• Cena usługi Średnie ceny
 • Odwiedź Stronę Www

Zajmujemy się organizacją, aranżacją oraz planowaniem ślubów, wesel, przyjęć, florystką ślubną i okolicznościową, wynajemy również sprzęt eventowy.

W swojej ofercie posiadamy napisy świetlne, krzesła amerykańskie w różnych kolorach, dysponujemy własnym transportem. Działamy na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.

Za nami kilkadziesiąt realizacji, współpracujemy z obiektami weselnymi, restauracjami, cukierniami, fryzjerami, wizażystkami, fotografami. 

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

 • x2
 • x10
 • x15

Opinia/i

4.4 2 opinii
Autor: lukass194
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie polecam! Zero kontaktu dopiero 3 dni przed weselem, umawiała się z Panią od sali, że przyjedzie dzień przed, później rano o 7 w ogóle się nie wstawila a obsługa na nią czekała dopiero 2 h przed weselem dekorowała, i jak zobaczyliśmy to nic nie było, pozniej za to wystawilismy opinie, że nie polecamy straszyła nas prawnikiem. 

Zgłoś nadużycie
Autor: kaka123
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy ogromną przyjemność móć korzystać z kompleksowej usługi aranżacji ceremonii zaślubin jak i przyjęcia weselnego wykonanej przez White Wedding EVENTS p. Agnieszkę i jej przesympatyczny zespół. Nie mogliśmy lepiej wyobrazić sobie współpracacy z p. Agnieszką, je profesjonalizm i dbałość o każdy szczegół przerósły nasze oczekiwania, p. Agnieszka jest bardzo doświadczona zarówno w kwestii aranżacji jak i pomocy technicznej, widać, że jej praca to pasja. Nie było pytania, na które nie znałaby odpowiedzi, wielka klasa, super gust. przesympatyczna, pewna swoich twierdzeń osoba. Zdaliśmy się na nią w 100% i nie żałujemy. Będziemy p. Agnieszce wdzięczni do końca życia za wykonanie nieziemskiej aranżacji. Pani Agnieszka ma bardzo dużo pomysłow, dysponuje dużą ilościa sprzętu wysokiej jakości, krzesła w stylu amerykanskim to hit każdego przyjęcia na wysokim poziomie. Goście byli zachwyceni. Polecamy tę firmę wszystkim, którzy chcą aby ich dzień był zorganizowany przez profesjonalistę. 

KASIA&MATEUSZ 

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Warunkiem rezerwacji terminu jest podpisanie umowy oraz wpłacenie zadatku, którego wysokość znajduję się w umowie.
Przedmioty na wynajem
Ołtarz na ślub plenerowy, Krzesła na ślub i wesele, Obrusy, Oświetlenie, Meble, Inne
W cenę wliczone są:
Transport, Dostawa, Montaż, Demontaż, Inne
Czy jest możliwość zobaczenia poprzednich realizacji?
W salonie lub na stronie internetowej
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
4 miesiące
Jaka jest cena Państwa usług?
Adekwatna do jakości wykonanej usługi.
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Nasze realizacje są wyjątkowego i indywidualne, tworzone według preferencji klienta, zajmujemy się aranżacją, florystyką, również posiadamy sprzęt eventowy. Nie powielamy tych samych realizacji, staramy się aby każda była inna i odzwierciedlała osobowość naszych par. Nasza praca to pasja.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4 lata

Adres

Miasto: 66
Powiązane tagi:
 • Usługi dekoratorskie
 • Średnie ceny
 • Ołtarz ślubny
 • Krzesła
 • Obrusy
 • Oświetlenie
 • Meble