• Magazyn
  • Dekoracje ślubne i weselne w stylu rustykalnym

Dekoracje ślubne i weselne w stylu rustykalnym

  • Dekoracje

Styl rustykalny przybył do nas (jak większość ostatnich trendów ślubnych) z Ameryki. Nawiązanie do wiejskości i sielskości kusi wiele panien młodych. Nic w tym dziwnego: styl rustykalny na ślubie i weselu wygląda bardzo romantycznie i uroczo. Jest też łatwy w przygotowaniu- pozwala na wykorzystanie tego, co posiadamy, wiele elementów można zrobić samodzielnie (DIY).
Kluczowe będzie tutaj miejsce, gdzie odbędzie się ślub i wesele- te miejsca powinny same nawiązywać do tego stylu. Nowoczesny kościół czy salę balową zdobioną diamentami dość ciężko będzie zaadoptować na ślubną stodołę.

Publikacja

Na ślub najlepiej sprawdzi się oczywiście plener. Śluby plenerowe nie są w Polsce bardzo popularne, ale (na szczęście) zdarzają się coraz częściej. Wymagają co prawda szczególnego przygotowania, ale piękne miejsce nie wymaga już wielu dekoracji. Wystarczy się skupić na dekoracjach za młodą parą (zobaczcie nasze propozycje dekoracji ściany za narzeczonymi) i krzesłach gości.

zapiszślub w plenerze
Fot. Michael J Mandeville

Styl rustykalny to oczywiście piękne, stare drewno i koronki. Jeżeli Wasz ślub odbywa się w miejscu z tak bogatym wnętrzem, niewiele musicie zrobić, aby Wasze wesele było 100% rustykalne! Ogrodowe kwiatki wstawione w butelki i słoiki będą wyglądały bardzo swojsko i przyjemnie.

zapiszDecoración rústica. Foto: The McCartneys Photography at The Family Farm Lofts
Fot: The McCartneys Photography at The Family Farm Lofts

Styl rustykalny to także minimalizm. Tort niemal bez dekoracji, polne kwiaty, bieżniki zamiast obrusów- w tym wypadku mniej znaczy więcej!

 

Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!