Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!

  • more 24+

Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat kwestia dekoracji ślubnych nie zmienia się na przestrzeni lat. To nie jest dobre. Wiele Par boi się podejmować ryzyka- nawet w kwestii dekoracji krzeseł weselnych. A przecież jest tyle możliwości- styl rustykalny i vintage zawsze będą prezentowały się pięknie. Można też decydować się na dekoracje tematyczne, np. związane z różnymi filmami.

Zdaniem specjalistów z firmy Pan Balon: “Balony… niegdyś kojarzone z jaskrawością jarmarcznego stylu odżywają dziś w całkowicie nowej odsłonie. Firmy produkujące balony prześcigają się w tworzeniu nowych barw, a firmy dekoratorskie nie ustępują pomysłowością w swych aranżacjach. Dekoracje balonowe wracają na salony w stylu zharmonizowanym z naturą, z użyciem elementów florystycznych, jako solitery lub elementy skomplikowanych konstrukcji zarówno we wnętrzach jak i ogrodach. Dominują przy tym barwy jasne, klasyczne z mocnymi akcentami krystalicznej czerni . Dla gustujących w pastelowej kolorystyce smakowitych „candy barów” zarezerwowane są balony komponujące się ze słodkim stylem w gustownym wydaniu. Balony w tej konwencji to głównie transparentne GIGANTY (ok. 1 m!) z okrągłym konfetti wewnątrz lub otulone w delikatne tiule. Zachęcamy do wykorzystania niedocenianych balonów w aranżacjach weselnych.”

W tej galerii zaprezentujemy Wam niesamowite pomysły na dekoracje ślubne z balonów w różnych kształtach i kolorach. Balony mają tysiące zastosowań. Na przykład w Internecie możesz odnaleźć wiele pomysłów DIY. Ozdób swój ślub nimi! Możesz udekorować nimi ołtarz plenerowy, plac zabaw, krzesła, słodki stół czy samochody. Pomysłów jest mnóstwo. Przekonaj się sam! Możesz także wykonać dekoracje ślubne z balonów sama! To takie łatwe!

Zdjęcia wyglądają wspaniale- przykładem są fotografie Fotografia Ślubna Sulika Puszko. Jeżeli jesteś teraz na etapie przygotowań ślubnych, to zapewne szukasz inspiracji. Mamy dla Ciebie niesamowite pomysły na dekoracje ślubne z balonów. Zobacz sam!

Zobacz także:

Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!

Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!

Jak wybrać kwiaty na wesele?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

39 Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Organizacja wesela w stylu industrialnym wymaga niestereotypowego podejścia do sprawy i podjęcia śmiałej decyzji. Nie warto się wahać - to strzał w dziesiątkę, a efekt broni się sam. Największy rezultat uzyska się, łącząc kilka charakterystycznych elementów tej stylistyki.
54 Dekoracje stołów weselnych! Galeria 25 kompozycji
Dekoracje stołów weselnych! Galeria 25 kompozycji
Piękne, eleganckie i klasyczne dekoracje w nowej odsłonie 2019! Zainspiruj się!
23 Najlepsze pomysły na ślub vintage. Zaskocz swoich gości!
Najlepsze pomysły na ślub vintage. Zaskocz swoich gości!
Jeśli podoba Ci się dekoracja ślubna w stylu vintage, nie przegap rustykalnych dekoracji weselnych 2018 Musisz je zobaczyć!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji