• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Jako MTA Wedding Planner profesjonalnie zajmujemy się dekoracją oraz organizacją ślubu i przyjęcia weselnego.

Tworzymy dekoracje ślubne – dekoracja kościoła, dekoracja sali weselnej czy ślubu w plenerze to nasza specjalność.  Dokładamy wszelkich starań, żeby dekoracje były szczególne, tak jak szczególny jest dzień ślubu. Dopasowujemy kolorystykę kwiatów do oczekiwań Młodych, z uwzględnieniem charakteru miejsca, gdzie ma odbywać się ceremonia, a także motywów przewodnich w przypadku ślubów tematycznych.

Naszą współpracę rozpoczynamy od wspólnego poznania się. Rozmawiamy o Waszych planach, marzeniach i oczekiwaniach. Każdy proces dekoracji czy organizacji dobieramy indywidualnie do Waszych potrzeb. Mamy duże doświadczenie, kontakty i bogatą bazę firm, z którymi współpracujmy od dawna.

Ślub i wesele to nie tylko jeden dzień, na który czekamy z utęsknieniem. To przede wszystkim tygodnie przygotowań, podczas których Państwa Młodych  czeka  wiele wyrzeczeń, trudnych decyzji, stresów i różnych niespodziewanych wydarzeń. Aby czas przygotowań był czasem pełnym pozytywnych wspomnień, najlepiej podjętych decyzji, szczęśliwych wyborów warto o pomoc zwrócić się do takiego profesjonalisty

Jeżeli zdobędziemy Państwa zaufanie, dołożymy wszelkich starań, by w tym Wielkim Dniu byli Państwo szczęśliwi i zrelaksowaniu.

Zarówno w całym procesie przygotowania, jak i w samym Dniu Ślubu jestem do Państwa dyspozycji.

Dzień ślubu, to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu – pozwólcie, że uczynię go jeszcze piękniejszym.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.8 3 opinii
Autor: aniarogowska3
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mam na imię Ania. Od pięciu lat mieszkamy z mężem w Leicester (Wielka Brytania). Naszym marzeniem było pobrać się i urządzić przyjęcie weselne w naszym rodzinnym mieście - Zielonej Górze. Ze względu na sporą odległość bylo to dla nas spore wyzwanie pod względem logistycznym. Podczas jednej z wizyt w Polsce ustaliliśmy datę ślubu w kościele oraz zarezerwowaliśmy wcześniej wybraną salę na przyjęcie. Nie starczyło nam niestety czasu na pozostałe istotne sprawy organizacyjne. Tu z pomoca przyszła moja koleżanka Marta Wółkiewicz. Doradziła nam w wielu ważnych kwiestiach, takich jak wybór sprawdzonego zespołu muzycznego oraz dekoracja kościoła i sali weselnej, któtej sama dopilnowała, Zgodziła sie również reprezentować nas w spotkaniach finalizujących umowy z wykonawcami naszych zleceń. NIe bez znaczenia okazała się również zaoferowana przez Martę pomoc w odebraniu części naszych gości z lotniska, na które nam nie starczyłoby juz czasu. Przyjęcie wraz z poprawinami zostało zorganizowane dla 150 osób.

Zgłoś nadużycie
Autor: as95457
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mieliśmy okazję korzystać z usług MTA Wedding, nie mogliśmy lepiej trafić. P. Marta jest pełna pasji, z głową pełną pomysłów. My jesteśmy zadowoleni, goście również. Polecam tą firme każdemu, kto chce mieć ten dzień profesjonalnie zorganizowany. :)

Zgłoś nadużycie
Autor: aq1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

.......................................................;)

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
gotówka, przelew
Jaka jest cena Państwa usług?
cena dobierana jest indywidualnie
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Jako agencja organizacji i dekoracji ślubu oraz przyjęcia weselnego, każdą ofertę dobieramy indywidualnie do potrzeb i oczekiwań Pary Młodej. Dzięki naszemu doświadczeniu, kreatywnemu podejściu i Twoim marzeniom, uda nam się wspólnie zaplanować wspaniałe wesele, które będziecie mogli wspominać z zachwytem i radością.

Adres

Miasto: 66-002