• Magazyn
  • Dekoracje
  • Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!

Wesele w stylu Hippi! Panna Młoda w kwiatach, kolorach i otoczona miłością!

Wesele tematyczne w stylu hippie to pomysł oryginalny i bardzo szalony! Jak na każdym ślubie, w przypadku hipisowskiego wesela najważniejsza jest Panna Młoda, więc dziś wybieramy najpiękniejsze suknie ślubne, bukiety ślubne i fryzury ślubne na wesele w stylu hippie!

  • Style dekoracji
  • Trendy

Jeżeli nie lubisz tradycyjnych ślubów, a bliska jest Ci przyroda i styl hipisowski, możesz zostać Panną Młodą w stylu hippie! Dzieci kwiatów mogą być inspirujący dla Panny Młodej, która może wyglądać pięknie, naturalnie i nietuzinkowo.

zapiszaprilante shutterstock
aprilante shutterstock
Publikacja

W stylu hipissowskim można przeprowadzić ślub i całe przyjęcie weselne: wcześniej pokazaliśmy Wam dekoracje na ślub w stylu rustykalnym, a dziś skupimy się na wyglądzie Panny Młodej, której podpowiemy jaka sukienka, dodatki i fryzura najlepiej ukażą styl hippie w dniu ślubu!

1. Suknia ślubna

Suknia ślubna pasująca do hipisowskiej Panny Młodej powinna być lekka i zwiewna. Delikatne i naturalne materiały wyglądają pięknie i doskonale pasują do pozostałych dodatków w stylu hippie! Styl hippie lubi materiały matowe i przyjazne naturze.

zapiszKarolina Twardowska Atelie
Karolina Twardowska Atelie
zapiszAnna Kara
Anna Kara
zapiszKarolina Twardowska Atelie
Karolina Twardowska Atelie
zapiszKarolina Twardowska Atelie
Karolina Twardowska Atelie

W dniu ślubu, najpiękniej będzie się prezentowała lniana suknia w białym kolorze. Wszelkie hafty, koronki i koraliki zdobiące suknię ślubną będą się doskonale wpasowywały w styl hipisowski.

zapiszCredit: RUE DE SEINE NOMADIC LOVE ZARA
Credit: RUE DE SEINE NOMADIC LOVE ZARA

Suknie ślubne idealnie pasujące na ślub tematyczny “hippie” znajdziecie w różnych kolekcjach.

2. Fryzura

zapiszasife shutterstock
asife shutterstock
zapiszElena Kharichkina shutterstock
Elena Kharichkina shutterstock

Fryzura w stylu hippie będzie odznaczała się tą samą cechą co suknia ślubna- powinna być naturalna i delikatna. Nie można tu mówić o żadnych sztywnych kokach czy lakierowanych upięciach. Najbardziej naturalnie wyglądają włosy rozpuszczone, bądź związane w luźnego warkocza. Kopiując od prawdziwych hipisów z lat 70-tych, włosy można przewiązać tasiemką, bądź włożyć wianek z żywych kwiatów.

Bardziej eleganckie– choć równie dobrze komponujące się ze stylem hippie- będą chusty w pastelowych kolorach z kryształami i cekinami, spinki i opaski z piórkami i motywami kwiatowymi.

3. Dodatki

zapiszAnastasiaNess shutterstock
AnastasiaNess shutterstock
zapiszFarma Florystyczna
Farma Florystyczna
zapiszFarma Florystyczna
Farma Florystyczna

Opinią Farma Florystyczna: “Styl hippie jest nam szczególnie bliski: słuchamy muzyki z tamtych lat i można powiedzieć, że jesteśmy dziećmi kwiatów – mieszkamy wśród kwitnących roślin na naszej małej farmie.  Charakterystyczne dla tego stylu duże, dzikie bukiety komponujemy z tego, co nas otacza: z kwiatów organicznych, ziół a nawet owoców czy warzyw! Wykończenie bukietu rzemykiem czy kawałkiem naturalnej tkaniny dodaje kompozycjom lekkości i przywodzi na myśl modę lat 70 tych.  HIPPIE to eksplozja kwiatów i kolorów, nieskrępowane formy zaczerpnięte z natury. Każdy kto przychodzi do nas z pomysłem na taki ślub kojarzy takie kwiaty jak: dalie, cynie, czarnuszkę, ostróżkę, nagietki czy amarantus. Naszym zadaniem jest połączyć te kwiaty w taki sposób, by wyglądały jak zerwane przed chwilą w zaczarowanym ogrodzie.”

zapiszFarma Florystyczna
Farma Florystyczna
zapiszKacper Białobłocki Fotografia Ślubna
Kacper Białobłocki Fotografia Ślubna

 

zapiszSveta Yaroshuk shutterstock
Sveta Yaroshuk shutterstock

Jeżeli planujecie takie wesele tematyczne, koniecznie zobaczcie ślubne inspiracje dekoracji w stylu vintage

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Anna Kara - Salon Autorski Salony sukien ślubnych
Karolina Twardowska Atelie Salony sukien ślubnych
Farma Florystyczna Bukiet i dekoracje kwiatowe
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!