Rock&Flowers

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Rock&Flowers

Przejdź do rozmowy Więcej informacji
Firmy
Premium

Rock&Flowers wierzymy, że marzenia są po to by je spełniać, plany by je realizować, a budżet by się go trzymać.

Jesteśmy zespołem ludzi, których łączy doświadczenie zdobyte podczas kilkuletniej, intensywnej działalności. Pracujemy w kraju oraz za granicą przy ogólnoświatowych eventach. Z naszymi projektami byliśmy już w Hollywood, w Rzymie oraz cykliczne projektujemy i wykonujemy scenografię na eventach w  Abu Dhabi.

Jesteśmy współorganizatorami prestiżowych targów WeddingShow, które odbywają się w Hotelu Marriott w Warszawie. Tworzymy scenografię, prowadzimy warsztaty, panele eksperckie oraz jedyne w Polsce show dekoratorskie.

Pracujemy również na planie seriali, m.in.: I nie opuszczę Cię aż do ślubu (TVN style), Projekt Lady (TVN), Druga szansa (TVN), Powiedz TAK! (Polsat), Wymarzony ślub (Polsat) i inne.

Tworzymy i projektujemy całościową oprawę dekoratorską eventów, ślubów, wesel i innych wydarzeń. Kochamy tworzyć scenografię i nie boimy się wyzwań!
Pracujemy na terenie całego kraju.

Rock&Flowers

We’ll Rock Your Event

www.rockandflowers.pl
www.facebook.com/rockandflowers/

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Wpłacanie zaliczki jest równoznaczne z rezerwacją terminu. Pełne rozliczenie następuje w dniu ślubu.
Przedmioty na wynajem
Ołtarz na ślub plenerowy, Namioty na wesele, Stoły weselne, Krzesła na ślub i wesele, Obrusy, Podest, Oświetlenie, Nagłośnienie, Meble, Inne
Czy jest możliwość zobaczenia poprzednich realizacji?
W salonie lub na stronie internetowej
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
Więcej niż 6 miesięcy
Jak długo działają Państwo w tej branży?
4

Opinie o Rock&Flowers

4.3
5 opinii
5 opinii
Profesjonalizm
(4)
(1)
Jakość/cena
(4)
(1)
Polecasz to?
(4)
(1)
DariuszZwadowskiKonsultanciSlubn
Autor: Dariusz
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dziękujemy za świetną realizację i współpracę. Zresztą jak zawsze! Kontakt, pomysłowość, doradztwo i realizacja na najwyższym poziomie. Każda Wasza aranżacja jest wyjątkowa :)

Polecam najmocniej jak się da!

Zgłoś nadużycie
agywinnicka
Autor: Agnieszka
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Droga Halino:) Tu Agnieszka z Rock and Flowers. Niestety nie wiem dokładnie, o którą realizację chodzi ale zapewnim Cię, że nigdy nie zabralibyśmy kwiatów, jeśli dalibyście nam znać, że chcecie je zatrzymać. Dla nas jest oczywiste, że płacicie za kwiaty i są one Wasze. Podczas demontażu zawsze jesteśmy zobowiązani wobec sali, na ktorej następnego dnia są często inne imprezy, że zabieramy wszystkie dekoracje, również kwiaty, które niestety wyrzucamy do kosza. Jeśli Para Młoda sygnalizuje nam, że z jakiegokolwiek powodu chciałaby, żebyśmy je zostawili bardzo nas to cieszy! Jesteśmy szcześliwi, że  będą Was radować odrobinę dłużej. Zawsze omawiamy tą kwestię podczas spotkania dlatego dziwi mnie ta sytuacja. Niemniej bardzo jest mi przykro, ale zapewniam, że nie zabieramy kwiatów z myślą, żeby je wykorzystać gdzie indziej. Po prostu zostawiamy po sobie porządek:) Wszystkiego dobrego! 

P.S. nie jest zbyt eleganckie wystawiać sobie najlepsze noty, ale nie znalazłam innej opcji by odpowiedzieć na ten komentarz bez konieczności wystawiania opinii. Także wybaczcie:) 

Zgłoś nadużycie
halina.s
Autor: Halina
2
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dekoracje były bardzo ładne, tylko firma postąpiła bardzo nieładnie zabierając wszystkie kwiaty za które my zapłaciliśmy . Notabene chcieliśmy je użyć na drugi dzień. Może i mogę tak mysleć, że te dekoracje były użyte na innym weselu, bo moje było w czwartek. Proszę o wyciągnięcie własnego wniosku .

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt