Suknie ślubne Demetrios 2019: esencja mody dla współczesnych kobiet

Los diseños más románticos en la nueva colección de vestidos de novia Demetrios 2019, elige tu favorito. ¡No te la puedes perder!

  • Atelier i salony sukien
  • Demetrios
Publikacja

Tydzień mody ślubnej Barcelona Bridal Fashion Week zdobył rangę nie tylko najbardziej stylowego, ale także ma wielką zapowiada trendy na nabchodzący sezon ślubny. Romantyzm i połączenie najnowszych trendów w nowej kolekcji sukien ślubnych Demetrios 2019. Będziesz tęsknił?

Lekki, ekstrawagancki i eteryczny, w ten sposób moglibyśmy opisać najnowszą kolekcję Demetrios. Kolekcja to zestaw przeciwstawnych esencji, przeplatanie ponadczasowym stylem i gustem. Ich suknie ślubne emanują niezaprzeczalną francuską aurą, która łączy przypomina romans starego świata z pasją nowoczesności. Kolekcja ta ma w swojej gamie wiele sukien z kryształkami, które wyglądają cudownie.

Kolekcja zawiera kilka linii. Z jednej strony sylwetki, które uosabiają świeżość, początek wiosny, z pięknymi haftowanymi sukienkami z elementami kwiatowymi i trójwymiarowymi detalami. Kolejna linia, w której dominuje krój księżniczki, sukienki przeważają i stają się prawdziwymi kawałkami. Zaś kolejna linia, która uzupełnia kolekcję i która składa się z koronek, tkanin z koralikami, które wprowadzają jasność do całej kolekcji. Detale, takie jak kaskadowe pióra lub kolorowe suknie ślubne uzupełniają kolekcję.

Nie przegap nowych suknien ślubnych Demetrios 2019, to szeroka gama, z której na pewno znajdziesz idealny projekt. Zobacz koniecznie trendy sukien ślubnych 2018 oraz video z tego niezwykłego show poniżej:

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Demetrios 2019: esencja mody dla współczesnych kobiet