• Magazyn
  • Dekoracje
  • Kompozycje kwiatowe ze złotem w roli głównej - inspiracje od Laa Loba

Kompozycje kwiatowe ze złotem w roli głównej - inspiracje od Laa Loba

Zrównoważony design w odcieniach złota. Czyli bardzo inspirująca galeria od Laa Loba. Jak w elegancki sposób stworzyć elegancki projekt przyjęcia weselnego?

  • Kwiaty
  • Sponsored

Elegancja przyjęcia weselnego kojarzy się z odświętną zastawą i złotem. Dlatego coraz chętniej Pary Młode decydują się na wprowadzenie elementów dekoracyjnych w różnych odcieniach złota na stoły w kompozycjach kwiatowych. Złote flakony, wazony i świeczniki święcą tryumfy, co tylko podkreśla piękno kompozycji florystycznych. Do strojnych bukietów w złocie świetnie sprawdzają się kwiaty w bieli i marsala. Kolor wina jest szalenie szykowny w wyrazie, doskonale dostosowując się do różnych stylów przyjęcia.

To, co jest jednak istotne, by dekorację w złocie kreować z zachowaniem koniecznego umiaru. To ważne, by zamiast elegancji, nie uzyskać efektu kiczu i przaśności. Chcąc zaskoczyć swoich gości bogatymi dekoracjami w złocie, warto poprosić o pomoc doświadczoną dekoratorkę. Niezastąpiona w tej kwestii jest pracownia Laa Loba, która zajmuje się nie tylko tworzeniem zjawiskowych dekoracji, ale również ich kreacją na wcześniejszym etapie, mówi Milena Myszak, event stylist, fineart florist i właścicielka Laa Loba. – Często Młode Pary nie biorą pod uwagę holistycznego podejścia  do organizacji i dekoracji przyjęcia weselnego, a na cały obraz wydarzenia składają się wszelkie elementy, zaczynając od wizerunku Pary Młodej, przez całą oprawę, zaproszenia, winietki, po to co znajduje się na stole: sztućce, serwety, zastawa. To wszystko ma znaczenia i nie zawsze udaje się przenieść inspiracje Istagramowo/Pinterestowe w realia. 

Nowatorskim pomysłem jest połączenie sił konsultanta ślubnego, florysty i designera eventów, który dba o spójność stylizacji i  kreację całego wydarzenia. Taką propozycję oferuje Laa Loba. – To projekt dekoracji, która ma być odzwierciedleniem tego, jaka jest Para Młoda, jak chcą się czuć w dni ślubu. Tworzymy projekty, bazując  na emocjach, które mają towarzyszyć Parze Młodej i ich gościom – tłumaczy Milena Myszek.

Dewizą przyświecającą pracy Laa Loba jest zrównoważony design, która na pierwszym miejscu stawia jakość materiałów i wyważenie form.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Laa Loba Usługi dekoratorskie

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!

Kompozycje kwiatowe ze złotem w roli głównej - inspiracje od Laa Loba