• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Suknie ślubne Rosa Clará 2019: kolekcja, którą pokochasz od początku do końca

Suknie ślubne Rosa Clará 2019: kolekcja, którą pokochasz od początku do końca

O kolekcja sukien ślubnych Rosa Clará 2019 można pisać bardzo wiele, ale przede wszystkim należy ją zobaczyć. Sprawdź koniecznie całą kolekcję, prosto z wybiegu.

  • Atelier i salony sukien
  • Rosa Clará
Publikacja

Bardzo wyjątkowe miejsce, absolutnie zafascynowana publiczność i kolekcja pełna delikatnych i wyrafinowanych projektów- tak można byłoby podsumować pokaz mody katalońskiej marki Rosa Clará. Twórcy pracujący pod szyldem tej szanowanej marki doskonale wiedzą, jak gromadzić i oczarować setki ludzi, którzy w idyllicznym miejscu zgromadzili się, aby zobaczyć ich nowe propozycje. O kolekcja sukien ślubnych Rosa Clará 2019 można pisać bardzo wiele, ale przede wszystkim należy ją zobaczyć. Sprawdź koniecznie całą kolekcję, prosto z wybiegu.

Wyrafinowane detale, płynne materiały, które wyglądają niczym spełenienie marzeń współczesnej Panny Młodej, której styl jest pełnej romantyzmu i elegancji. Wrażenie, które mamy po obejrzeniu tej najnowszej kolekcji, to wyrafinowane suknie pełne wzorów, klasyczne w swojej formie, ale maksymalnie delikatne i zaprojektowane na tę jedną z wyjątkowych chwil w Twoim życiu.

Jedwab, tiul, chantilly, które mieszają się z warstwami innych szlachetnych materiałów, sprawiają, że suknie mają szerokie spódnice, a to czyni je majestatycznymi i spektakularnymi przy każdym ruchu.  Koronki Chantilly, cienka gipiura, aksamitne wstążki, jedwabna organza, które tworzą suknie ślubne z obszernymi spódnicami, ozdobne rękawy, suknie ślubne z dekoltem na plecach ozdobione są cienkimi paskami, zapinanymi w formie subtelnych kokardek. Ta mieszanka elementów jest jedną z nowości firmy. Rosa Clará wyróżnia się na rynku stylem zmysłowym. Kokardy, elementy transparentne, długie rozcięcia, odsłonięte plecy i głębokie dekolty, to nowoczesny i odważny look.

Nowa kolekcja sukien ślubnych Rosa Clará 2019 jest niczym piosenka o bardzo intymnej, naturalnej i  kobiecej melodii. Eleganckie Panny Młode, które cenią sobie prostotę, magię detali i komfort podczas swojego przyjęcia weselnego.  Jeśli szukasz najnowszych trendów i najlepszych wzorów, jesteś we właściwym miejscu. Na co czekasz, aby je zobaczyć?

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Rosa Clará 2019: kolekcja, którą pokochasz od początku do końca