GOOD LOOK wedddings & events 

to firma z wieloletnim doświadczeniem. 


Zajmujemy się kompleksowym podejściem do "NAJWAŻNIEJSZEGO DNIA"

PLANUJEMY, ORGANIZUJEMY i DEKORUJEMY śluby, wesela, imprezy okolicznościowe i eventy. 

Posiadamy szeroką ofertę rzeczy na wynajem w naszej ogólnopolskiej wypożyczalni dekoracji z możliwością wysyłki na terenie całego kraju www.GOOD-LOOK.pl zakładka WYPOŻYCZALNIA.

PROSECCO TIME, czyli pierwsza i jedyna przyczepa serwująca najwyższej jakości prosecco oraz inne alkohole znajduje się również w naszej ofercie!

Chcesz, aby wszystko było dopracowane perfekcyjnie, a współpraca przebiegała na najwyższym poziomie?


Zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się z Nami!

606 639 445

info@GOOD-LOOK.pl

www.GOOD-LOOK.pl

Odwiedź, zarezerwuj lub skomentuj GOOD LOOK weddings & events i wygrana do 40 000 zł

Oznacz jako odwiedzone, zastrzeżone lub zostaw opinię, aby wziąć udział. Więcej informacji

Opinie o GOOD LOOK weddings & events

5.0
12 opinii
12 opinii
Profesjonalizm
(12)
Jakość/cena
(12)
Polecasz to?
(12)
eveezygmunt
Autor: Iwona
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Dostaliśmy wesele jak z marzeń. Monika to osoba z pasją, która angażuje się całym sercem w to co robi. Jeśli nie macie pomysłu ,lub szukacie inspiracji z pewnością doradzi wam we właściwy sposób. Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Z czystym sumieniem polecamy!

Zgłoś nadużycie
anna.a.borowska
Autor: Anna
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecam GoodLook, mialam Wesele w Trzy po Trzy i sala wygladala jak z moich marzen, pelen profesjonalizm i mysle ze sa w stanie zadowolic kazdego🥰 Ja zwracam uwage na detale i wszystko zostalo wykonane z wielka precyzja i starannoscia

Zgłoś nadużycie
diana.lodko
Autor: Diana
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Serdecznie polecam Panią Monikę. Pamiętam nasze pierwsze spotkanie (prawie dwa lata przed naszym weselem), przyszłam z „x” pomysłem, który szybko wyczuła Pani Monika i już wtedy wiedziałam, że ma duże poczucie estetyki i potrafi wczuć się w gust klienta, rozumieliśmy się bez słów i tak podpisaliśmy umowę. Oczywiście moja koncepcja zmieniła się na  przestrzeni czasu, gdy na spotkaniu w showroom’ie odnośnie pierwotnej koncepcji, padły pierwsze słowa „róż” koncepcja szybko uległa zmianie – pomimo wcześniejszych ustaleń, Pani Monika dokładała wszelkich starań, aby udoskonalić pomysł. Koncepcja nie opierała się na jednym spotkaniu, jednym mailu, jednej wiadomości, to była praca, w którą Pani Monika bardzo się zaangażowała. Pamiętam nawet spotkanie, na którym wybieraliśmy kolor serwetek – takie drobne detale, które mają ogromne znaczenie.

Szukałam osoby pomysłowej, odważnej, która nie boi się podejmować wyzwań i taką znalazłam – Pani Monika to kreatywna dusza, zawsze służyła dobrą i szczerą radą.

Gdyby ktoś zadał mi pytanie: „czy warte to było tych pieniędzy?”, bez zastanowienia odpowiedziałabym „TAK” – na piękne dekoracje nie potrafi się żałować. To była naprawdę wyjątkowa i piękna, różowa dekoracja. Good Look zdecydowanie nie ogranicza się do „tradycyjnych” dekoracji weselnych, chętnie wychodzi krok dalej, realizuje świeże i oryginalne pomysły. Dziękujemy !

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą