Morskie dekoracje ślubne. Zachwyci gosci!

Styl marynarski to nowy hit w dekoracjach ślubnych!

  • Style dekoracji

Pary Młode są coraz bardziej charakterystyczne i chcą organizować swoje wesele zgodnie ze swoimi gustami i preferencjami. Motywowany jest on nie tylko trendami w branży ślubnej, ale także tym jak zawsze Para Młoda chciała, aby ich ślub był przygotowany. Każda inspiracja może być doskonała, jeśli przygotowane dekoracje oraz aranżacja jest zrobiona z wysokiej jakości materiałów, oraz kwiatów.  Te dekoracje wspaniale komponują się z dekoracją na plaże. Pomysł to podstawa, a jakość wykonania sprawia, że możemy rozkochać innych w naszym pomyśle. Dziś mamy dla Was ślub w stylu morskim także torty ślubne. Inspiracja morska to idealny motyw na letni ślub i wesele!

Publikacja

Zbliżający się sezon, to najbardziej adekwatny czas na tego typu stylistykę. Wybór dekoracji, bukietu, zaproszeń w stylu morskim jest coraz prostsze ze względu na wzrost popularności kirunków egzotycznych. Bardzo elegancją ofertę zaproszeń w stylu morskim, ale nie tylko posiada firm oferująca papeterię SONYA cards design. Klasyczne, stylowe i zawsze w trendach.

Biel, błękit, granat, liny sieci rybackie, lodzie, żagle, kola i kamizelki ratunkowe, to rekwizyty, które pomogą stworzyć nam klimat nadmorskiej przystani oraz ciepło, letniego wesela. Ten moty może pojawiać się także na zaproszeniach, które rozdajecie swoim gościom. Decydując się na styl marynarski, to element tak uniwersalny, zaś dziś i za kilka lat pomysł jest świetny, a inspiracje na jego wykonanie mamy w powyższej galerii. Nie przegap!

Zobacz także:

Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!

20 doskonałych pomysłów na dekoracje ślubną w stylu boho-chic. Zainspiruj się nimi!

Najlepsze pomysły na ślub vintage. Zaskocz swoich gości!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Dekoracje4u.pl Usługi dekoratorskie
decoMAKERS Krupscy Creative Group Artykuły dekoracyjne
APP Wypożyczalnia Dekoracji Artykuły dekoracyjne
SONYA cards design Zaproszenia ślubne

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Morskie dekoracje ślubne. Zachwyci gosci!