Pomysły na dekorację ślubną! Wybierz coś dla siebie.

Trendy w dekoracjach zmieniają się co sezon. Sprawdź co będzie dominowało w dekoracji ceremonii ślubnej w 20198 roku!

  • Style dekoracji

Niewątpliwie w przeciągu ostatnich lat nastąpiła duża zmiana w kwestii wesel. Teraz każdy szczegół jest brany pod uwagę. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik! A technologia cyfrowa, która przecież tak bardzo się rozwinęła, jeszcze nam w tym pomaga. Zmiana też dotyczy miejsca ceremonii, więc dzisiaj pokażemy Wam pomysły, gdzie możecie zorganizować swój wyjątkowy dzień!

Publikacja

Na wesele w plenerze najlepiej zdecydować się na dużych przestrzeniach. To daje większe pole do popisu w kwestii dekoracji: dobrze sprawdzą się girlandy czy kwiatowe pnącza. Pięknie będą się prezentowały także ozdobione krzesła lub jako dekoracja ślubna samochodu lub dekoracja ślubna sali. Dekoracją , o której nie możemy zapomnieć jest dekoracja ślubna domu oraz dekoracja ślubna Kościoła. Jeżeli Twój ślub będzie odbywał się w świątyni, to warto zdecydować się na duże skupiska kwiatów, świece i żyrandole, które dają przecież tak elegancki efekt. Ten efekt, to także urok sali oraz jej szyku. Miejscem wspaniałym na tego typu przyjęcie będzie ARTBISTRO STALOWA 52, które zachwyca swoimi wnętrzami.

Po wybraniu idealnej sukni ślubnej, butów, zdecydowaniu się na odpowiednią makijażystkę i fryzjera, zadbaj o to, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik. To zapewni Ci wielki spokój w Twoim Wyjątkowym Dniu. A tymczasem zapraszamy Cię do obejrzenia naszej galerii najpiękniejszych dekoracji w różnych miejscach, gdzie można zorganizować ślub. Na pewno się zainspirujesz! 

Zobacz także:

Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!

Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!

Jak wybrać kwiaty na wesele?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

West Slavic Pictures Kamerzysta na wesele
Babie Lato - dekoracja przyjęć Usługi dekoratorskie
Artbistro Stalowa 52 Sale weselne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Pomysły na dekorację ślubną! Wybierz coś dla siebie.