Sottero i Midgley oślepiają jesienno-zimową kolekcję w sezonie 2018-2019

Luksusowe tkaniny haftowane i poddawane największej możliwej kreatywności. Są one dopasowane do sylwetki kobiety, która sprawia wrażenie zmysłowej niezależnie od tej pory roku.

  • Style sukien

Specjalna linia Sottero i Midgley, to dzieło Maggie Sottero tworzone od 2007 roku, którego efekty wciaz możemy ogladać. Na jesienno-zimowe wesela w 2018 i 2019 roku proponuja to, co najlepsze. Tworzac trendy modowe na ślub na te zimnych porach roku, Maggie Sottero poszła o krok dalej, tworzac projekty pełne kobiecej witalności.

Publikacja

Luksusowe tkaniny haftowane i poddawane największej możliwej kreatywności. Są one dopasowane do sylwetki kobiety, która sprawia wrażenie zmysłowej  niezależnie od tej pory roku.

Rewolucyjny dekolt w V

Najbardziej klasyczny dekolt w modzie, który nigdy nie umiera, ale na nowo łączy się z tkaninami wpisanymi w elegencję i zmysłowość. Ujednolicenie koncepcji sugeruje bez pokazywania wszystkiego, o zdziwieniu bez ujawniania go, co dodaje zdolności uwodzenia tkaninami, które kształtują figurę.

Gipiura, bardzo powtarzająca się w tej linii, doskonale wypełnia zobowiązanie do łączenia zmysłowości i klasycyzmu. Kształty tego materiału, które przyczyniają się do wzmocnienia autentycznego charakteru kolekcji.

Krzywoliniowe i zmysłowe linie oraz dekolt zwieńczony detalami transparetnymi, wprowadzają uwodzicielski szyk do modelu typu księżniczka. Od szerokiej spódnicy po haftowane rękawy, jej klasyczny charakter jest oczywisty i można go dostosować do wszystkich narzeczonych.

Czad jest kolejnym z klejnotów. Jego jasny wygląd jest zainstalowany we wspaniałej magii opowieści, gdzie nadmiar i fantazja idą w parze. Model jest lekki, sugestywny w dekolcie i pełen wdzięku od pasa, ozdobiony pamiątką z bajkowego pyłu.

Zmysłowy i bezpieczny, bez pęknięć, bez kompleksów. Zaciśnięta iz nieśmiałym dekoltem Goergina opiera się na dżetach, które haftowane na jedwabiu pięknie formują jej sylwetkę. Subtelne detale, krótki lot spódnicy i zmysłowe paski, które działają jak testamentowe rękawy.

Gipiura przechodzi przez kawałek od góry do dołu, nie zapominając o niskiej, ale obszernej spódnicy. Skrupulatna praca jest doceniana w każdym calu, łącznie z aparatami, które otwierają show.

Wyrafinowanie iluzja

Z Sottero i Midgley, marka gra z elegancją i sugestią, złapaną w te same projekty i w tej samej filozofii, jak zawsze. Księżniczki ukrywają bronie pełne osobowości iw tych projektach nie pozostają niezauważone, o ile są przestrzegane we właściwy sposób. Ariya to model, w którym spódnica z tiulu, obszerna iz falbankami z opowieści o księżniczkach, połączona jest z dekoltem do pudełka zwieńczonego iluzją szczegółów

Plamy iluzji są krótkie, ponieważ jedwab jedzie po sukience jako niekwestionowany bohater. Zestaw jest dziełem, które poprowadzi pojęcie elegancji i klasy w dowolnej klasyfikacji.

Sutton reprezentuje filozofię linii Sottero i Midgley. Sukienka, która emanuje elegancją dzięki delikatności gipiury i spódnicy z jedwabiu i tiulu w locie, ale to, bawiąc się dekoltem w serce i iluzją, przewiduje podróż bardzo interesującego uwodzenia. Sukienka podzielona na dwa niesamowite przeżycia.

Z koncepcją podobną do poprzedniej sukienki, Hayward przyjmuje bardziej klasyczny styl, motywowany tkaniną jedwabną, haftem i peleryną tiulową. Ryzykowny i eleganck

Kończąc zestaw iluzji, zestaw Sutton zawiera charakter w haftach, połączenie z ręczną sztuką kunsztu oraz z czystością i rasą natury. W ten sposób rozwija się dopasowany, podkreślając kobiecość z wyrafinowaną i oryginalną zmysłowością.

Typ księżniczka

Księżniczki opowieści zawsze charakteryzowały się zmysłowością ich perłowych spódnic. Z tiulu spódnica jest połączona ze słodkim dekoltem i cienkimi paskami na ramionach: wynik łączy w sobie śmiałość i delikatność.

Lśniąca siatkowa tkanina z rzymskimi detalami na ramionach i talii jest jednym z najbardziej oryginalnych klejnotów w tej kolekcji. Obszerna spódnica nie ma lotu, ale świeci w każdym z jej ruchów.

Delikatność i szczegółowość gipiury przechodzi przez górną część sukienki do spódnicy, gdzie można ją zobaczyć nieśmiało w połączeniu z pięknem tiulu. Ręczna księżniczka w służbie najbardziej romantycznych historii.

Po raz kolejny błyszcząca siatka jest głównym bohaterem, ale zmienia złote detale przy pomocy szlachetnych srebrnych dodatków i rękawów z odkrytymi ramionami. Pokaz wielu karatów.

Wraca tiul, tym razem uzupełniający oryginalną sukienkę, nieoznakowaną od tradycyjnej panny młodej, o śmiałych kontrastach i kształcie haftów.

Mistyczna syrena

Klasyczny, a zarazem oryginalny styl, taki jak ten syreny, jest również widoczny w tej kolekcji. Łącząc klasyczne detale i trzeźwość jedwabiu ze śmiałością głębokiego dekoltu w kształcie litery “V”, model Bradford doskonale nadaje się dla panny młodej, które nie poślubiają stylu. W rzeczywistości są oddani kreatywnej i estetycznej wolności. Przykład idyllicznej syreny jest tutaj doskonale reprezentowany.

Ten kawałek w gipiury ma nawiązania do flamenco w formie iw syrenowej spódnicy, a także w ukochanym dekolcie, który doskonale koresponduje z autentycznym charakterem zespołu.

Jedną z najseksowniejszych sukien w kolekcji jest model Dakota, z bardzo podkreśloną gipiurą, głęboko zaznaczonymi liniami i efektem tatuażu w najbardziej zmysłowych rękawach. Syrenka

Serce dekoltu jest najczęściej używane w tej selekcji syreny, zwykle w postaci mitologicznej, która nadaje jej nazwę. Jeden z najczystszych wzorów w białym odcieniu, w którym gipiura ustępuje tiulu ze spódnicy.

Sottero i Midgley Maggie Sottero również triumfują w jesienno-zimowej kolekcji. Nie tracąc zmysłowości w tych sezonach, zakład podkreśla kobiecość i krzywe kobiet.

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!