1/6
1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia
1 od 6 Zdjęcia

Opis

Elegant Events to zespół ludzi, których pasją jest tworzenie niepowtarzalnych dekoracji.


Każdy ślub jest dla nas wyjątkowym wydarzeniem, a każda Młoda Para nowym źródłem inspiracji.
Chcąc urzeczywistnić Państwa marzenia, słuchamy wszystkich pomysłów i służymy profesjonalną radą.

Ciągle się rozwijamy i doszkalamy, żeby być na bieżąco z aktualnymi trendami na świecie.
Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych, chętnie podejmujemy nowe wyzwania.

Oferujemy usługi dekoracyjne i florystyczne na najwyższym poziomie, wykonujemy ręcznie oryginalną papeterię ślubną.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą pięknie rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu.

Szczegóły

  • Czy jest możliwość zobaczenia poprzednich realizacji?

    W salonie lub na stronie internetowej

Opinia/i (5)

4.9 Ponad 5
5 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ślub z marzeń tylko z pomocą Elegant Events! Polecam Panią Magdaleną i Panią Lucynę, pełen profesjonalizm, idealne wyczucie piękna, niekończące się pomysły, fachowa pomoc. Dziekuję za przepiękny bukiet ślubny, cudowne białe hortensje, dekoracje w Kościele oraz wspaniałe przystojenie sali. Szczerze polecam!!!! Klaudia Mikołajczak

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Polecam wszystkim, którzy cenią sobie profesjonalizm i perfekcję Elegant Events mają idealne wyczucie piękna i niekończące się pomysły, które zapierają dech w piersiach

Zgłoś nadużycie
Przez wkoniecznas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jestem matką, która nie dawno organizowała wesele  syna , Adriana . Sala , którą wybraliśmy nie była w naszym guście i wtedy poprosiłam o pomoc w wystroju sali panie Lucynę i Magdę . To co  one stworzyły na tej sali było genialne . Sala po przybraniu rozetami nabrała delikatności i do tego kwiaty biało zielone oraz bukiety przy stołach stworzyły niepowtarzalny dostojny klimat ślubu. Jestem im bardzo wdzięczna za fachową pomoc  i bardzo profesjonalną obsługę oraz miłą wręcz koleżeńską atmosferę współpracy. Polecam wszystkim tę firmę Wioletta.

Zgłoś nadużycie
Przez ajaszkowskas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Ślub z naszych marzeń zosał realizowany dzięki Panie Magdzie i Lucynie, które zachwyciły nas swoim profesjolanlizem, dbałością o najdrobniejszy szczegół, dąrzeniem do tego, aby każda dekoracja była jedyna w swoim rodzaju.

Już od samego początku Pani Magda i Lucyna wiedziały, jakie kwitay i dekoracje nam zaproponować, aby zrobić na nas wrażenie :). Wszytsko co przygotowywały Panie było robione ręcznie, same wszystego pilnowały, zdobywały kwiaty o które trzeba było wręcz "walczyć" - oto całe Elegant Events :). Zawsze towarzyszący im uśmiech na twarzy i optymizm powodowały, że czuliśmy spokój i wiedzieliśmy, że nasz ślub jest w rękach odpowiednich osób :).

Z czystym sumieniem i wielką radością możemy polecić nasze Panie tym, którzy marzą o ślubie jak z bajki.

Pani Magdo, Lucyno raz jeszcze baaaardzo dziękujemy za wszystkie wspólne spotkania, za wspaniały udekorowany i zaplanowany dzień naszego ślubu. Jesteście kobietami, które zarażają uśmiechem i dobrocią. Trzymajcie tak dalej :) !!!

Ściskamy i Pozdrawiamy serdecznie

Asia i Marcin

Zgłoś nadużycie
Przez asiorek286s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jako Panna młoda wierzę, że dzień ślubu każda panna młoda ma w swojej wyobraźni już na wiele lat przed poznaniem Pana młodego i dlatego tak ważne jest aby podczas przygotowań do tego dnia mieć wokół siebie osoby, które tą wizję będą wstanie zrozumieć i przekuć w rzeczywistość takimi osobami są właśnie Pani Lucyna i Magdalena z Elegant Events swoim profesjonalizmem oraz otwartością na pomysyły wyczarowują nie tylko dekoracje ale i atmosferę piękna tego Dnia. Potrafią zrealizować nie tylko skrupulatny plan Panny Młodej,która ma wszystko zaplanowane, ale i wspaniale doradzić niezdecydowanym, zawsze są na bierząco z najnowszymi trendami ślubnymi. Wszystkim Parom szczerze polecamy tę firmę nasz ślub dzięki Elegant Events był jak z bajki. Joanna i Robert (ślub 25 maja 2013 Restauracja Marzymięta)

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Lista wszystkich lokalizacji Elegant Events w Wielkopolskie:

Poznań
X