Najlepsze pomysły na ślub vintage. Zaskocz swoich gości!

  • more 15+

Przed tak Wielkim Dniem jakim jest ślub czeka nas tysiące przygotowań. Jest łatwiej, kiedy mamy wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Mówiąc o dekoracjach ślubnych nie sposób ominąć jednego stylu, który jest po prostu nie możesz przegapić. Mowa oczywiście o stylu vintage. W naszej galerii przedstawiamy najlepsze pomysły na dekoracje ślubne w stylu vintage.

Te dekoracje zyskują coraz większą popularność. Wspaniale sprawdzają się zarówno zabytkowe meble jak i dekoracje stołu. Jeżeli się na nie zdecydujesz, to na pewno zachwycisz swoich Gości. Pamiętaj jednak o tym, żeby dekoracje wybrać w zgodzie z konkretną epoką.

Styl vintage to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów w dekoracji ślubnej. Odkryj go na nowo dzięki naszej galerii. Nie czekaj, sprawdź już dzisiaj. Jeżeli podoba Ci się dekoracja ślubna w tym stylu, to nie przegap rustykalnych dekoracji weselnych na 2018 rok. Musisz je zobaczyć!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

26 40 pomysłów na ślub w stylu morskim. Zachwyci gosci!
40 pomysłów na ślub w stylu morskim. Zachwyci gosci!
Styl marynarski to nowy hit w dekoracjach ślubnych!
48 Sukienki na wesele 2018: najbardziej eleganckie trendy dla gości!
Sukienki na wesele 2018: najbardziej eleganckie trendy dla gości!
Nie przegap naszej kolekcji na 2018 rok. Każda z nas zasługuje na tak wyjątkowe kreacje. Więc jeśli jesteś zaproszona w najbliższym czasie na wesele już dziś zakup wymarzoną kreacje. Nie czekaj aż ktoś sprzątnie Ci sprzed nosa tą jedyną, wspaniałą kreację.
27 Dekoracje ślubne na ślub na plaży! Niech Twój ślub wygląda jak z bajki.
Dekoracje ślubne na ślub na plaży! Niech Twój ślub wygląda jak z bajki.
Jeżeli chcesz, aby Twój ślub nad morzem wyglądał bajecznie, to nie przegap naszej galerii! Zainspiruje Cię!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji