Dekoracja ślubna z balonami. Pokochasz je!

Spójrz na te wszystkie propozycje i zobacz, że balony mają tysiące zastosowań. Pokochasz to! Na pewno!

  • Style dekoracji

Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat kwestia dekoracji ślubnych nie zmienia się na przestrzeni lat. To nie jest dobre. Wiele Par boi się podejmować ryzyka- nawet w kwestii dekoracji krzeseł weselnych. A przecież jest tyle możliwości- styl rustykalny i vintage zawsze będą prezentowały się pięknie. Można też decydować się na dekoracje tematyczne, np. związane z różnymi filmami.

Publikacja

Zdaniem specjalistów z firmy Pan Balon: “Balony… niegdyś kojarzone z jaskrawością jarmarcznego stylu odżywają dziś w całkowicie nowej odsłonie. Firmy produkujące balony prześcigają się w tworzeniu nowych barw, a firmy dekoratorskie nie ustępują pomysłowością w swych aranżacjach. Dekoracje balonowe wracają na salony w stylu zharmonizowanym z naturą, z użyciem elementów florystycznych, jako solitery lub elementy skomplikowanych konstrukcji zarówno we wnętrzach jak i ogrodach. Dominują przy tym barwy jasne, klasyczne z mocnymi akcentami krystalicznej czerni . Dla gustujących w pastelowej kolorystyce smakowitych „candy barów” zarezerwowane są balony komponujące się ze słodkim stylem w gustownym wydaniu. Balony w tej konwencji to głównie transparentne GIGANTY (ok. 1 m!) z okrągłym konfetti wewnątrz lub otulone w delikatne tiule. Zachęcamy do wykorzystania niedocenianych balonów w aranżacjach weselnych.”

W tej galerii zaprezentujemy Wam niesamowite pomysły na dekoracje ślubne z balonów w różnych kształtach i kolorach. Balony mają tysiące zastosowań. Na przykład w Internecie możesz odnaleźć wiele pomysłów DIY. Ozdób swój ślub nimi! Możesz udekorować nimi ołtarz plenerowy, plac zabaw, krzesła, słodki stół czy samochody. Pomysłów jest mnóstwo. Przekonaj się sam! Możesz także wykonać dekoracje ślubne z balonów sama! To takie łatwe! Jak również polecane przez najlepszych- profesjonaliści z agencji SPINKI  także korzytają z balonowych dekoracji. Są piękne!

Zdjęcia wyglądają wspaniale- przykładem są fotografie Fotografia Ślubna Sulika Puszko. Jeżeli jesteś teraz na etapie przygotowań ślubnych, to zapewne szukasz inspiracji. Mamy dla Ciebie niesamowite pomysły na dekoracje ślubne z balonów. Zobacz sam!

Zobacz także:

Jak udekorować swoje wesele? Nasze cenne dekoratorskie rady od ekspertów!

Jak wybrać bukiet ślubny? 5 kroków, które pomogą Ci wybrać idealny bukiet!

Jak wybrać kwiaty na wesele?

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Fabryka Ślubu Usługi dekoratorskie
Agencja Spinki Konsultanci ślubni
DRIM TIM Ewa Berdychowska Usługi dekoratorskie
Pan Balon Sp. z o.o. Artykuły dekoracyjne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Dekoracja ślubna z balonami. Pokochasz je!