Suknie ślubne Cymbeline 2019. Paryska moda w najlepszym wydaniu!

Najsłynniejsza francuska marka mody ślubnej na świecie, tym razem przybyła do Barcelony, na odbywający się tam Tydzień Ślubny.

  • Atelier i salony sukien
  • Cymbeline

Ponieważ  Paryż  zawsze będzie Paryżem.. najsłynniejsza francuska marka mody ślubnej na świecie, tym razem przybyła do Barcelony, na odbywający się tam Tydzień Ślubny. Jak co roku zaprezentowali czarującą kolekcję przepełnioną kontrastami, która jest dedykowana kobietom pełnym entuzjazmu i zmysłowości. Nie możesz przegapić galerii najnowszych sukni ślubnych Cymbeline 2019. Paris forever to motto najnowszej kolekcji przygotowanej przez firmę. Sprawią one, że wyobrazisz sobie, jak spacerujesz po najbardziej charakterystycznych atrakcjach Paryża– miasta zakochanych.

Publikacja

Kolejną linią w kolekcji jest Haute Couture, czyli limitowana seria modeli z niepowtarzalnym podpisem panny młodej.

W tej najnowszej kolekcji unikalne materiały, zostały opracowane przez najlepszych krawców z branży. Wszystko po to, aby produkować wspaniałe suknie ślubne pełne charakteru. Białe koronkowe suknie ślubne na nagich, wąskich ciałach, o różnym kolorze karnacji, kreacje z tiulu i organzy, które kończą się haftem, kwiatami lub piórami, suknie ślubne o jasnych kolorach, a nawet takie garnitury. Wszystko po to, aby nadać oryginalny styl ślubowi.

Firma Cymbeline ma ponad 40-letnią historię. Swoją wiedzę rozpowszechnia po całym świecie, reprezentując najbardziej elegancką stronę francuskiej mody. Dlatego też nie przegap najnowszej kolekcji sukni ślubnych Cymbeline 2019!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Cymbeline 2019. Paryska moda w najlepszym wydaniu!