Wideo ślubne z amerykańsko-polskiego wesela w namiocie Oli i Marka! Wyjątkowo romantyczne!

 

Czy film może być inspirowany życiem? Oczywiście, że tak! Oglądając różne produkcje, często czytamy „film oparty na faktach”. Dzisiejsze wideo również do takich możemy zaliczyć. Jednak nie jest to film, a dopiero zwiastun tego co nadejdzie w najbliższym czasie. Dwoje pięknych osób, którzy mają całe życie przed sobą. Olga i Mark noszą w sobie ogromne i wrażliwe serca, zawodowo opiekują się innymi ludźmi. Od dziś będą dla siebie wsparciem i radością w każdej trudnej chwili. Dzięki sobie nawzajem pokonają wszystkie niesprawiedliwości i kłopoty.

Historię Olgi i Marka opowiedziało Pepa Studio. Zrobili to naprawdę cudownie. Przenikające się obrazy, zaczarowane dzwony i szepty sprawiły, że film jest naprawdę magiczny i bardzo oryginalny. Zespół, tworząc to wideo, nie zwrócił uwagę jedynie na obraz, ale też na dźwięk. Pepa Studio podczas tworzenia swoich filmów kieruje się indywidualizmem i historią każdej pary oraz smakiem, stylem, kolorem i jakością obrazu. Tworzą prawdziwe arcydzieła! Podczas całej ceremonii ogromnie ważną rolę pełniła Wedding Planner & Event Designer Katarzyna Michalska. To ona zadbała o organizację całej uroczystości i dzięki niej wszystko odbyło się idealnie. Młoda para mogła być spokojna o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Kasia swoją pracę wykonuje z radością, a wieloletnie doświadczenie i kreatywność sprawiają, że każda para, która zaufa Wedding Planner & Event Designer, będzie miała piękne wspomnienia, udaną zabawę, a firma satysfakcję z dobrze wykonanego zadania.

O wygląd Panny Młodej zadbały tego dnia Angelika Olsza Makeup Artist oraz RUP Coiffeur, które wykonały makijaż i fryzurę. To właśnie dzięki nim Olga tego dnia mogła, czuć się pewnie i naprawdę pięknie. Ceremonia nie mogłaby odbyć się bez muzyki. Delikatna muzyka klasyczna w wykonaniu zespołu Sublima Wedding, sprawiła, że Msza Święta była naprawdę cudowna. Podczas wesela Nowożeńcom i ich najbliższym towarzyszyła bardziej nowoczesne rytmy. DJ Pepe, który regularnie towarzyszy głównie krakowskim klubowiczom, tego dnia zagwarantował wspaniałą zabawę dla Olgi, Marka i ich rodziny. Kolorowe koktajle podczas zabawy serwował profesjonalny barman z Wedding Bar.

Autorzy video: Pepa Studio |Organizacja: Wedding Planner & Event Designer Katarzyna Michalska |Papeteria: HELLO calligraphy |Kwiaty: MA FLEUR |DJ: DJ Pepe | Barman: Wedding Bar | Make up: Angelika Olsza Makeup Artist | Fryzjer: RUP Coiffeur | Oprawa muzyczna: Sublima Wedding |

Sprawdź koniecznie inne video ślubne:

Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!

Video ślubne Karoliny i Łukasza ich “małżeństwo to piękno bycia we dwoje.. (..)To Wy, na zawsze razem”!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Klimatyczny teledysk ślubny Gosi i Wojtka. Głęboka zieleń, blask iskier ogniska i ich miłość!
Krótkie spojrzenia, długie pocałunki i emocje skumulowane w tych dwóch osobach. Wszystko to zostało wspaniale uchwycone w tych kilku minutach. Jednak to nie wszystko. Oglądając ten krótki film, towarzyszymy Państwu Młodym od samego początku, od przygotowań do ceremonii, aż po weselną zabawę w gronie najbliższych. To właśnie wśród nich Gosia i Wojtek czują się najlepiej.
Film Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Filmowe podsumowanie i niezwykłe wrażenia! Najcudowniejsze ślubne kadry!
Dzięki subtelnym przejściom, między każdym kadrem możemy sądzić, że całość filmu została nagrana jednorazowo. Sceny z różnych filmów zostały zestawione idealnie, a delikatna muzyka rewelacyjnie współgrała z całością.
Film Wspaniała Para- Anna i Kuba pobrali się w sercu Krakowa. Oto ich video ślubne!
Wspaniała Para- Anna i Kuba pobrali się w sercu Krakowa. Oto ich video ślubne!
Kościół Mariacki, najstarszy hotel w Krakowie, salon fryzjerski z tradycjami.... to musiało się udać. Piękno tego wydarzenia możemy dziś podziwiać, dzięki sprawnemu oku kamery studia nasz moment.  Ponadczasowa klasyka w dniu ślubu Anny i Jakuba.

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji