Dekoracje stołów! 25 ozdób na stoły weselne.

  • more 25+

Podczas przygotowań ślubnych ten element często sprawia, że Para Młoda dostaje bólu głowy. A o co chodzi? O dekoracje stołów! Trendy zmieniają się w zależności od sezonu. Wiadome jest także to, że w przypadku wesela odbywającego się na zewnątrz dekoracje będą inne niż podczas ceremonii odbywającej się pod dachem. W tej galerii oferujemy Wam 25 rodzajów dekoracji stołów bankietowych na 2019 rok. Znajdź swoje wymarzone!

Zdaniem Magic Time Organizacja I Dekoracja Imprez“W aranżacjach stołów weselnych nie może zabraknąć kwiatów i świec. Wybierając kompozycje kwiatowe powinniśmy kierować się wybranym kolorem i motywem przewodnim wesela, ale i również porą roku. Nie wszystkie kwiaty dostępne są np. zimą. Kwiaty mogą mieć różne formy i wielkości od niskich po wysokie i spektakularne kompozycje kwiatowe. Wybierając bukiety pamiętajmy, że nie do każdej sali pasuje każda aranżacja. Świece to nieodzowny dodatek wystroju stołu nadający romantyczny nastrój. Świece ustawione w świecznikach, pływające czy stanowiące element kompozycji florystycznej są pięknym dodatkiem. Coraz częściej pary szukają innych rozwiązań na dekorację. Dzięki spersonalizowanym elementom np. napisom, ramek z zdjęciami można nadać osobistego charakteru stołom weselnym, jednocześnie tworząc niepowtarzalną i oryginalną dekorację. Decydując się na motyw przewodni wesela np. marynistyczny mamy możliwość użycia wielu elementów do dekoracji od obrusów w pasy po latarenki, kotwice, liny żeglarskie czy muszle. Modnym oraz bardzo eleganckim elementem dekoracyjnym są pod talerze, najczęściej wybierane są w kolorze srebrnym lub złotym. Ważne są również obrusy i serwetki. Coraz częściej pary decydują się na obrusy, bieżniki w kolorze np. przewodnim wesela oraz dekorację serwetek wstążką . Elementy papeterii takie jak winietka, menu, numeracja, nazwa stołu lub prezenty dla gości również nadają charakter wystroju stołu.”

Istnieje wiele możliwości, jeżeli chodzi o dekoracje stołów weselnych. Mogą być one bardzo kolorowe, pełne życia i energii, lub też spokojniejsze, bardziej dystyngowane. Kolory mogą stanowić piękną grę ze stylami, na przykład marynarskim. Pomyśl o świecach. Nic tak jak one nie daje takiego klimatycznego ciepła. Wspaniale sprawdzają się też girlandy kwiatów– zarówno na samych stołach jak i jako dekoracje krzeseł. Kwiaty, których użyjesz w dekoracjach, możesz połączyć z tymi, które zostały wykorzystane w Twoim bukiecie ślubnym. Niech wszystko stanowi spójną całość! Przepiękne stoły ślubne powstają w bardzo szczególnym miejscu- Ogrodzie Babette. Magia tego sprawia, że każda dekoracja staje się czymś więcej niż tylko dekoracją, ale przekształca się z małe dzieło sztuki.

Na co czekasz? Jeżeli wciąż jesteś niezdecydowana, to inspirację na pewno odnajdziesz w tej galerii! To 25 naprawdę wyjątkowych propozycji!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

39 Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Organizacja wesela w stylu industrialnym wymaga niestereotypowego podejścia do sprawy i podjęcia śmiałej decyzji. Nie warto się wahać - to strzał w dziesiątkę, a efekt broni się sam. Największy rezultat uzyska się, łącząc kilka charakterystycznych elementów tej stylistyki.
27 Dekoracje ślubne na ślub na plaży! Niech Twój ślub wygląda jak z bajki.
Dekoracje ślubne na ślub na plaży! Niech Twój ślub wygląda jak z bajki.
Jeżeli chcesz, aby Twój ślub nad morzem wyglądał bajecznie, to nie przegap naszej galerii! Zainspiruje Cię!
24 Buty ślubne Jimmy Choo 2018. Luksusowe obuwie na Twój wielki dzień !
Buty ślubne Jimmy Choo 2018. Luksusowe obuwie na Twój wielki dzień !
Luce un calzado de lujo el día de tu boda gracias a los zapatos para novia Jimmy Choo 2018. ¡Glamour y estilo!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji