Pracownia Ładnie

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

Pracownia Ładnie

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

PRACOWNIA ŁADNIE:

Ważne chwile warte są wyjątkowej oprawy. Ślub to jeden z tych niepowtarzalnych momentów, które wspomina się całe życie. Punktem wyjścia do stworzenia niezapomnianego przyjęcia jest dla nas historia Waszej miłości. Wspólna pasja, podróż lub to, co Was połączyło może być motywem przewodnim i fabułą dekoracji. Specjalizujemy się w całościowej oprawie ceremonii ślubnych i wesel. Cenimy proste rozwiązania, nie rezygnując z elegancji. Dobrze czujemy się w pałacowych wnętrzach jak i w lekkiej atmosferze ogrodowego przyjęcia. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie.

Jesteśmy pracownią kreatywną. Połączyła nas pasja do designu, roślin i mody. Nasze inspiracje i pomysły przekuwamy w dekoracje, aranżacje przestrzenne, scenografie oraz stylizacje kwiatowe. Niebezpiecznie, w naszych rękach wszystko może stać się elementem wystroju. Swoich działań nie zamykamy w sztywnych ramach. Chętnie podejmujemy się projektów, które są dla nas interesującym wyzwaniem. W realizacjach wykorzystujemy niekonwencjonalne materiały i autorskie rozwiązania, dlatego nasze projekty są niepowtarzalne i unikatowe. Wierzymy, że piękne rzeczy powstają z pasji. Nasza praca jest naszą pasją. Zapraszamy do współpracy! Stwórzmy razem coś ładnego!

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEJ POLSKI!

OFERTA:

DEKORACJE DEDYKOWANE

Od subtelnego podkreślenia wejścia do sali, poprzez wyraziste tło za Państwem Młodych, po zaawansowane dekoracje podwieszane. Dowolne miejsce zmienimy w niezwykłą scenografię. Uwzględniając Wasze preferencje podkreślimy wyjątkowość chwili i nadamy indywidualny charakter tej niezwykłej uroczystości.  

BUKIET PANNY MŁODEJ

Najważniejszą ozdobą Panny Młodej jest jej bukiet. Inspiracje do naszych kompozycji czerpiemy z łąk, ogrodów i malarstwa. Wiązanki tworzymy z sezonowych kwiatów, ale na specjalne życzenie możemy sprowadzić rośliny z dowolnego zakątka na Ziemi. Wykonujemy również bukiety dla druhen oraz rodziców.

ARANŻACJA CEREMONII

Niezależnie od miejsca, które wybierzecie by powiedzieć sobie „tak”: w plenerze, w urzędzie czy w kościele – stworzymy niezapomnianą oprawę tej chwili. Może to być finezyjny łuk roślinny, zwiewna kurtyna ze wstążek czy klasyczna kompozycja z kwiatów i świec. Jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

DEKORACJA STOŁU

Dekorując przyjęcie dużo uwagi poświęcamy nawet najdrobniejszym szczegółom. To właśnie dopracowane detale sprawiają, że końcowy efekt jest spójny i zachwyca gości. Aranżując stół starannie dobieramy kwiaty jak i naczynia, nie zapominając o odpowiedniej oprawie świetlnej.

KWIETNE DETALE

Ile mamy okazji do założenia wianka? Ślub to idealny moment, by przypomnieć sobie dziewczęce zabawy w ogrodzie. Pleciemy wianki z żywych kwiatów. Wykonujemy również kwietne bransoletki dla Panny Młodej i druhen oraz dopasowane butonierki.

DODATKI

Mapa gości, tło do zdjęć, strefa chillout czy candy bar – dobrze gdy wszystkie te elementy są konsekwentnie zaprojektowane. Dowolne dodatki zaaranżujemy tak, aby komponowały się z motywem przewodnim przyjęcia i tworzyły spójną historię.

W JAKI SPOSÓB PRACUJEMY:

1.

POMYSŁY: Doceniamy, gdy już na wstępie przygotujecie informacje o dacie, miejscu, rodzaju i klimacie uroczystości. Jeżeli wciąż poszukujecie pomysłu na temat przewodni, wiele inspiracji ślubnych znajdziecie na naszym profilu Pinterest.

2.

OFERTA: Jeżeli proponowany termin ślubu jest dostępny, wówczas umawiamy się na pierwsze spotkanie, w celu omówienia Waszych oczekiwań i preferencji. Następnie, uwzględniając Wasze sugestie, przygotowujemy wstępną ofertę oraz wycenę. Nasze pomysły prezentujemy na drugim spotkaniu.

3.

UMOWA: Jeżeli zdecydujecie się na współpracę, wówczas podpisujemy umowę, która jest gwarancją rezerwacji terminu. Do realizacji zlecenia przystępujemy po wpłacie zaliczki (30% ceny końcowej zlecenia).

4.

REALIZACJA: Dekoracje montujemy w dzień ceremonii lub dzień wcześniej. Po montażu wystawiamy fakturę, a Wy w ustalonym terminie regulujecie pozostałą do zapłaty kwotę.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Niskie ceny

Opinie o Pracownia Ładnie

0
0 opinii
0 opinii
Profesjonalizm
Jakość/cena
Polecasz to?

Adres

Miasto: 00-001

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt