Kompozycje kwiatowe ze złotem w roli głównej - inspiracje od Laa Loba

  • more 30+

Elegancja przyjęcia weselnego kojarzy się z odświętną zastawą i złotem. Dlatego coraz chętniej Pary Młode decydują się na wprowadzenie elementów dekoracyjnych w różnych odcieniach złota na stoły w kompozycjach kwiatowych. Złote flakony, wazony i świeczniki święcą tryumfy, co tylko podkreśla piękno kompozycji florystycznych. Do strojnych bukietów w złocie świetnie sprawdzają się kwiaty w bieli i marsala. Kolor wina jest szalenie szykowny w wyrazie, doskonale dostosowując się do różnych stylów przyjęcia.

To, co jest jednak istotne, by dekorację w złocie kreować z zachowaniem koniecznego umiaru. To ważne, by zamiast elegancji, nie uzyskać efektu kiczu i przaśności. Chcąc zaskoczyć swoich gości bogatymi dekoracjami w złocie, warto poprosić o pomoc doświadczoną dekoratorkę. Niezastąpiona w tej kwestii jest pracownia Laa Loba, która zajmuje się nie tylko tworzeniem zjawiskowych dekoracji, ale również ich kreacją na wcześniejszym etapie, mówi Milena Myszak, event stylist, fineart florist i właścicielka Laa Loba. – Często Młode Pary nie biorą pod uwagę holistycznego podejścia  do organizacji i dekoracji przyjęcia weselnego, a na cały obraz wydarzenia składają się wszelkie elementy, zaczynając od wizerunku Pary Młodej, przez całą oprawę, zaproszenia, winietki, po to co znajduje się na stole: sztućce, serwety, zastawa. To wszystko ma znaczenia i nie zawsze udaje się przenieść inspiracje Istagramowo/Pinterestowe w realia. 

Nowatorskim pomysłem jest połączenie sił konsultanta ślubnego, florysty i designera eventów, który dba o spójność stylizacji i  kreację całego wydarzenia. Taką propozycję oferuje Laa Loba. – To projekt dekoracji, która ma być odzwierciedleniem tego, jaka jest Para Młoda, jak chcą się czuć w dni ślubu. Tworzymy projekty, bazując  na emocjach, które mają towarzyszyć Parze Młodej i ich gościom – tłumaczy Milena Myszek.

Dewizą przyświecającą pracy Laa Loba jest zrównoważony design, która na pierwszym miejscu stawia jakość materiałów i wyważenie form.

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Więcej informacji o

Skomentuj artykuł

32 Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!
Niesamowite pomysły na dekorację ślubną z balonami. Pokochasz je!
Spójrz na te wszystkie propozycje i zobacz, że balony mają tysiące zastosowań. Pokochasz to! Na pewno!
39 Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Dekoracje ślubne na wesele w stylu industrialnym. TOP tego sezonu ślubnego!
Organizacja wesela w stylu industrialnym wymaga niestereotypowego podejścia do sprawy i podjęcia śmiałej decyzji. Nie warto się wahać - to strzał w dziesiątkę, a efekt broni się sam. Największy rezultat uzyska się, łącząc kilka charakterystycznych elementów tej stylistyki.
23 Najlepsze pomysły na ślub vintage. Zaskocz swoich gości!
Najlepsze pomysły na ślub vintage. Zaskocz swoich gości!
Jeśli podoba Ci się dekoracja ślubna w stylu vintage, nie przegap rustykalnych dekoracji weselnych 2018 Musisz je zobaczyć!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji