Dekoracje na ślub w plenerze. Zobacz najpiękniejsze realizacje!

  • more 31+

Ślub zorganizowany w plenerze jest idealnym pomysłem dla Par, które cenią sobie oryginalne rozwiązania. Bardziej konserwatywnym osobom może się to rozwiązanie wydawać się odejściem od tradycji, która jest przecież jednym z najważniejszych elementów uroczystości weselnych. Niemniej jednak, możliwe jest wkomponowanie w ceremonię na świeżym powietrzu ludowych elementów, w taki sposób, że atmosfera może stać się nawet jeszcze bardziej folklorowa niż standardowy ślub.

Reasumując, ślub w plenerze jest idealnym rozwiązaniem zarówno dla tradycjonalistów, jak i bardziej nowatorskich Par, jeśli zostanie on udekorowany w odpowiedni sposób, nawiązujący do Waszych charakterów oraz gustów. Sprawdźcie naszą galerię i zainspirujcie się ciekawymi pomysłami wystroju plenerowego.

Nieszablonowym pomysłem jest zastosowanie motywu żaglówki, która symbolizuje realizację marzeń i start nowej podróży, czyli metaforycznego określenia ślubu, będącego początkiem Waszej wspólnej drogi w nieznane. Ciepłe kolory oraz cekinowe przebłyski sprawią, że ślub w plenerze nabierze przytulnej atmosfery oraz szykownego wyglądu.

Koralowe piwonie dodadzą ceremonii koloru i charyzmy, szczególnie w miesiącach letnich, kiedy blask słońca i zieleń trawy będą mogły perfekcyjnie kontrastować z barwą kwiatów. Zastosowanie paproci jest bardzo ciekawym, folklorystycznym pomysłem. Paproć występuje w naszej kulturze od wieków, a jej celem jest zapewnienie małżonkom bogactwa i dostatku. Roślina znajdzie swoje miejsce jako dodatek do dekoracji stołów, urokliwy upominek dla gości weselnych, czy też jako element ozdobny krzeseł.

Szyszki chmielu idealnie odnają się w różnych aranżacjach ślubnych, ze względu na swój unikatowy kształt i soczysto-zieloną barwę. Ponadto, dodadzą one świeżości na ślubie, pokreślając urok pleneru. Warto zastanowić się nad ślubem w plenerze, jeśli data Waszego ślubu została ustalona na sezon letni. Jest to idealny sposób, aby wyróżnić się wśród innych Par Młodych niewydając przy tym kroci. Ponadto, ceremonia na świeżym powietrzu zdecydowanie podkreśli Wasze cechy charakteru, jeśli lubicie życie w zgodzie z naturą, cenicie naturalność oraz otwartość

Autorzy dekoracji: Passja-Flora Pracownia Florystyczna

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

16 Modna biżuteria wiosna-lato 2017 na wesele. Poznaj najnowsze trendy!
Modna biżuteria wiosna-lato 2017 na wesele. Poznaj najnowsze trendy!
Każdy kto komponuje swoją stylizację, ma świadomość tego, że to właśnie dodatki decydują o tym, w jaki sposób ten outfit będzie się prezentował. Szczególnie wtedy, kiedy jesteśmy gośćmi na weselu.
42 Dekoracje ślubne na ślub w ogrodzie. Zamarzysz o takim klimacie!
Dekoracje ślubne na ślub w ogrodzie. Zamarzysz o takim klimacie!
Nie przegap galerii z ozdobami wesela plenerowego na 2018 rok. Zadziwią Cię!
35 Dekoracje ślubne ze świecami! Blask, światało i urok zagwarantowane!
Dekoracje ślubne ze świecami! Blask, światało i urok zagwarantowane!
Romantyczne, pełne ciepła i elegancji, czyli świece. Idealna dekoracja na Twój ślub!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji