Suknie ślubne Julia Gastoł 2018/2019! Wybierz suknię ślubną z Iwoną Gastoł

Suknie ślubna dla wielu Panien Młodych to spełnienie marzeń i jeden z najważniejszych punktów całej organizacji dnia ślubu. To kreacja, która skupia uwagę wszystkich, a jednocześnie pozwala kobietom czuć się szalenie wyjątkowo bez względu na to, czy decydują się one na balowe księżniczki, czy dzikość stylu boho. Jednak nie tylko moda ślubna się zmienia, ale również podejście przyszłych Panien Młodych do wyboru tej wyjątkowej stylizacji.

Julia Gastoł
Julia Gastoł

Jak wiele przyszłych Panien Młodych, tak wiele salonów i projektantów mody ślubnej. Panny Młode, które często przygotowują się miesiącami do wybrania tej idealnej, zwiększają również swoją wiedzę na temat odpowiedniego wyboru. Mimo to ciągle wyraźna jest ich dezorientacja i brak wyraźnych oczekiwań, mówi Iwona Gastoł, projektantka i właścicielka marki Julia Gastoł.Większość Panien Młodych jest zagubiona i nie mają pomysłu na swoją stylizacje. W sumie to nie dziwne, bo przychodzą po radę do eksperta.

Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł

Z pewnością ma to związek z szeroką ofertą, którą znajdziemy w każdym salonie, atelier czy showroomie. Panny Młode nie ograniczają się w wyborze do konkretnych modeli. Nastawione są na poszukiwania i otwartość na różne propozycje.Duży wybór sukien zazwyczaj jest zbawieniem dla kobiet. Największą zmorą jest to, że danej osobie pasują różne style i kroje sukien, czuje się w każdym z nich dobrze, a suknię trzeba wybrać tylko jedną – tłumaczy ekspertka.

Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł

Co można zrobić, by wybór sukni był łatwiejszy? Zdecydowanie pomyśleć o elementach, które są najistotniejsze. W końcu na wygląd sukni ślubnej składa się nie tylko ciekawy design, ale również materiały, z jakich została wykonana, informuje  Dla moich klientek bardzo ważna jest jakość ale za rozsądną cenę. W sukni pięknym jest nie tylko to, że wyróżnia się swoim pięknem na tle innych stylizacji. Jakość tkanin podkreśla szykowność i wyjątkowość stylizacji. W końcu nie każdy może pozwolić sobie na noszenie jedwabiu na co dzień.

Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł

Jednak wizyta w salonie wiąże się nie tylko ze zmaganiem z mnóstwem krojów i faktur, ale także z towarzystwem, które ma pomóc w wyborze. Dobór odpowiedniego towarzystwa jest równie ważny jak wybór salonu, w którym zmierzymy się z oczekiwaniami Panny Młodej. – Na szczęście większość klientek jest świadoma jak ważny jest dobór osób towarzyszących i coraz rzadziej zdarza się ciocia „ dobra rada”.  Niestety nie mamy dużego wpływu na to, jakie porady usłyszy Panna Młoda – opowiada projektantka.

Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł

Niestety często zły dobór osób mających pomóc nam w wyborze idealnej sukni, kończy się dużymi niepewnościami Narzeczonej. Warto przemyśleć tę kwestię zanim udamy się do salonu, bo trendy nie zawsze mogą odpowiadać ciociom i babciom, które mają swoje przyzwyczajenia i związane z nimi dobre rady.

I właśnie te babcie i ciocie, które często nie rozumieją zmieniających się trendów, nie rozumieją też przesłania, które idą za dzisiejszą modą ślubną. W Salonie Sukien Ślubnych Julia Gastoł przede wszystkim nacisk kładziony jest na charakter Panny Młodej. To od niej zależy, co i na ile wypada. – Suknie z mojej kolekcji Roma 2019 dedykowane są dla kobiet nowoczesnych, które chcą wyglądać oryginalnie, niewulgarnie oraz czuć się wygodnie – tłumaczy Iwona Gastoł.

Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł

Nie oznacza to jednak, że dzisiejsza moda niesie za sobą przesłanie, że każda Panna Młoda powinna zdecydować się na odważną i łamiącą wszystkie konwenanse suknię, uspokaja ekspertka. – Są sposoby na to,  by połączyć seksapil i romantyzm w jednym. Panna Młoda może wyglądać jednocześnie zmysłowo i skromnie w jednej sukni! Jednocześnie nie trzeba się bać przezroczystości, czy głębokich dekoltów, bo moda ślubna, choć szalenie seksowna, ciągle wyznacza wspaniałą granicę dobrego smaku.

Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł
Julia Gastoł

W kolekcjach Julia Gastoł nie znajdziemy sukien, które gubią wartości dące za hasłem Panna Młoda. Piękno tych sukni pozwala odnaleźć się zarówno kobietom, które pragną podkreślić swój mocny charakter, ale także tym, które marzą o bardzo dziewczęcym looku, mówi Iwona Gastoł, właścicielka marki i projektantka w Atelier Julia Gastoł.Inspiracją są młode kobiety, które przychodzą do mojego atelier i opowiadają o swoich marzeniach. Jak chciałyby wyglądać i czuć się w tym ważnym dla nich dniu. To one są moim motorem napędowym do tworzenia nowych kolekcji. To także chęć dążenia do doskonałości.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Zaproszenie ślubne - najnowsze trendy na rok 2018!
Zaproszenie ślubne - najnowsze trendy na rok 2018!
Wybierz swoje zaproszenia ślubne. Poszukaj z nami inspiracji, a przede wszystkim poznaj trendy na nadchodzący sezon!
Rebecca Ingram jesień-zima 2018-2019: powrót do sensualnej klasyki
Rebecca Ingram jesień-zima 2018-2019: powrót do sensualnej klasyki
Marka Maggie Sottero Rebecci Ingram nadal zyskuje zwolenników wraz z upływem kolejnych sezonów. Na nadchodzącą jesień-zimę, przygotowała nieskazitelnie białe i klasyczne modele skierowane do nostalgicznych i współczesnych narzeczonych, które uwielbiają wracać do starszych modeli.
Maggie Sottero jesień-zima 2018-2019: luksus i zmysłowość na romantyczny ślub
Maggie Sottero jesień-zima 2018-2019: luksus i zmysłowość na romantyczny ślub
Maggie Sottero jest jedną z najbardziej poszukiwanych marek każdego roku. Wśród głównych wartości wyróżnia się doskonałą adaptacją do pory roku i pory roku, pozwalając projektować sukienki na każdy sezon

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji