1/15
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia
1 od 15 Zdjęcia

Czy lubisz tego usługodawce? Podziel sie tym!

podobni usługodawcy

DRIM TIM Dekoracje Ślubne

Opis

Ewa Berdychowska, założycielka DRIM TIM'u, z wykształcenia projektant wnętrz, z zawodu i z zamiłowania stylistka.   Najchętniej walczyłaby z całym estetycznym złem tego świata – z pstrokatymi stylizacjami nieodpowiednio dostosowanymi do czasu, miejsca i sytuacji,  z nudnymi wnętrzami  bez wyrazu i z wszędobylskim połyskiem oraz niedoborem szlachetnych materiałów.

Prywatnie żona i mama dwóch dziewczynek – 13 letniej Zuzy i  4 letniej  Lili, zakochana w Italii, rodowita krakowianka,  uzależniona od kawy,  słońca i  pięknych butów.

Porzuciła wielkie miasto dla domu na wsi w Beskidzie Niskim. Z widokiem na góry niskopienne projektuje wnętrza, stylizuje  i tworzy aranżacje ślubne.

Drim Tim stworzony przez Ewę Berdychowską, to zespół prawdziwych artystów i pasjonatów.

Dlaczego my ?

Bo przynosimy szczęście – po prostu.

Nasze aranżacje wywołują : Radość, Emocje i Zachwyt.

Kochamy śluby, wbrew pozorom każdy z nich jest inny, piękny i  niepowtarzalny. Będzie nam niezmiernie miło jeśli pozwolicie nam, stać się jego częścią.

Szczegóły

Opinia/i (1)

4.8
1 opinii
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Same 5* nie wystarczą..

Moja współpraca z p. Ewą zaczęła się od polecenia z Sądeckich Mecyi. Mieszkamy w Warszawie, ślub w Obidzy, zero znajomości miejsca i ludzi tylko pomysł: ma być kameralnie i uroczo.. Pierwsza rozmowa i pytanie o termin spotkania - ja: w dzień ślubu bo nie mam jak.. 

Rzadko spotyka się ludzi którym ufamy w 100%, a oni nie dość że to zaufanie doceniają to jeszcze dają z siebie dwa razy więcej! I za to właśnie pokochałam Panią Ewę. Po 3-4 rozmowach i kilku mailach zrealizowała dużo więcej niż ja byłabym w stanie siebie wymarzyć!!

Wielu tematów nie mogłam dopilnować osobiście, cześć przez natłok innych rzeczy zaniedbałam - nawet na odległość i chyba intuicyjnie nad wszystkim czuwała Pani Ewa

Przed ślubem się popłakałam (na szczęście przed make-up'em), bo miało być kameralnie i uroczo, a dzięki Niej było dodatkowo: wyjątkowo, niepowtarzalnie, elegancko, ale przytulnie, po prostu MAGICZNIE!! 

Wiem, że obie będziemy pamiętać ten dzień, więc KAŻDEJ Pannie młodej życzę TAKICH ludzi na swojej drodze - bo to dzięki zaangażowaniu wielu osób uroczystość zaślubin jest wyjątkowa, a Pani Ewa należy do ścisłego grona Profesjonalistów, którzy serce oddają swojej pracy, co odczułam w tym wyjątkowym dla nas dniu: 21.02.2017

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Najnowsze nowości redakcyjne

Elegancki ślub Joanny i Patryka w Gródku nad Jeziorem Różnowskim. Wspaniały!
Elegancki ślub Joanny i Patryka w Gródku nad Jeziorem Różnowskim. Wspaniały!