• Magazyn
  • Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!

Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!

Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!Fenomenalny krakowski ślub i wesele Klaudii i Cedrica. Zobacz!

  • Reportaże ślubne
  • Małopolskie

Miłość jest czymś, co nie wie, co znaczy odległość. Miłość w końcu nie zna żadnych barier i granic. Nasza dzisiejsza Para, której video ślubne chcemy Wam zaprezentować, właśnie to udowadnia. Pochodzą z różnych krajów, ale ich miłość jest międzynarodowa. Czy to nie piękne? Ależ tak! To fantastyczne! My dzisiaj mamy dla Was video z ich fenomenalnego krakowskiego ślubu i wesela! Nie możecie tego przegapić! Zapraszamy serdecznie! Miłego oglądania!

Publikacja

Ważnym bohaterem tego filmu jest oczywiście Kraków. To miasto, które kojarzy się z artystyczną bohemą i oczywiście z tym, że było kiedyś siedzibą królów, ma w sobie wielką klasę i niezwykły szyk. To coś, co nie sposób jest określić słowami. To prawdziwa elegancja. Nic więc w tym dziwnego, że Klaudia i Cedric zdecydowali się właśnie tam zorganizować swój ślub i wesele.

Tak jak Kraków jest ważnym bohaterem tego filmu, tak Klaudia i Cedric są najważniejszymi bohaterami tej produkcji. Oboje to naprawdę piękni ludzie. Mają w sobie wielką klasę i niezwykły czar. To coś, czego nie sposób jest się nauczyć. Z tym albo przychodzi się na świat i to się w sobie ma, albo nie. A ci ludzie mają w sobie tę prawdziwą magię. Są po prostu przewspaniali

W tym filmie bardzo ważna jest kolorystyka. Jest żywa, nasycona i pełna energii. To robi wielkie wrażenie. Użycie tego typu kolorów powoduje, że film jest pełen pasji i ma niesamowity nastrój. Kiedy oglądamy ten film, to mamy poczucie jakbyśmy i my tam byli, co jest po prostu wspaniałym doświadczeniem. Równie ważnym elementem tego filmu jest muzyka. Ten dodatek wspaniale uzupełnia przedstawione kadry. To coś po prostu wspaniałego. Użycie takiej a nie innej linii melodycznej powoduje, że film stanowi naprawdę spójną całość.

Realizacja filmu: Piękny Dzień |Dekoracje: Rozmaitosci Kwiatowe Kwiaciarnia |Zdjęcia: Agnieszka i Jacek Taranowie |Muzyka: Wojciech Łuczak Uche i MadFiddle i Dawid Bocz |

 Zobacz inne inspirujące video ślubne:

Musisz zobaczyć to video ślubne! Ślub w Szczawnicy, a plener w Wenecji!

Video ślubne Beaty i Rafała. Zachód słońca, ich objęcia oraz dzień ślubu! Było pięknie.

Video ślubne Agnieszki i Łukasza w Krakowie. Nie możesz tego przegapić!

 

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Agnieszka i Jacek Taranowie Fotograf ślubny
Piękny Dzień Kamerzysta na wesele
Rozmaitości Kwiatowe Bukiet i dekoracje kwiatowe
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!