• Magazyn
  • Dekoracje stołów weselnych! Galeria 25 kompozycji

Dekoracje stołów weselnych! Galeria 25 kompozycji

Piękne, eleganckie i klasyczne dekoracje w nowej odsłonie! Znajdź swoje wymarzone! Zainspiruj się!

  • Dekoracje

Podczas przygotowań ślubnych ten element często sprawia, że Para Młoda dostaje bólu głowy. A o co chodzi? O dekoracje stołów! Trendy zmieniają się w zależności od sezonu. Wiadome jest także to, że w przypadku wesela odbywającego się na zewnątrz dekoracje będą inne niż podczas ceremonii odbywającej się pod dachem. W tej galerii oferujemy Wam 55 rodzajów dekoracji stołów bankietowych w nowej odsłonie. Znajdź swoje wymarzone! Nie możesz zapomnieć także, że dekoracje stołów do kompozycja, która powinna współgrać z całą koncepcją i stylem przyjęcie. Najlepiej sprawdzą się w ich doborze wedding plenerki, które uczestniczą we wszystkich przygotowaniach, my serdecznie polecamy Ślubnie Zakręcona oraz  DŁUGO&SZCZĘŚLIWIE Weddings.

Publikacja

Zdaniem Magic Time Organizacja I Dekoracja Imprez“W aranżacjach stołów weselnych nie może zabraknąć kwiatów i świec. Wybierając kompozycje kwiatowe powinniśmy kierować się wybranym kolorem i motywem przewodnim wesela, ale i również porą roku. Nie wszystkie kwiaty dostępne są np. zimą. Kwiaty mogą mieć różne formy i wielkości od niskich po wysokie i spektakularne kompozycje kwiatowe. Wybierając bukiety pamiętajmy, że nie do każdej sali pasuje każda aranżacja. Świece to nieodzowny dodatek wystroju stołu nadający romantyczny nastrój. Świece ustawione w świecznikach, pływające czy stanowiące element kompozycji florystycznej są pięknym dodatkiem. Coraz częściej pary szukają innych rozwiązań na dekorację. Dzięki spersonalizowanym elementom np. napisom, ramek z zdjęciami można nadać osobistego charakteru stołom weselnym, jednocześnie tworząc niepowtarzalną i oryginalną dekorację.”

Istnieje wiele możliwości, jeżeli chodzi o dekoracje stołów weselnych. Mogą być one bardzo kolorowe, pełne życia i energii, lub też spokojniejsze, bardziej dystyngowane. Kolory mogą stanowić piękną grę ze stylami, na przykład marynarskim. Pomyśl o świecach. Nic tak jak one nie daje takiego klimatycznego ciepła. Wspaniale sprawdzają się też girlandy kwiatów– zarówno na samych stołach jak i jako dekoracje krzeseł. Kwiaty, których użyjesz w dekoracjach, możesz połączyć z tymi, które zostały wykorzystane w Twoim bukiecie ślubnym. Niech wszystko stanowi spójną całość! Przepiękne stoły ślubne powstają w bardzo szczególnym miejscu- Ogrodzie Babette. Magia tego sprawia, że każda dekoracja staje się czymś więcej niż tylko dekoracją, ale przekształca się z małe dzieło sztuki. Na co czekasz? Jeżeli wciąż jesteś niezdecydowana, to inspirację na pewno odnajdziesz w tej galerii! To 55 naprawdę wyjątkowych propozycji!

Ślubne dekoracje na krzesła. Nowe trendy!

Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!

Dekoracje ślubne ze świecami! Blask, światało i urok zagwarantowane!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Ogród Babette Sale weselne
DŁUGO&SZCZĘŚLIWIE Weddings Konsultanci ślubni
Ślubnie Zakręcona Usługi dekoratorskie

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Dekoracje stołów weselnych! Galeria 25 kompozycji