1/12
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia
1 od 12 Zdjęcia

Opis

---- decoMAKERS - kreatorzy przyjęć! -----

Nasz zespół tworzy spektakularne oraz oryginalne oprawy wesel, imprez rodzinnych oraz event’ów. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, tworząc tzw. wystrój celowany. Dzięki wspólnej wymianie pomysłów wykonamy aranżację, w której klienci będą czuli się swobodnie i komfortowo oraz w szczególności – wyjątkowo, a ich goście długą będą wspominać daną imprezę.


Znajdziesz u nas cały wachlarz usług związany z przygotowaniem wesela czy też event’u. Przygotujemy oprawę florystyczną danej imprezy tj. bukiety na stoły gości, bukiety dla Panny Młodej oraz druhen, dekorację samochodu. Wykonamy także zaproszenia na ślub i wesele oraz przygotujemy wymarzoną papeterię (winietki, numerki stolików, menu itp.).Zabawimy Twoich gości naszą fotobudką – fotoMAKER.Udekorujemy Twoją salę światłem świec i lamp, a także wywrzemy piorunujące wrażenie na gościach naszymi wielkimi literami LOVE – świecącymi oraz białymi drewnianymi.Wykonamy na zamówienie pudełka ślubne na koperty od gości weselnych.Zajmujemy się także wypożyczaniem elementów dekoracyjnych np. szkła, wazonów, lampionów.

Nie korzystamy z podwykonawców!


Warto rozpocząć z nami współpracę, gdyż znajdziesz u nas wiele usług w jednym miejscu, dzięki czemu zdejmiemy z Ciebie ciężar rozmów z kilkoma firmami na raz.
Podążamy za trendami w dekoracji event’owej w Europie i Ameryce Północnej. Zaproponujemy Ci alternatywę dla typowych, tradycyjnych polskich dekoracji weselnych.

Postaw na oryginalność!

Szczegóły

Opinia/i (5)

4.9 Ponad 5
5 opinii

Profesjonalizm

Jakość/cena

Polecasz to?

Przez olka_fics
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Marcinem. Sala wyglądała przepięknie, z klasą,  a stół pary łodej to po prostu bajka. Wszyscy gości bardzo chwalili aranżacje sali, kwiaty na stołach i papeterie. Cały proces przygotowań do tego wyjątkowego dnia przebiegał bez zarzutów, wszystko odbyło się płynnie, bez problemu. Wszystkim z całego serca polecam DecoMAKERS, na prawdę na Pana Marcina można liczyć. Niczego bym nie zmieniła!  

Zgłoś nadużycie
Przez arletaa1988s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy za udaną współpracę - skorzystaliśmy z usługi fotobudki i liter LOVE, które idealnie wpasowały się w nasz klimat wesela :) 

Zgłoś nadużycie
Przez krasonmartaas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo dziękujemy Panu Marcinowi za cudowne przygotowanie dekoracji na nasze wesele. Wszystko było na najwyższym poziomie, papeteria, oświetlenie, dekoracja namiotu i kościoła :) Współpraca z decomakers była łatwa i bardzo przyjemna :)Pan Marcin jest bardzo pozytywnym człowiekiem, który czujnie pilnuje każdego szczegółu :) Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy :) Wszystkim narzeczonym serdecznie polecamy decoMakers :)Marta&Paweł

Zgłoś nadużycie
Przez pchorazewskas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Decomakers przyczynili się do tego, że nasz ślub i wesele były wyjątkowe :) Od samego początku współpraca przebiegała sprawnie i bez zarzutu, mogliśmy liczyć na wiele cennych rad i sugestii Pana Marcina. W dniu wesela nie musialam niczym się martwić, a wszystko wyglądało pięknie. Dziękujemy! Oczywiście polecamy Decomakers wszystkim planujacym ślub i wesele - dzięki Decomakers proces przygotowań pójdzie Wam gładko, a efekty będą rewelacyjne :)

Zgłoś nadużycie
Przez kaaaaachas
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Jak każda Młoda Para, również i my staliśmy przed wieloma dylematami. Jednym z tych dylematów była kwestia aranżacji Sali podczas przyjęcia weselnego. Staliśmy przed wyborem zatrudnienia profesjonalistów bądź przygotowania wystroju Sali we własnym zakresie. Wybraliśmy opcję nr 1 i skorzystaliśmy z usług firmy decoMakers. I był to strzał w 10. Oprócz tego, że Pan Marcin ze swoim teamem zadbał o zaproszenia, dekorację Sali, stołów, papeterii, świecach to też nie zapomniał o najmniejszych detalach, które nadały niepowtarzalny klimat podczas naszej uroczystości. Przygotowane przez decoMaker bukiety zachwyciły wszystkich gości. Chociaż od wesela upłynął już ponad miesiąc nasi Goście nadal wspominają z zachwytem nasze dekoracje J

Więc jeśli chcecie przyszli Młodzi przeżyć przygotowania bez większego stresu i aby ten dzień zapadł w pamięci Waszej i Waszych Gości z całego serca polecamy decoMakers.

PS.Gdybyśmy mieli powtórzyć ten dzień to bez chwili zastanowienia byłby z nami decoMakers.

Jeszcze raz dziękujemy! :-)

Kasia & Adam

 

Zgłoś nadużycie

Podziel sie swoją opinią

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

Najnowsze nowości redakcyjne

Ślubne dekoracje florystyczne w Warszawie- TOP 10!
Ślubne dekoracje florystyczne w Warszawie- TOP 10!

Lista wszystkich lokalizacji decoMAKERS w Mazowieckie:

Szeligi k. Warszawy 05-850 Warszawa
X