69 najseksowniejszych sukien ślubnych! Będziesz zaskoczony!

  • more 59+

Wszystkie narzeczone lubią, aby w dniu ich ślubu mogły pokazać swój styl. Będąc sobą, ale także podkreślić swój naturalny wygląd i zachwycić wszystkich. Coraz więcej firm prezentuje pełne kolekcje, które zawierają modele pasujące do wszystkich styli i smaków. Od klasycznych i eleganckich do najbardziej odważnych. Pełen trendów rok po roku pojawiają się nowe, coraz ciekawe wzory. Dla tych, którzy chcą zaryzykować trochę w dniu ślubu i zachwycić spektakularnym wyglądem, chcemy pokazać 69 seksownych sukien ślubnych z koronką, które można znaleźć w 2018 roku!

Jak już w poprzednich latach i sezonach, w tym roku są bardzo modne koronki. Efekt tatuażu wśród Panien Młodych jest najbardziej pożądany, ale też unika pokazywania zbyt wiele. Panna Młoda może być bardzo zmysłowa. Tłoczony dekolt na plecach jest idealny. Z przednim dekoltem, który uwielbia krój bez ramiączek, on zawsze wygrywa, lub dekolt w kształcie serca. Rozcięcia boczne i przednie tworzące długie szczeliny, prezentujące gołe nogi to kolejny dobry wybór dla bardzo sexy stylizacji. Bez zobowiązujące, delikatne koronki, które otulają ciało w postaci sukni ślubnych w stylu Syrenka, rozcięcia, idealne dla wysokich kobiet. Pamiętaj, aby zobaczyć sukienki na szczupłe kobiety, które również możesz znaleźć naszych propozycji.

Firmy takie jak Pronovias, Blumarine, YolanCris lub Rosa Clara projektują suknie bardzo zmysłowe i jedne w ten najważniejszych dzień życia. Odkryj je w tej ogromnej galerii najseksowniejszych sukni , które wybraliśmy specjalnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

22 Justin Alexander Signature 2017. Suknie ślubne, które sprawią, że będziesz wyglądała jeszcze piękniej!
Justin Alexander Signature 2017. Suknie ślubne, które sprawią, że będziesz wyglądała jeszcze piękniej!
Pełnw zmysłowości stylizacje z imponującymi detalami. Odkryj kolekcję Justin Alexander Signature 2017!
78 Sukienki na wesele od Rosa Clara 2017. Będziesz gościem, który każdy się zachwyca!
Sukienki na wesele od Rosa Clara 2017. Będziesz gościem, który każdy się zachwyca!
Te projekty są oszałamiające! Jeżeli się na nie zdecydujesz, to będziesz najbardziej pożądanym gościem na ślubie!
100 100 najlepszych fotografii ślubnych!
100 najlepszych fotografii ślubnych!
Wybraliśmy 100 najlepszych fotografii ślubnych!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji