Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!

  • [ALT] 23+

Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat kwestia dekoracji ślubnych nie zmienia się na przestrzeni lat. To nie jest dobre. Wiele Par boi się podejmować ryzyka- nawet w kwestii dekoracji krzeseł weselnych. A przecież jest tyle możliwości- styl rustykalny i vintage zawsze będą prezentowały się pięknie. Można też decydować się na dekoracje tematyczne, np. związane z różnymi filmami.

Zdaniem specjalistów z firmy Pan Balon: “Balony… niegdyś kojarzone z jaskrawością jarmarcznego stylu odżywają dziś w całkowicie nowej odsłonie. Firmy produkujące balony prześcigają się w tworzeniu nowych barw, a firmy dekoratorskie nie ustępują pomysłowością w swych aranżacjach. Dekoracje balonowe wracają na salony w stylu zharmonizowanym z naturą, z użyciem elementów florystycznych, jako solitery lub elementy skomplikowanych konstrukcji zarówno we wnętrzach jak i ogrodach. Dominują przy tym barwy jasne, klasyczne z mocnymi akcentami krystalicznej czerni . Dla gustujących w pastelowej kolorystyce smakowitych „candy barów” zarezerwowane są balony komponujące się ze słodkim stylem w gustownym wydaniu. Balony w tej konwencji to głównie transparentne GIGANTY (ok. 1 m!) z okrągłym konfetti wewnątrz lub otulone w delikatne tiule. Zachęcamy do wykorzystania niedocenianych balonów w aranżacjach weselnych.”

W tej galerii zaprezentujemy Wam niesamowite pomysły na dekoracje ślubne z balonów w różnych kształtach i kolorach. Balony mają tysiące zastosowań. Na przykład w Internecie możesz odnaleźć wiele pomysłów DIY. Ozdób swój ślub nimi! Możesz udekorować nimi ołtarz plenerowy, plac zabaw, krzesła, słodki stół czy samochody. Pomysłów jest mnóstwo. Przekonaj się sam! Możesz także wykonać dekoracje ślubne z balonów sama! To takie łatwe!

Jeżeli jesteś teraz na etapie przygotowań ślubnych, to zapewne szukasz inspiracji. Mamy dla Ciebie niesamowite pomysły na dekoracje ślubne z balonów. Zobacz sam!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

31 Pomysły na dekorację ślubną! Wybierz coś dla siebie.
Pomysły na dekorację ślubną! Wybierz coś dla siebie.
Trendy w dekoracjach zmieniają się co sezon. Sprawdź co będzie dominowało w dekoracji ceremonii ślubnej w 2018 roku!
36 Eleganckie i wyrafinowane suknie ślubne z dekoltem w łódkę! Nie przegap!
Eleganckie i wyrafinowane suknie ślubne z dekoltem w łódkę! Nie przegap!
Jeśli chcesz, aby Twoja suknia ślubna miała wyrafinowany i elegancki Look, koniecznie przyjrzyj się tej galerii, w której proponujemy Ci 30 sukienek z dekoltem w łódkę. Są idealne!
40 Suknie z transparentnym dekoltem! Znajdź swój ulubiony model!
Suknie z transparentnym dekoltem! Znajdź swój ulubiony model!
Klasyczny, elegancki, romantyczny i dyskretny. Są to cechy, które definiują piękne sukienki z dekoltem iluzji 2018. Musisz je zobaczyć!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji