La Mariee Suknie ślubne

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

La Mariee Suknie ślubne

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

La Mariee Suknie ślubne

Opinie o La Mariee Suknie ślubne

3.9
7 opinii
7 opinii
Profesjonalizm
(5)
(2)
Jakość/cena
(5)
(2)
Polecasz to?
(5)
(2)
AgataKozlowska
Autor: Agata
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nigdy w życiu nie spotkałam się z takim chamstwem, brakiem profesjonalizmu i empatii. Suknia jeszcze przed ślubem popruła się i porwała w kilku miejscach. 12 godzin przed ślubem byłam zmuszona oddać ją do Pani Krawcowej bo nie nadawała się do założenia. Krawcowa załamała ręce i była zszokowana tym co zobaczyła i nie mogła uwierzyć, że ktoś wziął za to jakiekolwiek pieniądze. Podczas przymiarek wmawiano mi, że wymyślam, sugerowano, że "jestem krzywa" i dlatego suknia źle leży, wywracano na mnie oczami, krzyczano, wypraszano z salonu i wyśmiewano. Zostałam oszukana i potraktowana gorzej niż przydrożnym barze z grochówką.

Na koniec nie chciano wydać mi paragonu, zabrano po kryjomu z mojej teczki potwierdzenia wpłat ( mój mąż musiał dosłownie ganiać się z Panią w salonie aby oddała moje dokumenty ). Sprawa znajdzie swój finał w sądzie, a ja stanowczo odradzam wszystkim korzystanie z usług tego miejsca. Niestety dopuszczalna  liczba znaków w opinii nie pozwala mi na dokładny opis mojej "przygody" ale jeżeli, któraś z Pań jest zainteresowana chętnie podzielę się swoją historią. Załączam zdjęcia wykonanych w salonie poprawek - tak wyglądała moja suknia na dzień przed ślubem. Nikomu nie życzę takiego stresu, tylu łez i takich przeżyć.

Gdybym nie przeżyła tego sama i nie widziała na własne oczy, nie uwierzyłabym, że jest to możliwe.

Zgłoś nadużycie
marysia.starzec
Autor: Maria
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

'koszmar na wilczej'Sukienkę zamówiłam 08.2019, na rok przed weselem (27.06.2020). Pierwszą przymiarkę miałam mieć w 2 połowie maja 2020 (data z umowy). Na początku maja zadzwoniono z salonu upewnić się, czy data ślubu pozostaje nie zmieniona, potwierdził, że wszystko pozostaje po staremu i salon zapewnił, że w terminie, suknia przyjedzie.Do końca maja nikt z salonu się nie odezwał, zadzwoniłam więc sama 1 czerwca, salon wytłumaczył się, że jeszcze sukienki nie ma ale w przeciągu tygodnia na pewno dojedzie.po tygodniu nikt się nie odezwał, więc znów sama zadzwoniłam i usłyszałam wymówki, że granice są zamknięte (granice nigdy nie były zamknięte na przewóz towarów!)Przez kolejny tydzień nikt się nie odezwal... Zostały 2 tygodnie do wesela Więc zadzwoniłam znów sama i usłyszałam te sama spiewke, że w przeciągu tygodnia suknia, próbowałam ustalić konkretny dzień niestety salon nie potrafił na to odpowiedzieć...słyszałam tylko 'W przeciagu tego tygodnia, ale nie mogę zapewnić czy w środę czy w czwartek.Po konsultacjach z prawnikami i UOKiK, ustaliliśmy, że ostatecznym terminem jaki salon ma dostarczyć suknie jest 21.06Ustaliłam z salonem, że w poniedziałek tj 21 czerwca przyjeżdżam na pierwszą przymiarki (oczywiście nie wiedziałam, czy suknia do tego czasu przyjdzie) dodatkowo jeśli suknia zjawi się w salonie, przed tym terminem to salon mnie o tym poinformuję. Nikt oczywiście się do mnie z salonu nie odezwał. 21 czerwca w poniedziałek, na 5 dni przed weselem, udalam się do salonu na umówioną przymiarke nie wiedząc czy suknia wogole w salonie jest (a w kieszeni trzymając wezwanie do zapłaty). O dziwo okazało się, że suknia jest! Przyszłą 3 dni wcześniej... Na pytanie dlaczego nie zostałam o tym poinformowana, bo przecież tak się umówiliśmy, otrzymałam odpowiedź, czy byli zapracowani i wypadło im to z głowy...wszystkie rozmowy prowadziła z Panią manager salonu, która nie raczył się przedstawić. Z całego serca nie polecam! 

Zgłoś nadużycie
magkasj1
Autor: Magdalena
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mistrzostwo  w swoim fachu . Gorąco polecam  ten  salon

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 00-545

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 24h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt