GOOD LOOK weddings & events

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

GOOD LOOK weddings & events

Przejdź do rozmowy Więcej informacji

GOOD LOOK wedddings & events 

to firma z wieloletnim doświadczeniem. 


Zajmujemy się kompleksowym podejściem do "NAJWAŻNIEJSZEGO DNIA"

PLANUJEMY, ORGANIZUJEMY i DEKORUJEMY śluby, wesela, imprezy okolicznościowe i eventy. 

Posiadamy szeroką ofertę rzeczy na wynajem w naszej ogólnopolskiej wypożyczalni dekoracji z możliwością wysyłki na terenie całego kraju www.GOOD-LOOK.pl zakładka WYPOŻYCZALNIA.

PROSECCO TIME, czyli pierwsza i jedyna przyczepa serwująca najwyższej jakości prosecco oraz inne alkohole znajduje się również w naszej ofercie!

Chcesz, aby wszystko było dopracowane perfekcyjnie, a współpraca przebiegała na najwyższym poziomie?


Zaufaj profesjonalistom i skontaktuj się z Nami!

606 639 445

info@GOOD-LOOK.pl

www.GOOD-LOOK.pl

Opinie o GOOD LOOK weddings & events

5.0
20 opinii
20 opinii
Profesjonalizm
(20)
Jakość/cena
(20)
Polecasz to?
(20)
ewa.maslowska
Autor: Ewa
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Nie ma słów, które opiszą naszą wdzięczność Monice i jej zespołowi 🤍Dekoracje były przepiękne, koordynacja i organizacja na najwyższym poziomie. Otrzymaliśmy mnóstwo komplementów od gości, byliśmy zdziwieni, że z ich perspektywy organizacja będzie tak odczuwalna. Wszystkie nasze marzenia zostały spełnione! Monika była z nami w kontakcie na każdym etapie organizacji, dopilnowała absolutnie każdego aspektu ślubu i wesela, tylko dzięki niej mogliśmy przeżyć ten dzień bezstresowo i tak pięknie 🥹 DZIĘKUJEMY ️

Zgłoś nadużycie
ania.kielczewsk
Autor: Ania
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bez Good Look Wedding & Events, a przede wszystkim - bez Moniki - dzień naszego ślubu nie byłby tak piękny! Zdjęcia i materiały video nie oddają nawet 1% wsparcia, które otrzymaliśmy podczas przygotowań, ceremonii ślubu i przyjęcia!Nadal jesteśmy zachwyceni! Nasi goście również („Najlepszy ślub na jakim byliśmy do tej pory!” To najczęstszy komentarz naszych przyjaciół i rodziny 🤩🥳🤗)! Było przepięknie, bo Monika zadbałam zjawiskowe dekoracje, a ponadto zdjęła z nas ciężar koordynacji i pozwoliła nam z lekkością i radością przeżywać TEN dzień ️ Czule zaopiekowała się naszymi potrzebami, obawami, emocjami (stresem, związanym z organizacją tego dnia na odległość) także Znajomi pytają o kolejną imprezę… jeśli będziemy celebrować rocznicę w większym gronie, to tylko z Good Look Wedding & Events 🫶!

Zgłoś nadużycie
karolinaholubowicz8
Autor: Karolina
5
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Moniu, nie mam słów na dekoracje, które Ty i Twoja ekipa stworzyliście dla nas ️ idealnie odzwierciedliłaś moją wizję, bajka!!! Przekroczyło to nawet moje oczekiwania, bardzo ale to bardzo dziękujemy ️️️PS. Dziękuje też za spełnione marzenie o bukiecie z piwonii, jesteś niesamowita! ŚciskamyKarola&Mati

Zgłoś nadużycie
Zobacz więcej

Adres

Miasto:

Kontakt

Zwykle odpowiada w mniej niż 2h
Skontaktowałeś się już z tą firmą
Przejdź do rozmowy Kontakt
Przejdź do rozmowy Kontakt