• Magazyn
  • Moda weselna
  • Dodatki ślubne dla Pana Młodego. Oczarujesz nimi gości, a najbardziej swoją przyszłą żonę!

Dodatki ślubne dla Pana Młodego. Oczarujesz nimi gości, a najbardziej swoją przyszłą żonę!

Jeżeli masz już garnitur ślubny, a nie wiesz jakie dobrać akcesoria, to musisz zobaczyć tę galerię. Na pewno się zainspirujesz. Wybierz właściwie, a na pewno będziesz wyglądał świetnie!

  • Panna Młoda

Tak już jest, że kiedy idziemy na wesele, to nasza uwaga skupia się na stroju Pary Młodej. Nim bardziej fantazyjne, ciekawe, tym bardziej interesujące. Panna Młoda ma niewątpliwie przed sobą wiele możliwości. A co z Panem Młodym? Jest drugą połową związku, więc też powinien prezentować się zachwycająco w Wielkim Dniu, jakim jest ślub. Dlatego w tej galerii pokażemy dodatki do garnituru ślubnego dla Pana Młodego na rok 2021, które nas zachwyciły. Najbardziej stylowe dodatki możecie otrzymać w ekskluzywnych sklepach Giacomo Conti, która oferują ogromną gamę dodatków ślubnych.

Publikacja

Zdaniem Marachic“Kto nie pragnie wyróżnić się na własnym ślubie? Drewniana muszka dla Pana Młodego sprawi, że poczuje się tego dnia wyjątkowo i zachwyci wszystkich gości, jak również swoją przyszłą żonę. Drewniane spinki do mankietów pasujące do muszki również przykują uwagę swoją nietuzinkową formą. Taki zestaw zarezerwowany jest dla mężczyzn z charakterem, którzy nie lubią nudy. W ofercie znajdziecie muszki w różnych kształtach i dowolnych przeszyciach. Istnieje możliwość zamówienia muszki według własnych upodobań – na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.”

W tej galerii prezentujemy buty, spinki do mankietów, skórzane paski, piękne jedwabne krawaty w różne wzory. Nie zapomnieliśmy także o szelkach. Dla tych, którzy lubią poszetki, mamy też piękne przykłady. Różne style, różne akcesoria- w tej galerii na pewno znajdziesz coś idealnego na swój Wielki Dzień! Odkryj wszystkie propozycje, które mamy do zaoferowania Ci w tej galerii i wyglądaj jak prawdziwy dżentelmen mówiąc „tak” miłości swojego życia. Takiego przystojnego Pana Młodego możemy zobaczyć jak szukownie prezentuje się na zdjęciach Studio fotograficzne SMART STUDIO Sebastian Malinowski

Przeczytaj także:

Jak wybrać dodatki dla Pana Młodego? Rady specjalistów!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Dodatki ślubne dla Pana Młodego. Oczarujesz nimi gości, a najbardziej swoją przyszłą żonę!