Kompozycje kwiatowe ze złotem w roli głównej - inspiracje od Laa Loba

  • more 30+

Elegancja przyjęcia weselnego kojarzy się z odświętną zastawą i złotem. Dlatego coraz chętniej Pary Młode decydują się na wprowadzenie elementów dekoracyjnych w różnych odcieniach złota na stoły w kompozycjach kwiatowych. Złote flakony, wazony i świeczniki święcą tryumfy, co tylko podkreśla piękno kompozycji florystycznych. Do strojnych bukietów w złocie świetnie sprawdzają się kwiaty w bieli i marsala. Kolor wina jest szalenie szykowny w wyrazie, doskonale dostosowując się do różnych stylów przyjęcia.

To, co jest jednak istotne, by dekorację w złocie kreować z zachowaniem koniecznego umiaru. To ważne, by zamiast elegancji, nie uzyskać efektu kiczu i przaśności. Chcąc zaskoczyć swoich gości bogatymi dekoracjami w złocie, warto poprosić o pomoc doświadczoną dekoratorkę. Niezastąpiona w tej kwestii jest pracownia Laa Loba, która zajmuje się nie tylko tworzeniem zjawiskowych dekoracji, ale również ich kreacją na wcześniejszym etapie, mówi Milena Myszak, event stylist, fineart florist i właścicielka Laa Loba. – Często Młode Pary nie biorą pod uwagę holistycznego podejścia  do organizacji i dekoracji przyjęcia weselnego, a na cały obraz wydarzenia składają się wszelkie elementy, zaczynając od wizerunku Pary Młodej, przez całą oprawę, zaproszenia, winietki, po to co znajduje się na stole: sztućce, serwety, zastawa. To wszystko ma znaczenia i nie zawsze udaje się przenieść inspiracje Istagramowo/Pinterestowe w realia. 

Nowatorskim pomysłem jest połączenie sił konsultanta ślubnego, florysty i designera eventów, który dba o spójność stylizacji i  kreację całego wydarzenia. Taką propozycję oferuje Laa Loba. – To projekt dekoracji, która ma być odzwierciedleniem tego, jaka jest Para Młoda, jak chcą się czuć w dni ślubu. Tworzymy projekty, bazując  na emocjach, które mają towarzyszyć Parze Młodej i ich gościom – tłumaczy Milena Myszek.

Dewizą przyświecającą pracy Laa Loba jest zrównoważony design, która na pierwszym miejscu stawia jakość materiałów i wyważenie form.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

26 40 pomysłów na ślub w stylu morskim. Zachwyci gosci!
40 pomysłów na ślub w stylu morskim. Zachwyci gosci!
Styl marynarski to nowy hit w dekoracjach ślubnych!
48 20 doskonałych pomysłów na dekoracje ślubną w stylu boho-chic. Zainspiruj się nimi!
20 doskonałych pomysłów na dekoracje ślubną w stylu boho-chic. Zainspiruj się nimi!
Zachwyć swoich gości wyczuciem stylu, kreatywnością i fantazją.
40 Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Organizacja wesela w stylu industrialnym wymaga niestereotypowego podejścia do sprawy i podjęcia śmiałej decyzji. Nie warto się wahać - to strzał w dziesiątkę, a efekt broni się sam. Największy rezultat uzyska się, łącząc kilka charakterystycznych elementów tej stylistyki.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji