decoMAKERS Krupscy Creative Group

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

decoMAKERS Krupscy Creative Group

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Początki naszej firmy sięgają 1918 roku kiedy to prapradziadek Henryk Krupski otworzył swój pierwszy zakład fotograficzny w Warszawie przy ulicy Kruczej. Zawirowania związane z wojną zmusiły go do ucieczki z miasta i przeniesienia swojej działalności do Kutna. Tam też oprócz skromnego studia fotograficznego powstała pierwsza drukarnia. Przez lata cała rodzina Krupskich związana była z fotografią i drukarstwem. Koniec dwudziestego wieku przyniósł największe zmiany techniczne, technika cyfrowa wyparła analogową. Zakupiliśmy wtedy sprzęt, którego nie posiadał nikt inny w Polsce.

Od 2009 roku kontynuujemy tradycję będąc fotografami od piątego pokolenia. W 2011 roku rozszerzyliśmy działalność o dekoracje i papeterię ślubną. W 2016 roku powstaje Krupscy Creative Group, która łączy wszystkie nasze usługi. Krupscy Creative Group — miejsce gdzie najnowocześniejsza technika łączy się z tradycyjnym rzemiosłem.

Zapraszamy na naszą stronę internetową do zakładki FAQ.

Opinie o decoMAKERS Krupscy Creative Group

4.9
17 opinii
17 opinii
Profesjonalizm
(17)
Jakość/cena
(17)
Polecasz to?
(17)
justyna-jasik
Autor: Justyna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z całego serca - w imieniu swoim i Męża - polecam współpracę z DecoMAKERS! Mieliśmy przyjemność nawiązać z Nimi współpracę we wrześniu (oraz listopadzie) tego roku - zadbali o stworzenia dla nas niezapomnianej pamiątki ze ślubu. Kontakt z Marcinem już od pierwszego dnia był błyskawiczny, profesjonalny i przemiły. Służył nam pomocą i radą na każdym etapie - w przypadku braku możliwości spotkania się osobiście w celu omówienia wszelkich szczegółów, bardzo wyczerpująco ustaliliśmy wszystko drogą mailową. Efekt Ich pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Zdjęcia są przepiękne - zarówno z dnia ślubu i wesela, jak i sesji plenerowej. Krupscy podczas wesela byli jak ninja ;) - w ogóle nie było ich widać, a na zdjęciach uwieczniony został każdy ważny moment. Sesja plenerowa - mistrzostwo świata - od wyboru miejsca zaczynając, poprzez kapitalne ujęcia, na luźnej i przyjemnej atmosferze kończąc. Dziękujemy Wam za to, że byliście z Nami i tak pięknie wszystko uwieczniliście! POLECAMY!

Justyna i Michał

Zgłoś nadużycie
anetka2946
Autor: Aneta
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Razem z mężem chcieliśmy bardzo podziękować całej ekipie, która była z nami w jednym z najważniejszych dla nas dniu, za współpracę, za super podejście i zrozumienie, a podczas przygotowań ślubnych dosłownie wkupienie się w całą rodzinę przez co nie czuliśmy, że cały czas są z nami aparaty ️ Fotografowie są świetni co idzie w parze z ich pracą, zdjęcia są prześliczne! Z czystym sumieniem polecamy współpracę z Krupscy Creative Group i jeszcze raz bardzo dziękujemy! ️️

Zgłoś nadużycie
aa.zinczuk
Autor: Aleksandra
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Z największą przyjemnością chcielibyśmy podzielić się opinią o Krupscy Creative Group.

Zaczynając od pierwszego spotkania. Konkretnie, rzeczowo, umowa- zrozumiała, bez kruczków i krzywdzenia żadnej ze stron. Dogadaliśmy się z Marcinem bez najmniejszego problemu, to bardzo miły i kontaktowy człowiek, zna się na rzeczy dlatego usłyszeliśmy wyczerpujące odpowiedzi, na wcześniej przygotowane pytania. Dodatkowo zwrócił nam uwagę na kilka istotnych rzeczy, po których wcześniej nie myśleliśmy.

Przygotowania do ślubu. Czysta przyjemność, żadnego pozowania, ustawiania, próśb o pochowanie różnych rzeczy w mieszkaniu czy usunięcie kota fotografowie wtopili się w tło i robili zdjęcia. Dodam, że takie zdjęcia, że dzisiaj oglądając je w albumie, zastanawiamy się jak i kiedy zostały zrobione! Tyle wspaniałych ujęć i profesjonalnie uchwyconych szczegółów, że aż się ciepło na sercu robi.

Kościół. Tutaj chyba największe zaskoczenie. Kompletnie zapomnieliśmy, że ktoś nam robi zdjęcia! Fotografowie przemykali po cichutku, nie przeszkadzając w mszy. Nie robiąc happeningu i kompletnie nie zwracając na siebie uwagi. W pewnym momencie nawet zaczęliśmy się zastanawiać, czy dostaniemy jakieś zdjęcia z tej ceremonii. Tak! Mnóstwo urzekających fotografii, tak zgrabnie uchwyconych emocji i wspaniałych kadrów. Wszyscy się zachwycają!

Wesele. Teren nie łatwy bo to barka na Wiśle. Słońce w zenicie, woda i mnóstwo odbijającej światło bieli. I tu, kompletnie nie musieliśmy się o nic martwić. Zapomnieliśmy o tym, że byliśmy fotografowani. Żadnych nieudanych prób zdjęć grupowych (każdy wie, że to drażni gości w szczególności przy wysokich temperaturach). Cud miód!

Szczerze i z całego serca polecamy Marcina i jego ekipę. Współpraca z Nimi to czysta przyjemność a efekt finalny zdjęć mówi sam za siebie!

Ola i Michał

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 05-850

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt