• Cena usługi Średnie ceny
  • Odwiedź Stronę Www

Marka MARACHIC powstała z potrzeby tworzenia rzeczy niebanalnych i niepowtarzalnych. Stworzyliśmy pracownię, w której wykonujemy wyroby o charakterze zdobniczym, jednym słowem galanterię drewnianą. Nasze wyroby są nie tylko niepowtarzalne, ale i nieprzewidywalne, przez co tak piękne i wyjątkowe. O ile możemy zaprojektować kształt danego wyrobu, to na fakturę i deseń nie mamy wpływu - ponieważ sama natura ją tworzy. 
Oprócz drewnianych muszek szyjemy wyjątkowe sukienki.

Zaznacz z jakich usług korzystałaś/-eś u tego dostawcy
i wygraj nawet do 12 000 zł na swój ślub!

  • x2
  • x10
  • x15

Opinia/i

4.7 1 opinia
Autor: patryk.bartkowski86
Znam tego usługodawcę zawodowo

Wyjątkowość w każdym calu! Szukaliśmy czegoś co wyróżni na tle standardowych dodatków do kreacji weselnych. Drewniana mucha okazała się strzałem w 10!

Zgłoś nadużycie

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki jest zakres cenowy usługi?
Średnie ceny
Jakie są Państwa godziny pracy?
Prowadzimy sklep internetowy, który czynny jest 24h/ dobę. Zamówienia na gotowe produkty można składać o każdej porze. Natomiast jeśli chodzi o zamówienia indywidualne, niezbędny jest kontakt telefoniczny lub wymiana maili - najlepiej w godzinach od 8:00 do 20:00.
Jakie są warunki płatności / rezerwacji?
Płatności za złożone zamówienie przyjmujemy w kilku opcjach: - przelew tradycyjny - szybkie płatności (przelewy24) - za pobraniem
Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?
1 miesiąc
Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?
Spotkanie nie jest wymagane
Jakie akcesoria dla pana młodego mają Państwo w ofercie?
Spinki do mankietów, Inne
Jaka jest cena Państwa usług?
49,00 - 199,00
Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?
Nasze wyroby są wykonywane ręcznie z niezwykłą starannością i precyzją. Wykonujemy również drewniane muszki na zamówienie indywidualne. Jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie przeszycie muszki do garnituru, jak również możemy wykonać środek muszki z podesłanego przez Państwa materiału, aby idealnie spasować z całą stylizacją. Można również samemu zaprojektować drewnianą muszkę, wybrać kształt muszki, rodzaj drewna oraz przeszycia.
Jak długo działają Państwo w tej branży?
Ponad 3 lata
Powiązane tagi:
  • Akcesoria pana młodego
  • Średnie ceny