• Magazyn
  • Panna Młoda
  • Suknie ślubne Jenny Packham 2019. Projekty pełne życia, w nich zabłyśniesz w Twoim wielkim dniu!

Suknie ślubne Jenny Packham 2019. Projekty pełne życia, w nich zabłyśniesz w Twoim wielkim dniu!

Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, suknie ślubne z nowej kolekcji Jenny Packham 2019. Odkryj ją!

  • Atelier i salony sukien
  • Jenny Packham

Jeśli w świecie mody ślubnej istnieje firma, która kojarzy się z perfekcjonizmem, stylem romantycznym i nowoczesnym zarazem, to jest bez wątpienia projektantka Jenny Packham. Po 30 latach pracy ta brytyjska mentorka i projektantka jednej z najlepszych marek mody dla narzeczonych wie doskonale jak dobrać szczegóły, które sprawiają, że jej projekty stają się czymś niezwykłym. Nie przegap tej galerii ze zdjęciami z nowej kolekcji sukien ślubnych Jenny Packham 2019 i ciesz się pokazem, który był pokazem pełnym życia i maksymalnej elegancji.

Publikacja

Jeżeli jesteś na etapie szukania idealnej sukni ślubnej, to Jenny Packham stworzyć kolekcję pełną trendów, a co za tym idzie znacznie ułatwi Ci znalezienie tego jedynego stroju. Suknie ślubne z elementami transparentami, wzory i kryształki, które sprawią, że będziesz świecić własnym światłem. Tiul, organza, delikatne koronki, wszystko to łączy się w najbardziej elegancką stylizację. Zdobienia w talii i ramionach, srebrne i haftowane wykończenia, zebrane w talii sukienki z dekoltem pod szyję, które odsłaniają ramiona, dając bardzo zmysłowy look ,

Odkryj całą kolekcję w tej galerii, której nie możesz przegapić, gdy odkryjesz nową kolekcję sukni ślubnych Jenny Packham 2019, dzięki tym sukniom będziesz najbardziej wykwintną panną młodą!

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Suknie ślubne Jenny Packham 2019. Projekty pełne życia, w nich zabłyśniesz w Twoim wielkim dniu!