• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Suknie ślubne Rebecca Ingram na jesień 2019: proste i wyrafinowane wzory dla współczesnych pannien młodych

Suknie ślubne Rebecca Ingram na jesień 2019: proste i wyrafinowane wzory dla współczesnych pannien młodych

Żadna sukienka nie może się równać z Twoją suknią ślubną. Gdy uda się znalaźć tą odpowiednią, to wszystko wydaje się łatwiejsze... Ale nie mówimy o tobie i twoim partnerze ... mówimy o tobie i twojej sukni ślubnej! Gdy zobaczysz projekty sukni ślubnych Rebecca Ingram na jesień 2019, poczujesz się tak samo, a wszystkie plany ślubne i stres okażą się niepotrzebne.

  • Atelier i salony sukien
  • Sponsored

Żadna sukienka nie może się równać z Twoją suknią ślubną. Gdy uda się znalaźć tą odpowiednią, to wszystko wydaje się łatwiejsze… Ale nie mówimy o tobie i twoim partnerze … mówimy o tobie i twojej sukni ślubnej! Gdy zobaczysz projekty sukni ślubnych Rebecca Ingram na jesień 2019, poczujesz się tak samo, a wszystkie plany ślubne i stres okażą się niepotrzebne.

Kolekcja na jesień 2019 składa się z wyrafinowanych wzorów, jeśli szukasz eleganckiej i klasycznej sukni ślubnej, z pewnością zakochasz się w nim, tak samo jak w swoim partnerze! Od pięknych sukienek z wyciętymi plecami do księżniczek po klasyczne wzory z prostym cięciem tiulowym – ta kolekcja ma wszystko i wiele więcej!

Najważniejsze to projekt Raelynn, który ma idealny dekolt w szpic połączony z eteryczną koronkową tkaniną. Tak samo dla panien młodych, które szukają sukien bardziej zabudowanych, ale także  dla tych, które chcą podkreślić swoje atuty, są dostępne sukienki z dekoltem w kształcie serca, bez ramiączek, takie jak Maisey i Destiny, a także wzory z długimi rękawami, takie jak Bethany i Mandy-Leigh.

Te sukienki są idealną paletą, na której możesz odnaleźć swój ślubny wygląd. Jeśli chcesz wyglądać zjawiskowo, to ta suknia będzie idealną bazą do całej stylizacji. Jeśli jednak szukasz minimalistycznego wyglądu, te sukienki są wykonane z koronki i ozdobnych detali, które tworzą idealną mieszankę prostego, eleganckiego i perfekcyjnie wykonanego materiału. Coś, co kochamy w Rebecca Ingram i Maggie Sottero Designs, to elastyczność i wybór strojów,które pasują do każdej panny młodej. Dzięki ekskluzywnej gamie Curve, ich sukienki są dostępne dla wszystkich typów sylwetek. Zajrzyj do galerii i przekonaj się sama.

Zobacz także:

Rebecca Ingram: Wyrafinowana i stylowa w nowej kolekcji Seraphina wiosna 2019

 

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Rebecca Ingram na jesień 2019: proste i wyrafinowane wzory dla współczesnych pannien młodych