• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Suknie ślubne Jesús Peiró 2019: projekty pełne detali, które będziesz chciała zobaczyć za wszelką cenę

Suknie ślubne Jesús Peiró 2019: projekty pełne detali, które będziesz chciała zobaczyć za wszelką cenę

Heritage, to nowa kolekcja sukien ślubnych Jesus Peiró 2019. Nie możesz jej przegapić! Jestem pewna, że z dumą powiesz, że jesteś Panną Młodą w stylu Jesus Peiró.

  • Atelier i salony sukien
  • Jesús Peiró
Publikacja

Firma z tradycjami, która kończy w tym  30 lat pracy na rynku ślubnym przy tworzeniu najlepszych projektów dla kobiet. Tak rozpoczął się pokaz Jesús Peiró na Barcelonie Bridal Week. Marka, która celebruje lata w projektowaniu sukien zbudowana swoją pozycję na jednego z liderów na rynku. Nie przegap nowej kolekcji sukien ślubnych Jesús Peiró 2019 i zobacz projekty wykonane z najwyższej jakości pieczołowitością.

Nowa kolekcja Heritage to hołd oddany domowi mody, temu, który budowany przez lata, dzięki dokonanym osiągnięciom i wielkiej liczbie kobiet zdobył sławę kilku pokoleń, które zaufały Jesús Peiró. Zapotrzebowanie, wysiłek, kunszt połączony z innowacją i najnowszymi trendami, zaowocowały kolekcją pełną detali, przełomową i różniącą się od dotychczasowych. Tiulowe suknie ślubne, spódnice, które połyskują w ruchu swym szlachetnym materiałem, cyrkoniami, lamówkami. Akcesoria, które tworzą marszczenia tj.łuki, guziki, zapięcia, paski i inne akcesoria w kolorze czarnym. Merche Segarra, dyrektor kreatywny firmy, skupiła się na rzeźbionych ramionach, dekoltach i plecach. Tkaniny pokazane w nowej kolekcji to: chantilly, gipiury, koronki, siateczki, koronki trójwymiarowe, plisy, gaza, tiul, satyna i jedwab, dzięki nim każdy wzór jest wyjątkowy.

W skrócie kolekcja, która podsumowuje dziedzictwo, jakie charakteryzowało markę w ciągu tych 30 lat i dziedzictwo, które opuściło i będzie nadal opuszczać. Nie przegap nowej kolekcji sukien ślubnych Jesus Peiró 2019. Jestem pewna, że z dumą powiesz, że jesteś Panną Młodą w stylu Jesus Peiró.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Jesús Peiró 2019: projekty pełne detali, które będziesz chciała zobaczyć za wszelką cenę