Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!

  • more 23+

Trzeba przyznać, że na przestrzeni lat kwestia dekoracji ślubnych nie zmienia się na przestrzeni lat. To nie jest dobre. Wiele Par boi się podejmować ryzyka- nawet w kwestii dekoracji krzeseł weselnych. A przecież jest tyle możliwości- styl rustykalny i vintage zawsze będą prezentowały się pięknie. Można też decydować się na dekoracje tematyczne, np. związane z różnymi filmami.

Zdaniem specjalistów z firmy Pan Balon: “Balony… niegdyś kojarzone z jaskrawością jarmarcznego stylu odżywają dziś w całkowicie nowej odsłonie. Firmy produkujące balony prześcigają się w tworzeniu nowych barw, a firmy dekoratorskie nie ustępują pomysłowością w swych aranżacjach. Dekoracje balonowe wracają na salony w stylu zharmonizowanym z naturą, z użyciem elementów florystycznych, jako solitery lub elementy skomplikowanych konstrukcji zarówno we wnętrzach jak i ogrodach. Dominują przy tym barwy jasne, klasyczne z mocnymi akcentami krystalicznej czerni . Dla gustujących w pastelowej kolorystyce smakowitych „candy barów” zarezerwowane są balony komponujące się ze słodkim stylem w gustownym wydaniu. Balony w tej konwencji to głównie transparentne GIGANTY (ok. 1 m!) z okrągłym konfetti wewnątrz lub otulone w delikatne tiule. Zachęcamy do wykorzystania niedocenianych balonów w aranżacjach weselnych.”

W tej galerii zaprezentujemy Wam niesamowite pomysły na dekoracje ślubne z balonów w różnych kształtach i kolorach. Balony mają tysiące zastosowań. Na przykład w Internecie możesz odnaleźć wiele pomysłów DIY. Ozdób swój ślub nimi! Możesz udekorować nimi ołtarz plenerowy, plac zabaw, krzesła, słodki stół czy samochody. Pomysłów jest mnóstwo. Przekonaj się sam! Możesz także wykonać dekoracje ślubne z balonów sama! To takie łatwe!

Jeżeli jesteś teraz na etapie przygotowań ślubnych, to zapewne szukasz inspiracji. Mamy dla Ciebie niesamowite pomysły na dekoracje ślubne z balonów. Zobacz sam!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

30 Suknie ślubne 2016: minimalistyczne proste i eleganckie!
Suknie ślubne 2016: minimalistyczne proste i eleganckie!
Ponieważ mniej znaczy więcej i małe szczegóły robią różnicę, nie przegap sukni ślubnych, w stylu minimalnym w 2016 roku! Ładne, proste i zaprojektowane ze smakiem, można je połączyć na tysiąc różnych sposobów. Sprawdź je!
31 Chcesz być nowoczesna Panna Młodą? Odkryj tutaj najlepsze trendy
Chcesz być nowoczesna Panna Młodą? Odkryj tutaj najlepsze trendy
Jeśli chcesz zerwać z wzorem tradycyjnego ślubu? Nowe pomysły dla nowych pokoleń!
21 Nie przegap 21 najpiękniejszych sukienek z rękawami w kształcie dzwonu 2016!
Nie przegap 21 najpiękniejszych sukienek z rękawami w kształcie dzwonu 2016!
Wzory wykonane dla nowoczesnych kobiet z stylu casual. Odkryj wszystkie suknie ślubne z rękawami w kształcie dzwonu!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji