Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!

Miłość jest czymś, co nie wie, co znaczy odległość. Miłość w końcu nie zna żadnych barier i granic. Nasza dzisiejsza Para, której video ślubne chcemy Wam zaprezentować, właśnie to udowadnia. Pochodzą z różnych krajów, ale ich miłość jest międzynarodowa. Czy to nie piękne? Ależ tak! To fantastyczne! My dzisiaj mamy dla Was video z ich fenomenalnego krakowskiego ślubu i wesela! Nie możecie tego przegapić! Zapraszamy serdecznie! Miłego oglądania!

Ważnym bohaterem tego filmu jest oczywiście Kraków. To miasto, które kojarzy się z artystyczną bohemą i oczywiście z tym, że było kiedyś siedzibą królów, ma w sobie wielką klasę i niezwykły szyk. To coś, co nie sposób jest określić słowami. To prawdziwa elegancja. Nic więc w tym dziwnego, że Klaudia i Cedric zdecydowali się właśnie tam zorganizować swój ślub i wesele.

Tak jak Kraków jest ważnym bohaterem tego filmu, tak Klaudia i Cedric są najważniejszymi bohaterami tej produkcji. Oboje to naprawdę piękni ludzie. Mają w sobie wielką klasę i niezwykły czar. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. Z tym albo przychodzi się na świat i to się w sobie ma, albo nie. A ci ludzie mają w sobie tę prawdziwą magię. Są po prostu przewspaniali

W tym filmie bardzo ważna jest kolorystyka. Jest żywa, nasycona i pełna energii. To robi wielkie wrażenie. Użycie tego typu kolorów powoduje, że film jest pełen pasji i ma niesamowity nastrój. Kiedy oglądamy ten film, to mamy poczucie jakbyśmy i my tam byli, co jest po prostu wspaniałym doświadczeniem. Równie ważnym elementem tego filmu jest muzyka. Ten dodatek wspaniale uzupełnia przedstawione kadry. To coś po prostu wspaniałego. Użycie takiej a nie innej linii melodycznej powoduje, że film stanowi naprawdę spójną całość.

Realizacja filmu: Piękny Dzień |Dekoracje: Rozmaitosci Kwiatowe Kwiaciarnia |Zdjęcia: Agnieszka i Jacek Taranowie |Muzyka: Wojciech Łuczak Uche i MadFiddle i Dawid Bocz |

 Zobacz inne inspirujące video ślubne:

Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!

Video ślubne Beaty i Rafała. Zachód słońca, ich objęcia oraz dzień ślubu! Było pięknie.

Video ślubne Agnieszki i Łukasza w Krakowie. Nie możesz tego przegapić!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Skomentuj artykuł

Film Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Przepiękny zimowy teledysk Klaudii i Sławka. Zobacz!
Niewiele osób lubi zimę. Jest wtedy zimno, szaro i odczuwamy coraz to mniejszą chęć do życia. Przez ostatnie kilka lat, pogoda jest bardziej wiosenna niż zimowa. Jednak w lesie w tym czasie jest bardzo urokliwie. Strzeliste świerki, skrzypiący pod stopami śnieg, ślady leśnych zwierząt. Tam biała kołderka utrzymuje się o wiele dłużej.
Film Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!Filmik narzeczeński w stylu boho Marzenki i Pawła Was zachwyci. Jest eteryczny i pełen klimatu! Zobacz!
Film Wideo ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, to niesamowita inspiracja dla Par! Musisz to zobaczyć!
Wideo ślubne Barbary i Krystiana w Szczyrku, to niesamowita inspiracja dla Par! Musisz to zobaczyć!
Jest oryginalne, ciekawe, po prostu piękne. Nie sposób jest to opisać słowami. Ten film na pewno będzie świetną inspiracją dla Par Młodych. Nie wahajcie się czerpać z niej garściami!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji