Najlepsze pomysły na ślub vintage. Zaskocz swoich gości!

  • more 15+

Przed tak Wielkim Dniem jakim jest ślub czeka nas tysiące przygotowań. Jest łatwiej, kiedy mamy wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Mówiąc o dekoracjach ślubnych nie sposób ominąć jednego stylu, który jest po prostu nie możesz przegapić. Mowa oczywiście o stylu vintage. W naszej galerii przedstawiamy najlepsze pomysły na dekoracje ślubne w stylu vintage.

Te dekoracje zyskują coraz większą popularność. Wspaniale sprawdzają się zarówno zabytkowe meble jak i dekoracje stołu. Jeżeli się na nie zdecydujesz, to na pewno zachwycisz swoich Gości. Pamiętaj jednak o tym, żeby dekoracje wybrać w zgodzie z konkretną epoką.

Styl vintage to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów w dekoracji ślubnej. Odkryj go na nowo dzięki naszej galerii. Nie czekaj, sprawdź już dzisiaj. Jeżeli podoba Ci się dekoracja ślubna w tym stylu, to nie przegap rustykalnych dekoracji weselnych na 2018 rok. Musisz je zobaczyć!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

26 40 pomysłów na ślub w stylu morskim. Zachwyci gosci!
40 pomysłów na ślub w stylu morskim. Zachwyci gosci!
Styl marynarski to nowy hit w dekoracjach ślubnych!
48 Sukienki na wesele 2018: najbardziej eleganckie trendy dla gości!
Sukienki na wesele 2018: najbardziej eleganckie trendy dla gości!
Nie przegap naszej kolekcji na 2018 rok. Każda z nas zasługuje na tak wyjątkowe kreacje. Więc jeśli jesteś zaproszona w najbliższym czasie na wesele już dziś zakup wymarzoną kreacje. Nie czekaj aż ktoś sprzątnie Ci sprzed nosa tą jedyną, wspaniałą kreację.
21 Suknie ślubne vintage: kwitesencja romantyzmu!
Suknie ślubne vintage: kwitesencja romantyzmu!
Romantyzm, komfort i zdumiewająca eteryczność, czyli suknie w stylu vintage! Nie przegap!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji