Dekoracje stołów! 25 ozdób na stoły weselne.

  • more 25+

Podczas przygotowań ślubnych ten element często sprawia, że Para Młoda dostaje bólu głowy. A o co chodzi? O dekoracje stołów! Trendy zmieniają się w zależności od sezonu. Wiadome jest także to, że w przypadku wesela odbywającego się na zewnątrz dekoracje będą inne niż podczas ceremonii odbywającej się pod dachem. W tej galerii oferujemy Wam 25 rodzajów dekoracji stołów bankietowych na 2019 rok. Znajdź swoje wymarzone!

Zdaniem Magic Time Organizacja I Dekoracja Imprez“W aranżacjach stołów weselnych nie może zabraknąć kwiatów i świec. Wybierając kompozycje kwiatowe powinniśmy kierować się wybranym kolorem i motywem przewodnim wesela, ale i również porą roku. Nie wszystkie kwiaty dostępne są np. zimą. Kwiaty mogą mieć różne formy i wielkości od niskich po wysokie i spektakularne kompozycje kwiatowe. Wybierając bukiety pamiętajmy, że nie do każdej sali pasuje każda aranżacja. Świece to nieodzowny dodatek wystroju stołu nadający romantyczny nastrój. Świece ustawione w świecznikach, pływające czy stanowiące element kompozycji florystycznej są pięknym dodatkiem. Coraz częściej pary szukają innych rozwiązań na dekorację. Dzięki spersonalizowanym elementom np. napisom, ramek z zdjęciami można nadać osobistego charakteru stołom weselnym, jednocześnie tworząc niepowtarzalną i oryginalną dekorację. Decydując się na motyw przewodni wesela np. marynistyczny mamy możliwość użycia wielu elementów do dekoracji od obrusów w pasy po latarenki, kotwice, liny żeglarskie czy muszle. Modnym oraz bardzo eleganckim elementem dekoracyjnym są pod talerze, najczęściej wybierane są w kolorze srebrnym lub złotym. Ważne są również obrusy i serwetki. Coraz częściej pary decydują się na obrusy, bieżniki w kolorze np. przewodnim wesela oraz dekorację serwetek wstążką . Elementy papeterii takie jak winietka, menu, numeracja, nazwa stołu lub prezenty dla gości również nadają charakter wystroju stołu.”

Istnieje wiele możliwości, jeżeli chodzi o dekoracje stołów weselnych. Mogą być one bardzo kolorowe, pełne życia i energii, lub też spokojniejsze, bardziej dystyngowane. Kolory mogą stanowić piękną grę ze stylami, na przykład marynarskim. Pomyśl o świecach. Nic tak jak one nie daje takiego klimatycznego ciepła. Wspaniale sprawdzają się też girlandy kwiatów– zarówno na samych stołach jak i jako dekoracje krzeseł. Kwiaty, których użyjesz w dekoracjach, możesz połączyć z tymi, które zostały wykorzystane w Twoim bukiecie ślubnym. Niech wszystko stanowi spójną całość! Przepiękne stoły ślubne powstają w bardzo szczególnym miejscu- Ogrodzie Babette. Magia tego sprawia, że każda dekoracja staje się czymś więcej niż tylko dekoracją, ale przekształca się z małe dzieło sztuki.

Na co czekasz? Jeżeli wciąż jesteś niezdecydowana, to inspirację na pewno odnajdziesz w tej galerii! To 25 naprawdę wyjątkowych propozycji!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

32 Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!
Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!
Spójrz na te wszystkie propozycje i zobacz, że balony mają tysiące zastosowań. Pokochasz to! Na pewno!
38 Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Organizacja wesela w stylu industrialnym wymaga niestereotypowego podejścia do sprawy i podjęcia śmiałej decyzji. Nie warto się wahać - to strzał w dziesiątkę, a efekt broni się sam. Największy rezultat uzyska się, łącząc kilka charakterystycznych elementów tej stylistyki.
48 Sukienki na wesele 2018: najbardziej eleganckie trendy dla gości!
Sukienki na wesele 2018: najbardziej eleganckie trendy dla gości!
Nie przegap naszej kolekcji na 2018 rok. Każda z nas zasługuje na tak wyjątkowe kreacje. Więc jeśli jesteś zaproszona w najbliższym czasie na wesele już dziś zakup wymarzoną kreacje. Nie czekaj aż ktoś sprzątnie Ci sprzed nosa tą jedyną, wspaniałą kreację.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji