Anna Kara - Salon Autorski

  • Odwiedź Stronę Www

ANNA KARA - SUKNIE ŚLUBNE

W AUTORSKIEJ GALERII ANNY KARY PRZY UL. PIŁSUDSKIEGO 8/1 W KRAKOWIE ORAZUL. MOKOTOWSKIEJ 5/2 W WARSZAWIE,  MOŻNA ZNALEŹĆ NIEPOWTARZALNE WZORY SUKIEN ŚLUBNYCH. PROJEKTY CHARAKTERYZUJĄ SIĘ WYJĄTKOWĄ ESTETYKĄ I JAKOŚCIĄ WYKONANIA ORAZ  NAJLEPSZEJ JAKOŚCI NATURALNYMI  TKANINAMI.
KOLEKCJE ANNY KARY TO POŁĄCZENIE PROSTEJ, KLASYCZNEJ FORMY Z ELEMENTAMI SUBTELNEJ EKSTRAWAGANCJI. ADRESOWANE SĄ DO KOBIET PRZYWIĄZUJĄCYCH WAGĘ DO TRADYCJI, ALE NIE ULEGAJĄCYM STEREOTYPOM.
NAJWAŻNIEJSZYM CELEM, JAKI TOWARZYSZY TWORZENIU SUKNI  JEST, ABY WSZYSTKIE KOBIETY MOGŁY POCZUĆ SIĘ W NICH WYGODNIE I NATURALNIE A ZARAZEM ATRAKCYJNIE I Z KLASĄ, JEDNOCZEŚNIE UNIKAJĄC ZBYTNIEGO PRZEPYCHU.

ZAPRASZAMY!

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj Anna Kara - Salon Autorski i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o Anna Kara - Salon Autorski

4.8 2 opinii
Autor: Magdalena
Tę usłuę rozważałem planując swój ślub

Mimo, że ostatecznie nie zdecydowałam się na zakup sukni z Anny Kary, na temat salonu mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Obsługa bardzo pomocna i profesjonalna. Śliczne sukienki, doskonale wykonane i oryginalne kroje. Panie bardzo cierpliwe i co najważniejsze liczące się z tym co nam się podoba a co nie :) Gorąco polecam!

Zgłoś nadużycie
Autor: Natalia
Z usługą spotkałem się na weselu, na którym byłem gościem

Siostra miała suknię z kolekcji Anny Kary 2013 kupioną w Krakowie na swoim ślubie. Wyglądała pięknie, suknia była wysokiej jakości. Naprawdę polecam, jeżeli stawiacie na wysoką jakość. Sam proces zakupu także wspominam bardzo miło.

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Adres

Miasto: 00-640
Powiązane tagi:
  • Salony sukien ślubnych
  • Styl nowoczesny
  • Styl romantyczny
  • Styl glamour