Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!

    • Eric Deun Wedding
  • more 31+

Ślub to wyjątkowe wydarzenie więc dekoracje tego dnia są bardzo ważne. W naszej galerii prezentujemy styl , który wygrywa z najpopularniejszymi w ostatnich latach w trendach ślubnych, czyli rustykalnym i vintage.

Wszystkiemu, co stare i używane nadamy nowe znaczenie jeśli dodamy do niego nutkę nowoczesności. Macie wiele możliwości. Dekoracja w stylu starej fabryki lub statku , mosiądz , struny światła ze starych żarówek, które są zmieszane z girlandami kwiatów.

Opinią White Wedding EVENTS“Jeśli nie jesteście z naturą za pan brat, chcecie połączyć dekoracje inspirowaną stylem vintage z nutą nowoczesności to alternatywnym rozwiązaniem będzie urządzenie wesela w stylu industrialnym! Jest to idealne rozwiązanie dla par, które chcą zorganizować nietypowe wesele i są zwolennikami nowych trendów, oryginalnych, niestandardowych pomieszczeń, dla osób odważnych o prawdziwie artystycznej duszy. Najistotniejszą kwestią jest wybór sali. W przypadku przyjęcia w stylu industrialnym powinna się ona mieścić w budynkach starych fabryk, dużych halach, loftach lub hotelach, które wpisują się w surową i geometryczną estetykę. Podstawą stylu industrialnego jest minimalizm, chłodna kolorystyka oraz duże powierzchnie.

Betonowe podłogi, stare ceglane ściany, wysokie sufity, widoczne elementy instalacji, oświetlenie przemysłowe, pozostałości po starych maszynach budują niezwykłą atmosferę wesela. Do takich miejsc dekorację najczęściej tworzy się z drewna lub metalu, jednak zgodnie z zasadą mniej znaczy więcej – to sama sala powinna grać pierwsze skrzypce. Innowacyjnym pomysłem, który w Polsce zaczyna cieszyć się coraz większym powodzeniem, jest skompletowanie krzeseł dla gości w myśl zasady “każde z innej parafii”. To absolutnie niesztampowy i twórczy sposób na nadanie imprezie humorystycznego akcentu oraz zaskoczenie rodziny i przyjaciół. Młodym parom, które zdecydują się na takie rozwiązanie, proponujemy ograniczenie ozdób stołu do minimum, do oznaczenia numeracji stołów proponujemy metalowe numery.

Jako alternatywę sugerujemy również wybranie zwykłych, jednolitych krzeseł i większą finezję przy dekoracji nakryć. Fenomenalnie będzie prezentowało się połączenie białych obrusów z mocniejszym kolorem serwet i winietek, na przykład w odcieniu marsali. Dopełnieniem prostego stylu wesela będzie skromna zastawa, kieliszki bez motywów zdobniczych i wazony bez udziwnień.

Uchylcie rąbka tajemnicy swoim gościom, poprzez nowoczesne ręcznie stemplowane zaproszenia ślubne z niespodziewanym akcentem, jak metalowy spinacz w formie żarówki. Motywem przewodnim uroczystości w stylu industrialnym są żarówki Edisona, możecie wykorzystać je do wykonania łuku lub stelaża. Aby dodać totalnie nieoczekiwanego efektu do kompozycji centralnych możecie umieścić kompozycje kwiatowe w nowoczesnych naczyniach szklanych wypełnionych małymi żarówkami. Aby dodać spersonalizowanego efektu Waszej imprezy polecamy metalowe litery z Waszymi inicjałami.

Ślub w przemysłowy stylu obejmować powinien stylizację Państwa Młodych, Panna Młoda, powinna mieć prostą suknię ślubną, która dobrze koresponduje z geometrycznymi figurami. Państwo Młodzi powinni być wizytówką swojego wesela, dlatego ciekawym uzupełnieniem Waszych strojów będą metalowe akcenty. Przykuwający wzrok toczek robiony na specjalne zamówienie, spinki do koszul udające śrubki lub buty z zamkami błyskawicznymi.

A czym zajechać na wesele w stylu industrialnym? Najlepiej sprawdzi są rower! Oczywiście, nie taki prosto ze sklepu, lecz wyciągnięty z piwnicy, z bogatą przeszłością. Innym rozwiązaniem będzie przyozdobienie samochodu puszkami, którym uprzednio możecie nadać nowe życie, przyklejając do nich wycięte z kolorowego papieru inicjały, daty lub cytaty ważne dla Was.

Uzupełnieniem wesela będzie sesja zdjęciowa utrzymana w tej samej konwencji. Na jej realizację lepiej umówić się na inny dzień niż zaplanowana uroczystość, ponieważ zrobienie dobrych zdjęć wymaga poświęcenia im więcej czasu, chociażby ze względu na dojazd na obrzeża miasta, gdzie najczęściej zlokalizowane są opuszczone pofabryczne budynki. Idealnym miejscem na industrialną sesję będzie też przestrzeń miejska, czyli dworce, najlepiej wyłączone z powszechnego użytku, mosty, pojazdy komunikacji miejskiej, podziemne parkingi oraz place, z których rozciąga się widok na wysokie kominy hut.

Organizacja wesela w stylu industrialnym wymaga niestereotypowego podejścia do sprawy i podjęcia śmiałej decyzji. Nie warto się wahać – to strzał w dziesiątkę, a efekt broni się sam. Największy rezultat uzyska się, łącząc kilka charakterystycznych elementów tej stylistyki.”

PIĘKNO_miejsce wydarzeń

Odkryj zalety stylu industrialnego. Zainspiruj się stylem pełnym detali, który przenosi nas do dawnych czasów. To styl idealny dla par, które chcą odróżnić się od reszty. Zainspiruj się pomysłami z naszej galerii i zaskocz swoich Gości.  Bierzesz ślub w 2018 roku , to koniecznie zobacz także inne ślubne inspiracje:

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Komentarze (1)

Skomentuj artykuł

33 Dekoracje stołów! 25 ozdób na stoły weselne.
Dekoracje stołów! 25 ozdób na stoły weselne.
Piękne, eleganckie i klasyczne dekoracje w nowej odsłonie 2018! Zainspiruj się!
32 Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!
Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!
Spójrz na te wszystkie propozycje i zobacz, że balony mają tysiące zastosowań. Pokochasz to! Na pewno!
26 Dekoracje ślubne w stylu rustykalnym! Wyjątkowe i bardzo stylowe.
Dekoracje ślubne w stylu rustykalnym! Wyjątkowe i bardzo stylowe.
Odkryj pełne różnych szczegółów dekoracje w stylu rustykalnym na 2018 rok. Zachwycisz się!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji