DRIM TIM Dekoracje Ślubne

13

Opis

Ewa Berdychowska, założycielka DRIM TIM'u, z wykształcenia projektant wnętrz, z zawodu i z zamiłowania stylistka.   Najchętniej walczyłaby z całym estetycznym złem tego świata – z pstrokatymi stylizacjami nieodpowiednio dostosowanymi do czasu, miejsca i sytuacji,  z nudnymi wnętrzami  bez wyrazu i z wszędobylskim połyskiem oraz niedoborem szlachetnych materiałów.

Prywatnie żona i mama dwóch dziewczynek – 14 letniej Zuzy i  5 letniej  Lili, zakochana w Italii, rodowita krakowianka,  uzależniona od kawy,  słońca i  pięknych butów.

Porzuciła wielkie miasto dla domu na wsi w Beskidzie Niskim. Z widokiem na góry niskopienne projektuje wnętrza, stylizuje  i tworzy aranżacje ślubne.

Drim Tim stworzony przez Ewę Berdychowską, to zespół prawdziwych artystów i pasjonatów:

Ewa - stylistka i projektantka - dba by całość była spójna i stylowa, koordynuje prace całego zespołu,  to ona kreuje słodkie stoły i sprawia, że byle czekoladowa babeczka nabiera zupełnie innego wyrazu.

Łukasz - ilustrator i grafik - cudownie cierpliwy i wyrozumiały twórca naszej papeterii.

Karina, Ania, Sylwia, Andrzej - zespół cudownych ludzi, dla których ciężka praca to dobra praca, zawsze z uśmiechem na twarzy. 

Ania i Zuza - florystki - czarodziejki naszych kwiatowych dekoracji.

Dlaczego my ?

Bo przynosimy szczęście – po prostu. Nasze aranżacje wywołują : Radość, Emocje i Zachwyt.

Kochamy śluby, wbrew pozorom każdy z nich jest inny...  piękny...

i  niepowtarzalny.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Przedmioty na wynajem

  Ołtarz na ślub plenerowy, Sztućce, Obrusy, Oświetlenie, Meble, Inne
 • W cenę wliczone są:

  Transport, Dostawa, Montaż, Demontaż, Inne
 • Czy jest możliwość zobaczenia poprzednich realizacji?

  W salonie lub na stronie internetowej
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  5 miesięcy
 • Jaka jest cena Państwa usług?

  1234
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Zajmujemy się kompleksową aranżacją przyjęć, dla nas nie ma znaczenia, czy dane wydarzenie, ma się odbyć w hotelu, w stodole czy w plenerze. Zaprojektujemy każde miejsce i zajmiemy się jego aranżacją i dekoracją. Podzielimy miejsce na strefy, wygospodarujemy strefę chill out, kącik, słodki stół czy miejsce do zdjęć. Dla nas każde przyjęcie jest wyjątkowe, bo dopasowane do Pary Młodej, do jej wizerunku, charakteru i jej potrzeb. W naszej ofercie znajdziecie Państwo, - papeterię dopasowaną do stylu przyjęcia - dekoracje florystyczne - oświetlenie dekoracyjne - dekoracje kościoła i sali ( białe postumenty, wazony, lampiony, ślubny dywan, kandelabry, świeczniki i inne) - aranżacje słodkich stołów ( słoje na napoje, patery, etażerki, skrzynie, postumenty, naczynia i ozdoby ) - akcesoria do foto budki, aparat instax mini - personalizowane księgi gości - oraz wiele wiele innych Jeśli marzycie Państwo o stylowym i spójnym ślubie z Waszym wizerunkiem, a przeraża Was liczba podwykonawców, oddajcie się w nasze ręce. Dzisiaj podobno największym luksusem jest czas i spokój. Zapraszamy do kontaktu Ewa Berdychowska 666 890 899 ewa@drimtim.com.pl
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  3 lata

Opinia/i (1)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.8 1 opinia
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Same 5* nie wystarczą..

Moja współpraca z p. Ewą zaczęła się od polecenia z Sądeckich Mecyi. Mieszkamy w Warszawie, ślub w Obidzy, zero znajomości miejsca i ludzi tylko pomysł: ma być kameralnie i uroczo.. Pierwsza rozmowa i pytanie o termin spotkania - ja: w dzień ślubu bo nie mam jak.. 

Rzadko spotyka się ludzi którym ufamy w 100%, a oni nie dość że to zaufanie doceniają to jeszcze dają z siebie dwa razy więcej! I za to właśnie pokochałam Panią Ewę. Po 3-4 rozmowach i kilku mailach zrealizowała dużo więcej niż ja byłabym w stanie siebie wymarzyć!!

Wielu tematów nie mogłam dopilnować osobiście, cześć przez natłok innych rzeczy zaniedbałam - nawet na odległość i chyba intuicyjnie nad wszystkim czuwała Pani Ewa

Przed ślubem się popłakałam (na szczęście przed make-up'em), bo miało być kameralnie i uroczo, a dzięki Niej było dodatkowo: wyjątkowo, niepowtarzalnie, elegancko, ale przytulnie, po prostu MAGICZNIE!! 

Wiem, że obie będziemy pamiętać ten dzień, więc KAŻDEJ Pannie młodej życzę TAKICH ludzi na swojej drodze - bo to dzięki zaangażowaniu wielu osób uroczystość zaślubin jest wyjątkowa, a Pani Ewa należy do ścisłego grona Profesjonalistów, którzy serce oddają swojej pracy, co odczułam w tym wyjątkowym dla nas dniu: 21.02.2017

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Elegancki ślub Joanny i Patryka w Gródku nad Jeziorem Różnowskim. Wspaniały!
Elegancki ślub Joanny i Patryka w Gródku nad Jeziorem Różnowskim. Wspaniały!
Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!
Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!
 • #Średnie ceny