Dekoracje stołów weselnych! Galeria 25 kompozycji

  • more 46+

Podczas przygotowań ślubnych ten element często sprawia, że Para Młoda dostaje bólu głowy. A o co chodzi? O dekoracje stołów! Trendy zmieniają się w zależności od sezonu. Wiadome jest także to, że w przypadku wesela odbywającego się na zewnątrz dekoracje będą inne niż podczas ceremonii odbywającej się pod dachem. W tej galerii oferujemy Wam 55 rodzajów dekoracji stołów bankietowych na 2019 rok. Znajdź swoje wymarzone! Nie możesz zapomnieć także, że dekoracje stołów do kompozycja, która powinna współgrać z całą koncepkcją i stylem przyjęcie. Najlepiej sprawdzą się w ich doborze wedding plenerki, które uczestniczą we wszystkich przygotowaniach, my serdecznie polecamy DŁUGO&SZCZĘŚLIWIE Weddings.  

Zdaniem Magic Time Organizacja I Dekoracja Imprez“W aranżacjach stołów weselnych nie może zabraknąć kwiatów i świec. Wybierając kompozycje kwiatowe powinniśmy kierować się wybranym kolorem i motywem przewodnim wesela, ale i również porą roku. Nie wszystkie kwiaty dostępne są np. zimą. Kwiaty mogą mieć różne formy i wielkości od niskich po wysokie i spektakularne kompozycje kwiatowe. Wybierając bukiety pamiętajmy, że nie do każdej sali pasuje każda aranżacja. Świece to nieodzowny dodatek wystroju stołu nadający romantyczny nastrój. Świece ustawione w świecznikach, pływające czy stanowiące element kompozycji florystycznej są pięknym dodatkiem. Coraz częściej pary szukają innych rozwiązań na dekorację. Dzięki spersonalizowanym elementom np. napisom, ramek z zdjęciami można nadać osobistego charakteru stołom weselnym, jednocześnie tworząc niepowtarzalną i oryginalną dekorację.”

Istnieje wiele możliwości, jeżeli chodzi o dekoracje stołów weselnych. Mogą być one bardzo kolorowe, pełne życia i energii, lub też spokojniejsze, bardziej dystyngowane. Kolory mogą stanowić piękną grę ze stylami, na przykład marynarskim. Pomyśl o świecach. Nic tak jak one nie daje takiego klimatycznego ciepła. Wspaniale sprawdzają się też girlandy kwiatów– zarówno na samych stołach jak i jako dekoracje krzeseł. Kwiaty, których użyjesz w dekoracjach, możesz połączyć z tymi, które zostały wykorzystane w Twoim bukiecie ślubnym. Niech wszystko stanowi spójną całość! Przepiękne stoły ślubne powstają w bardzo szczególnym miejscu- Ogrodzie Babette. Magia tego sprawia, że każda dekoracja staje się czymś więcej niż tylko dekoracją, ale przekształca się z małe dzieło sztuki. Na co czekasz? Jeżeli wciąż jesteś niezdecydowana, to inspirację na pewno odnajdziesz w tej galerii! To 55 naprawdę wyjątkowych propozycji!

Zobacz także inne dekoracje:

Ślubne dekoracje na krzesła. Nowe trendy!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

36 Suknie ślubne Monique Lhuillier 2019. Projekty, o których zawsze marzyłaś!
Suknie ślubne Monique Lhuillier 2019. Projekty, o których zawsze marzyłaś!
Kolekcja przemyślana dla dzisiejszej kobiety, suknie ślubne Monique Lhuillier 2019 nie pozostawią Cię obojętną. Odkryj je !
63 Suknie ślubne Pronovias 2019: magia trendów na najbardziej oczekiwanym pokazie
Suknie ślubne Pronovias 2019: magia trendów na najbardziej oczekiwanym pokazie
Odryj "In Bloom", najnowsze kolekcja sukien ślubnych Pronovias 2019 bardziej zmysłowe i najnowsze trendy na Twój wielki dzień.
65 Dodatki ślubne dla Pana Młodego. Oczarujesz nimi gości, a najbardziej swoją przyszłą żonę!
Dodatki ślubne dla Pana Młodego. Oczarujesz nimi gości, a najbardziej swoją przyszłą żonę!
Jeżeli masz już garnitur ślubny, a nie wiesz jakie dobrać akcesoria, to musisz zobaczyć tę galerię. Na pewno się zainspirujesz. Wybierz właściwie, a na pewno będziesz wyglądał świetnie!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji