• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Suknie ślubne YolanCris 2019. Najbardziej imponująca kolekcja, jaką kiedykolwiek zobaczysz!

Suknie ślubne YolanCris 2019. Najbardziej imponująca kolekcja, jaką kiedykolwiek zobaczysz!

Tożsamość - kolekcja, która jest inspirowana ikonami mody wszech czasów, z których to katalońska marka- YolanCris zaczerpnęła inspiracje do stworzenia najnowszej kolekcji sukni ślubnych na zbliżający się sezon.

  • Atelier i salony sukien
  • YolanCris

Tożsamość – kolekcja, która jest inspirowana ikonami mody wszech czasów, z których to katalońska marka- YolanCris zaczerpnęła inspiracje do stworzenia najnowszej kolekcji sukni ślubnych na zbliżający się sezon. Wszystko po to, aby kobiety w najważniejszym momencie swojego życia czuły się swobodnie i wyglądały tak, jak tylko będą chciały. Wybierz jeden z modeli, który składa się na kolekcję sukni ślubnych YolanCris 2019, a poczujesz się wyjątkowo w tym ważnym dniu.

Publikacja

Marka inspiruje się takimi kobietami jak: Chanel, Simone de Beauvoir, Blondie, Madonna, Grace Jones… Pokaz YolanCris podczas Tygodnia Mody w Barcelonie był bardzo widowiskowy. Podłoga, po której chodziły modelki w najpiękniejszych kreacjach, przypominała ogromną taśmę pomiarową, która była ozdobiona nożyczkami, igłami i naparstkami- wszystko to prezentowało się cudownie. W kolekcji YolanCris 2019 możemy odnaleźć makowe suknie, krótkie kreacje o dużej objętości, przeźroczyste tkaniny, peleryny, a nawet zestawy ze spodniami.

Jest to pewne, że Yolanda i Cristina- założycielki firmy- zrobiły to, co potrafią najlepiej, pozostawiając wszystkich pod ogromnym wrażeniem swoją kolekcją, która w bardzo oryginalny sposób połączyła wszystkie najnowsze trendy. Nie możesz przegapić najnowszej  kolekcji sukni ślubnych YolanCris 2019! Wybierz jeden z projektów, który sprawi, że w dniu ślubu wszystkie oczy będą wpatrzone tylko w ciebie.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne YolanCris 2019. Najbardziej imponująca kolekcja, jaką kiedykolwiek zobaczysz!