Suknie ślubne Laurelle 2018/2019. NAJNOWSZA KOLEKCJA!

Laurelle w sezonie 2018/2019 stawia na kontrast, zderza różne, na pozór odmienne, elementy, które połączone tworzą nieoczywistą całość. Suknie ślubne Laurelle podkreślają osobowość Panny Młodej, która w tym najważniejszym dla siebie dniu chce zwracać uwagę, ale też - mimo właściwej ślubnym kreacjom widowiskowości - pozostać w zgodzie z samą sobą.

  • Atelier i salony sukien
  • Trendy

Zwiewne tkaniny, zmysłowe koronki, geometryczne linie i wyraziste aplikacje… Marka Laurelle ma przyjemność przedstawić suknie z najnowszej ślubnej kolekcji 2018/2019 na zdjęciach z sesji wizerunkowej. Laurelle w sezonie 2018/2019 stawia na kontrast, zderza różne, na pozór odmienne, elementy, które połączone tworzą nieoczywistą całość. Suknie ślubne Laurelle podkreślają osobowość Panny Młodej, która w tym najważniejszym dla siebie dniu chce zwracać uwagę, ale też – mimo właściwej ślubnym kreacjom widowiskowości – pozostać w zgodzie z samą sobą. – Nasze suknie mają wywoływać emocje. Chcę, aby nikogo nie pozostawiały obojętnym – mówi Agata Nivette, projektantka Laurelle. – W najnowszej kolekcji postawiłam na totalną kobiecość, która przy użyciu odpowiednich środków ma różne oblicza. Czasami jest więc delikatna i subtelna, czasami natomiast bardzo, bardzo zmysłowa.

Publikacja

Kolekcja ślubna Laurelle 2018/2019 spodoba się tym Pannom Młodym, które kochają mocne aplikacje i wyraziste wzory, które uwielbiają nieumiarkowany błysk oraz biżuteryjne detale. To z myślą o nich powstały modele obsypane kryształami Swarovskiego, które nieprzyzwoicie wręcz kuszą i niezawodnie zwracają uwagę. Dla tych pań, które wolą koronki, marka Laurelle przygotowała suknie z modnymi – a wciąż nie tak bardzo oczywistymi – motywami geometrycznymi. Układając się na ciele w zmysłową mozaikę, wspaniale podkreślają kształty kobiecej sylwetki. Równie spektakularne są suknie z kwiatowych koronek na cielistych tiulach, z efektem tatuażu.

Koronkowe tkaniny i aplikacje mają cudowną moc. Są nie tylko bardzo kobiece, ale przede wszystkim od ich ułożenia zależy ostateczny charakter ślubnej kreacji. W Laurelle mamy na to tym większy wpływ, że wszystkie koronki układamy i naszywamy ręcznie. To sprawia, że niemal każdą suknię możemy zmodyfikować, indywidualnie dopasować do Panny Młodej wedle jej potrzeb, osobowości, temperamentu i sylwetki – mówi Agata Nivette.

O SESJI WIZERUNKOWEJ

Zdjęcia wizerunkowe najnowszej ślubnej kolekcji Laurelle na sezon 2018/2019 powstawały w wyjątkowych wnętrzach hotelu Raffles Europejski Warsaw. Autorką zdjęć jest Marta Wojtal, jedna z najbardziej cenionych polskich fotografek mody. O wygląd modelki zadbali najlepsi fachowcy z dziedziny wizażu – makijażystka Magda Pieczonka oraz stylista fryzur Piotr Postek.

Zdjęcia: Marta Wojtal |Makijaż: Magda Pieczonka |Fryzury: Piotr Postek |Miejsce: Raffles Europejski Warsaw | Modelka: Agnieszka Gołębiewska |

Zobacz także :

100 najbardziej spektakularnych sukien ślubnych 2019

Suknie ślubne Rosa Clará 2019: kolekcja, którą pokochasz od początku do końca

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Laurelle Salony sukien ślubnych

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Laurelle 2018/2019. NAJNOWSZA KOLEKCJA!