Suknie ślubne Pronovias 2020. Najbardziej wyczekiwania kolekcja!

Z myślą o kobiecie nowoczesnej, suknie ślubne Pronovias 2002! Na pewno nie pozostaniecie im obojętne. Musisz je zobaczyć!

  • Atelier i salony sukien

Najbardziej oczekiwana kolekcja ślubna we wszechświecie już jest! Prezentacja kolekcji marki Pronovias 2020 była szybka i zaskakująca w licznych wzorach i stylach. Zdecyowanie najważnie jest to, że suknie zostały stworzone z myślą o wszystkich sylwetkach, więc każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Suknie ślubne z Pronovias 2020 bazują na koncepcji pod tytułem “Dancing Light”, inspirowanej magią gwiazd w nocy. Celeme całej kolekcji jest sprawienie, abyś tego dnia i tej nocy była najbardziej świetlistą gwiazdą wydrzenia, jakim będzie Wasz ślub. Chcielibyśmy zaprezenotwać Wam w tej obszernej galerii, gdzie możesz zobaczyć nowe projekty z kolekcji ogólnej i kolekcji Atelier.

Publikacja

Hervé Moreau, dyrektor artystyczny marki, opracowała szeroką gamę innowacyjnych styli polecach dla różnych typów sylwetek, jak sukienki syrena z imponującym dekoltem, lub coraz bardziej mocne modele i obszerne sylwetki jak suknie ślubne księżniczki z aplikcjami u dołu jak falbanki.

Wśród proponowanych projektóe znajduje się w szczególności lżejsza linia, która została stwrzona z miękkich i lekkich tkanin. To właśnie one pozwalają czuć się Panną Młodą, które może czuć się swodobnie przez kilkanaście godzin. Palety kolorów są różnorodne i oferują szeroki zakres bawr, który wykraczają już dawno poza typową, ślubną biel. Możemy zobaczyć pastelowe odcienie, barwy w kolorach brzoskwiniowych, złote materiały i suknie ślubne cieliste, które uczynią projekt suknie Twoją drugą skórą.

Jedną z najlepszych rzeczy, które Pronovias zintegrował w swoich nowych wzorów kolekcji są suknie dla wszystkich kobiet,ponieważ ich rozmiar roozpoczyna się od rozmiaru 34 do 64. Linia dla Panien Młodych XL rozpoczyna się od rozmiaru 48 do 64.

Koncentrując uwagę na szczegółach, firma oferuje bardziej wyszukane suknie, w stylu barokowej hafty, zakończone falbankami, kilka kolorów w jednej sukni zapewniaja jej lekkość, ale także takie elementy jak koronki, kwiaty 3D, złote przeszycia, przezroczyste gorsety lub tiulowe elementy sukien.

Bardzo kompletna kolekcja, której na pewnie nie pozostaniecie obojęte. Odkryj suknie ślubne Pronovias 2020 i wybierz cośdla siebie!

Zobacz także:

Jak wybrać suknię ślubną? 5 złotych rad!

Suknie ślubne z koronką: eleganckie projekty na ten szczególny dzień!

Trendy ślubne na 2019. Nie przegap ich!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Pronovias Warszawa Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Pronovias 2020. Najbardziej wyczekiwania kolekcja!