częściach kraju?
Brak możliwości uzgodnienia na miejscu, tylko w sklepie
Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Umowa rezerwująca termin + zadatek uzależniony od wielkości zamówienia.
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie jest wymagane
Jakie są Państwa godziny pracy?
Pracownia nie ma stałych godzin pracy, na spotkanie należy umawiać się telefonicznie lub przez internet.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
14

Opinie o Passja-Flora Pracownia Florystyczna

5.0
22 opinii
22 opinii
Profesjonalizm
(22)
Jakość/cena
(22)
Polecasz to?
(22)
k.monika152
Autor: Monika Majewska
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy za najpiękniejszą dekorację kwiatową. Goście zachwyceni kompozycjami, kwiaty wyglądały obłędnie, a współpraca z Panią Anią to czysta przyjemność. Dziękujemy z całego serca️

Zgłoś nadużycie
b_szepietowska
Autor: Beata
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Pani Ania to jest majstersztyk w swoim fachu. Danie wolnej ręki to najlepsza decyzja jaką Panna Młoda może zrobić. Czekałam z niecierpliwością na dzień mojego ślubu aby ujrzeć aranżacje altany, sali weselnej oraz mój przepiękny bukiet. Wszystko przeszło Moje największe oczekiwania a zachwytu gości nie było końca. Pani Aniu dziękuje jeszcze raz Pani oraz całej załodze Passji Flora.

Zgłoś nadużycie
wojcicka.ana
Autor: Anna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Zalety Pani Ani ciężko będzie wyrazić w krótkim opisie.Po pierwsze Pani Ania to połączenie talentu z prawdziwą pasją do florystyki. Już przy pierwszym spotkaniu jasne jest, że to energiczna osoba, która kocha to co robi. Do tego jest bardzo profesjonalna w kontakcie z klientem. Cierpliwie słucha wszystkich szalonych pomysłów, nie krytykuje, tylko subtelnie odradza, że coś jest nieekonomiczne, nie będzie pasowało, że za dużo czegoś. Nie wciska niczego na siłę, nie narzuca swojego zdania. Dostosowuje realizacje do budżetu. Efekt pracy Pani Ani w moim przypadku przerósł moje wszystkie najlepsze wyobrażenia. Bukiet ślubny, dekoracja sali były obłędne. Najwięcej komplementów odnośnie ślubu i wesela usłyszałam właśnie pod adresem dekoracji. Było przepięknie. Lepiej niż chciałam. Muszę jeszcze wspomnieć, że Pani Ani na pewno nie można odmówić talentu, ale również ludzkiej życzliwości. Co do mnie to otrzymałam dużą pomoc, której się nawet nie spodziewałam, bo Pani Ania w moim interesie robiła dużo więcej niż wiążąca nas umowa. Abstrahując od kontaktu klient-wykonawca, jest to naprawdę bardzo dobra, ciepła osoba. Polecam gorąco!

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 20-632

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt