Dodatki ślubne dla Pana Młodego. Oczarujesz nimi gości, a najbardziej swoją przyszłą żonę!

  • more 57+

Tak już jest, że kiedy idziemy na wesele, to nasza uwaga skupia się na stroju Pary Młodej. Nim bardziej fantazyjne, ciekawe, tym bardziej interesujące. Panna Młoda ma niewątpliwie przed sobą wiele możliwości. A co z Panem Młodym? Jest drugą połową związku, więc też powinien prezentować się zachwycająco w Wielkim Dniu, jakim jest ślub. Dlatego w tej galerii pokażemy dodatki dla Pana Młodego na rok 2018, które nas zachwyciły. Nie możesz tego przegapić!

Zdaniem Marachic“Kto nie pragnie wyróżnić się na własnym ślubie? Drewniana muszka dla Pana Młodego sprawi, że poczuje się tego dnia wyjątkowo i zachwyci wszystkich gości, jak również swoją przyszłą żonę. Drewniane spinki do mankietów pasujące do muszki również przykują uwagę swoją nietuzinkową formą. Taki zestaw zarezerwowany jest dla mężczyzn z charakterem, którzy nie lubią nudy. W ofercie znajdziecie muszki w różnych kształtach i dowolnych przeszyciach. Istnieje możliwość zamówienia muszki według własnych upodobań – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.”

W tej galerii prezentujemy buty, spinki do mankietów, skórzane paski, piękne jedwabne krawaty w różne wzory. Nie zapomnieliśmy także o szelkach. Dla tych, którzy lubią poszetki, mamy też piękne przykłady. Różne style, różne akcesoria- w tej galerii na pewno znajdziesz coś idealnego na swój Wielki Dzień! Odkryj wszystkie propozycje, które mamy do zaoferowania Ci w tej galerii i wyglądaj jak prawdziwy dżentelmen mówiąc „tak” miłości swojego życia.

Zobacz także najnowsze garnitury dla Pana Młodego na sezon 2018! Nie przegap modeli , z którymi dodatki będą wyglądały wspaniale.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

29 Suknie ślubne empire: przez Wami najbardziej romantyczny look ślubny!
Suknie ślubne empire: przez Wami najbardziej romantyczny look ślubny!
Luce un look romántico para el día de tu boda. Los vestidos de novia corte imperio 2018 son ideales y sientan bien a la mayoría de las mujeres. ¿Te vas a perder todas nuestras propuestas?

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji