Dekoracje ślubne ze świecami! Blask, światało i urok zagwarantowane!

  • Credits: Amanda Megan Miller Photography
  • Credits: Carla Gates Photography
  • Credits: Ashley Bosnick Photography and Elena Damy Wedding Planner
  • Credits: Artiese Studios
  • Credits: Graham Terhune Photography
  • Credits: Erich McVey Photography
  • Credits: Jana Williams Photography
  • Credits: Holeigh V Photography
  • Credits: Greer Gattuso Photography
  • Credits: Le Secret D'Audrey Photography
  • Credits: Kelly Kollar Photography
  • Credits: Jasmine Star Photography
  • Credits: M&J Photography
  • Credits: Les Productions De La Fabrik
  • Credits: Rebecca Hansen Weddings
  • Credits: Michael Radford Photography
  • Credits: Matthew Ree
  • Credits: Steve Steinhardt Photography
  • Credits: Sposto Photography
  • Credits: Simply Sarah Photography
  • Credits: The Grovers Photography
  • Credits: Tec Petaja Photography
  • Credits: Wookie Photography
  • Credits: When He Found Her Photography
 • more 49+

W ostatnim czasie ranga dekoracji ślubnych urosła w znacznym stopniu. Stała się nieodłącznym elementem ceremonii oraz przyjęcia weselnego. Dekoracja sali, krzeseł, stołów, to coś bardzo istotnego. Przykładem może być stół Pary Młodej udekorowany lampionami, który z taką dekoracją wygląda magicznie. Zobacz tę realizację i wiele więcej w Lawendowym Zakątku, którego dekoracje są niezwykle trendy, ale także z dozą romantyzmu.

Zdaniem dekoratorów z Pracownia Dekoratorska ORNER“Która Młoda Para nie marzy o stworzeniu romantycznego nastroju podczas ślubu czy wesela? Z pewnością na magiczny klimat ma wpływ kilka czynników, ale jeżeli marzycie o wykreowaniu niezapomnianej aury, to pamiętajcie o blasku świec. O ile w ciągu dnia, na pierwszy plan wyłaniają się kompozycje kwiatowe oraz pozostałe elementy dekoracyjne, to o zmroku i w nocy główną rolę gra światło. To niewątpliwie jeden z ważniejszych pierwiastków idealnej dekoracji weselnej czy ślubnej. Możliwości aranżacyjne z wykorzystaniem świec są ogromne – wszystko zależy od miejsca i koncepcji! Warto jednak postawić na ten element dekoracyjny, bo nic tak nie buduje nastroju, jak tańczące płomyki świec…” Widzieliśmy wiele dekoracji dla tych elementów, ale czego na pewno brakuje to tanich i dających wspaniały efekt detali. Bez wątpienia świece są takim magicznym elementem, więc w tej galerii prezentujemy dekoracje weselne ze świecami 2019. Zdjęcia pełne pomysłów i inspiracji!

Opinią ekspertów z Decorio:“Projektując dekoracje oprócz doboru motywu przewodniego, barw, kwiatów, w każdym z naszych projektów dekoracji nie może zabraknąć blasku palących się świec. Zarówno w dekoracji ślubu czy też przyjęcia świece to jeden wspólny i bardzo ważny element dekoracji którego trudno czymkolwiek zastąpić a na pewno nie warto tego robić. Oprócz subtelnego światła palących się świec które pięknie wypełnia wnętrze, są również ciekawym dodatkiem dekoracyjnym. Dobrane w kolorze kwiatów jeszcze bardziej podbiją ich barwę, dlatego też często wykorzystujemy je do wyróżnienia stołu Pary Młodej rozstawiając je gęsto na brzegu stołu. Dobierając rodzaj świec oraz ich rozmieszczenie bardzo ważne jest bezpieczeństwo. Świece ustawione centralnie pod klimatyzacją niestety pobrudzą obrus, gdyż nawiew będzie powodował iż płomień świecy będzie nierówny a świeca niestety nawet ta nie kapiąca zacznie kapać a na pewno bardzo szybko się wypali. Natomiast piękna ślubna alejka w kościele wykonana ze świec nie spowoduje zagrożenia jeżeli świece będą w szklanych osłonach. Ważna jest również długość wypalania się świecy, w trakcie przyjęcia konieczność ich uzupełniania spada na obsługę lokalu dlatego też nie możemy zapomnieć o ich odpowiednim zapasie. Często świece są głównym elementem dekoracji, na pewno doradzamy ten wybór klientom którzy mają niewielki budżet na dekorację. Piękny kandelabr z długimi świecami z powodzeniem zastąpi niewielką i niezbyt ciekawą kompozycję kwiatową wykonaną w szklanym kielichu, a kwiaty niech wypełnią najważniejsze miejsce na sali – stół Pary Młodej.”

Jak wspomina Pani Danuta Chmielewska ze Studia Dekoracji ważny jest indywidualne podejście do Par: Do każdego miejsca podchodzę indywidualnie, by nadać przestrzeni jej najlepszą formę i co najważniejsze – spełnić oczekiwania klienta. Odpowiednia oprawa kwiatowa i dekoracyjna nada Twojemu wydarzeniu odpowiedniego klimatu i pozwoli, by wyjątkowy moment pozostał w pamięci na dłużej. Studio Dekoracji oferuje kompleksową oprawę kwiatową i dekoracyjną ślubu i uroczystości weselnej. Przygotowany specjalnie na potrzeby klientów pakiet ślubny obejmuje między innymi dekoracje Kościoła i sali weselnej, ozdoby na samochód, spersonalizowane bukiety i bransoletki ślubne. Ponadto Studio realizuje indywidualne propozycje nawet najbardziej wymagających klientów.

Świece roztaczają spokój, ciepło, poczucie bycia w domu oraz bliskość. Dekoracja to jedno, zaś miejsce to drugie, idealnym będzie Villa Anna, czyli stylowe wnętrza i elegenacja. Dają one ciepłe światło, które doskonale współgra z atmosferą ceremonii w Kościele czy podczas ślubu cywilnego. Jako świeczniki możemy użyć wiele elementów: podstawki, drewniane krążki, serwetki, szklane podkurki oraz nieskończona ilość rzeczy, które mogą służyć, jako dekoracja oraz prezentując jej blask. Nie przegap tych wspaniałych pomysłów, które ocieplą dekoracje Twojego wesela. Dekoracje ślubne ze świecami 2019 doskonałe, aby w ich otoczeniu powiedzieć sakramentalne „tak”. 

Zobacz także:

Pomysły na dekorację ślubną! Wybierz coś dla siebie.

Dekoracje stołów weselnych! Galeria 25 kompozycji

Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

28 Suknie ślubne Jenny Packham 2019. Projekty pełne życia, w nich zabłyśniesz w Twoim wielkim dniu!
Suknie ślubne Jenny Packham 2019. Projekty pełne życia, w nich zabłyśniesz w Twoim wielkim dniu!
Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, suknie ślubne z nowej kolekcji Jenny Packham 2019. Odkryj ją!
15 Suknie ślubne Laurelle 2018/2019. NAJNOWSZA KOLEKCJA!
Suknie ślubne Laurelle 2018/2019. NAJNOWSZA KOLEKCJA!
Laurelle w sezonie 2018/2019 stawia na kontrast, zderza różne, na pozór odmienne, elementy, które połączone tworzą nieoczywistą całość. Suknie ślubne Laurelle podkreślają osobowość Panny Młodej, która w tym najważniejszym dla siebie dniu chce zwracać uwagę, ale też - mimo właściwej ślubnym kreacjom widowiskowości - pozostać w zgodzie z samą sobą.
35 Suknie ślubne Hannibal Laguna 2019. Maksymalna kobiecość w projektach mody!
Suknie ślubne Hannibal Laguna 2019. Maksymalna kobiecość w projektach mody!
Dawka elegancji w najnowszej kolekcji sukni ślubnych Hannibal Laguna 2019- najbardziej szykowne wzory. Wprost idealne na Twój wielki dzień!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji