MTA Wedding

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

MTA Wedding

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Jako MTA Wedding Planner profesjonalnie zajmujemy się dekoracją oraz organizacją ślubu i przyjęcia weselnego.

Tworzymy dekoracje ślubne – dekoracja kościoła, dekoracja sali weselnej czy ślubu w plenerze to nasza specjalność.  Dokładamy wszelkich starań, żeby dekoracje były szczególne, tak jak szczególny jest dzień ślubu. Dopasowujemy kolorystykę kwiatów do oczekiwań Młodych, z uwzględnieniem charakteru miejsca, gdzie ma odbywać się ceremonia, a także motywów przewodnich w przypadku ślubów tematycznych.

Naszą współpracę rozpoczynamy od wspólnego poznania się. Rozmawiamy o Waszych planach, marzeniach i oczekiwaniach. Każdy proces dekoracji czy organizacji dobieramy indywidualnie do Waszych potrzeb. Mamy duże doświadczenie, kontakty i bogatą bazę firm, z którymi współpracujmy od dawna.

Ślub i wesele to nie tylko jeden dzień, na który czekamy z utęsknieniem. To przede wszystkim tygodnie przygotowań, podczas których Państwa Młodych  czeka  wiele wyrzeczeń, trudnych decyzji, stresów i różnych niespodziewanych wydarzeń. Aby czas przygotowań był czasem pełnym pozytywnych wspomnień, najlepiej podjętych decyzji, szczęśliwych wyborów warto o pomoc zwrócić się do takiego profesjonalisty

Jeżeli zdobędziemy Państwa zaufanie, dołożymy wszelkich starań, by w tym Wielkim Dniu byli Państwo szczęśliwi i zrelaksowaniu.

Zarówno w całym procesie przygotowania, jak i w samym Dniu Ślubu jestem do Państwa dyspozycji.

Dzień ślubu, to najpiękniejszy dzień w Waszym życiu – pozwólcie, że uczynię go jeszcze piękniejszym.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
gotówka, przelew

Opinie o MTA Wedding

3.5
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(3)
(2)
Jakość/cena
(3)
(2)
Polecasz to?
(3)
(2)
asia11115
Autor: Joanna
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Niestety nie polecam !!!!!!!

Zamawialiśmy karteczki ze zmianą daty ślubu. Zapewniano nas, że zostaną wykonane na czwartek. Od piątku chcieliśmy rozwozić zaproszenia. Dzwoniliśmy, pytaliśmy codziennie kiedy będą gotowe. Pani M. zapewniała, że już są wydrukowane, później kurier się spóźniał, czy nie dojechał. Niestety w piątek rano postanowiliśmy sami pójść do drukarni i wydrukować. W sobotę wieczorem dostaliśmy info, że zamówienie jest do odebrania. Dla nas to było już za późno.... zaproszenia częściowo dotarły już do gości z karteczkami wydrukowanymi w drukarni a nie u Pani M. Cieszę się, że na nic wiecej się nie zdecydowaliśmy...

Zgłoś nadużycie
ada.strzelecka1
Autor: Ada
1
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Przygodę z MTA Wedding & Planner rozpoczęliśmy 2 lata temu. Po spotkaniu, zapewnieniach że będziemy mieli wszystko co sobie wymarzymy oraz obejrzeniu zdjęć „wykonanych” dekoracji uznaliśmy, że będzie to odpowiednia osoba do stworzenia naszej ślubnej dekoracji. Kontakt był bezproblemowy, zawsze pomocna, odpowiadała na wszystkie pytania. Kilka dni przed ślubem została nam przedstawiona próbna ślubna dekoracja, oczywiście po wcześniejszych ustaleniach. Dekoracja nam się podobała, szary prostokątny obrus, złote postumenty z niewielkimi bukietami, aczkolwiek zostaliśmy zapewnieni, że na uroczystości bukiety będą o wiele większe…….że będzie przepięknie.

W momencie wejścia na salę niestety mocno się rozczarowaliśmy…..pierwsze co rzuciło się nam w oczy to inny napis na ściance, niż ten na który byliśmy umówieni. Nikt nawet nie zapytał nas o zgodę zmiany napisu. Bukiety były mniejsze, niż te na które byliśmy umówieni. Nie było kwiatów, które były ustalone, natomiast w bukietach znalazły się bez naszej zgody chryzantemy. Miały być piękne białe hortensje, które były podczas dekoracji próbnej, natomiast później się znalazły liche, lekko powiędnięte hortensje. Zostały, również bez naszej zgody, zmienione stojaki na kwiaty na stołach. Brakowało zielonych gałązek na stołach i  przed stołem Państwa Młodych oraz złotej numeracji stołów. Obrusy po wielkiej przygodzie dojechały, ale na okrągłe stoły. Z oczywistych względów nie zostały położone.

Butonierki, które otrzymaliśmy dla świadków, były zepsute. Nie udało się nawet ich zaczepić, poza tym, nie nadawały się do przyczepienia, zielone gałązki były zwiędnięte, a biała róża miała brązowe plamy. Takiej samej "świeżości", a raczej brakowało świeżości kwiatom w bukiecie ślubnym, musiałam poobrywać płatki róż z brązowymi plamami, frezje były powiędnięte. Ogólnie kwiaty nie były świeże. Były powiędnięte. W dniu poprawin część kwiatów opadała na stoły. Liście, które były użyte w dekoracji wyglądały na zapleśniałe. Niestety, kwiaty nie nadawały się nawet do zawiezienia na cmentarz. A powinny być świeże co najmniej przez kilka dni. Jakością kwiatów byliśmy najbardziej rozczarowani, ponieważ to one miały upiększyć całą uroczystość. Nie będziemy wspominać o niekulturalnym zabieraniu dekoracji ze stołów, kiedy goście bawili się w najlepsze, pomimo prośby, żeby tego nie robić. Wiemy, że druga strona ma inną wersję na ten temat, ale my przy tym byliśmy i wiemy jak to wszystko wyglądało.

Czujemy się oszukani. Po wielokrotnym zapytaniu dlaczego zmiany odbyły się bez naszej zgody nie dostaliśmy odpowiedzi. Cena jaką zapłaciliśmy na usługę jest bardzo mocno zawyżona w porównaniu do jakości. Chyba jednak mamy inne wyobrażenie na temat piękna, niż na początku nam się wydawało.

Zgłoś nadużycie
aniarogowska3
Autor: Ania
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Mam na imię Ania. Od pięciu lat mieszkamy z mężem w Leicester (Wielka Brytania). Naszym marzeniem było pobrać się i urządzić przyjęcie weselne w naszym rodzinnym mieście - Zielonej Górze. Ze względu na sporą odległość bylo to dla nas spore wyzwanie pod względem logistycznym. Podczas jednej z wizyt w Polsce ustaliliśmy datę ślubu w kościele oraz zarezerwowaliśmy wcześniej wybraną salę na przyjęcie. Nie starczyło nam niestety czasu na pozostałe istotne sprawy organizacyjne. Tu z pomoca przyszła moja koleżanka Marta Wółkiewicz. Doradziła nam w wielu ważnych kwiestiach, takich jak wybór sprawdzonego zespołu muzycznego oraz dekoracja kościoła i sali weselnej, któtej sama dopilnowała, Zgodziła sie również reprezentować nas w spotkaniach finalizujących umowy z wykonawcami naszych zleceń. NIe bez znaczenia okazała się również zaoferowana przez Martę pomoc w odebraniu części naszych gości z lotniska, na które nam nie starczyłoby juz czasu. Przyjęcie wraz z poprawinami zostało zorganizowane dla 150 osób.

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto: 66-002

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt