• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Alert dla młośniczek ślubu boho: Kolekcja Lillian West jesień/zima 2019 jest dla Was!

Alert dla młośniczek ślubu boho: Kolekcja Lillian West jesień/zima 2019 jest dla Was!

To kolekcja dla romantycznych narzeczonych, kobiecych, boho-chic, fryzwolnych. Kapryśna, seksowna: to doskonałe określenia kolekcji Lillian West jesień/zima 2019 . Ta galeria jest obowiązkowa dla wszystkich narzeczonych na całym świecie.

  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored
  • Lillian West

To kolekcja dla romantycznych narzeczonych, kobiecych, boho-chic, fryzwolnych. Kapryśna, seksowna: to doskonałe określenia kolekcji Lillian West jesień/zima 2019 . Ta galeria jest obowiązkowa dla wszystkich narzeczonych na całym świecie. Kolekcja Lillian West przywołuje luksus dzięki nieskazitelnym wzorom w miękkich materiałach z delikatnym cięciom i dekoltami. Dzięki prostym liniom A, niebanalnie dopasowana, przewiewna  i lekka. Lillian West to idealne połączenie romantycznego stylu i elegancji.

Lillian West autorstwa Justina Alexandra zawsze był wiodącym projektantem w branży ślubnej, ale ta kolekcja jest jeszcze obszerniejsza i lepsza niż wszystkie dotychczasowe. Suknie tego sezonu obejmują style dla każdej panny młodej. Zmysłowe dla wolnego ducha; Styl awangardowy dla pioniera mody; i eleganckie sylwetki dla eleganckicj panien młodych.

W tej galerii odkryjesz luksusowe tkaniny, wyszukane hafty i koraliki. Wykończenia dekoltów kwiatowymi haftami wygląda ogłędnie. Jeśli szukasz sukni w stylu cyganerii, nie szukaj dalej – wszystkie te urocze suknie będą dobrze dopasowane do Twojego zaczarowanego ogrodu lub bajkowego motywu ślubu w plenerze. Wyobraź sobie siebie na swoim przyjęcie wesele, trzymając bukiet polnych kwiatów, a Ty ubrana w jedną z tych boho sukienek z falującymi włosami spływającymi po twoich ramionach – to idealny scenariusz na ten dzień.

Wszystko w tej kolekcji jest cudownie i bardzo wyjątkowe. Są rozkloszowane rękawy boho, przypominające czasy swobodnej miłości lat 70., niektóre z zapiekanymi detalami, a inny styl ma skrzyżowane plecy. Jesteśmy zdumieni poziomem szczegółowości tych sukienek: wycięcia laserowe, kwieciste akcenty wyglądają niemal trójwymiarowo, a kwiatowy haft na siateczkowym materiale jest idealny do oprawiania kobiecej sylwetki. Jest też kilka krótkich sukienek dla panien młodych.

Zakochaj się w kolekcji Lillian West jesień/zima 2019 – po prostu przejrzyj galerię i wybierz swoje ulubione!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Alert dla młośniczek ślubu boho: Kolekcja Lillian West jesień/zima 2019 jest dla Was!