Industrialna sesja ślubna - zainspiruj się!

Przestrzeń miejska posiada wiele możliwości do stworzenia niesztampowych zdjęć, często zabarwionych dowcipem. Sklepy, neony, graffiti- to wszystko możecie wykorzystać do stworzenia niepowtarzalnych zdjęć.

  • Fotograf i kamerzysta

Sesje ślubne dzielą się na te klasyczne i oryginalne, gdzie para i fotograf bardzo kreatywnie podchodzą do zadania i tworzą niesamowite obrazy. Dziś chcemy pokazać bardzo industrialną inspirację na zdjęcia ślubne w przestrzeni miejskiej. Możemy spojrzeć, że zdjęcia wśród budynków miasta mogą być wyjątkowe. Sesja  SoLovely! w Warszawie wyszła przepięknie!

zapiszSoLovely!
SoLovely!
Publikacja

Zdjęcia na łące, plaży czy na szczycie gór bezdyskusyjnie wyglądają pięknie. Ale dla miłośników wielkich miast (jakim sama jestem) gratką może być sesja zdjęciowa w środowisku, w którym na co dzień żyją. Każde miasto kryje w sobie niesamowite miejsca– stare kamienice, ruiny zamku, miejski mural czy klimatyczną zajezdnię tramwajową. Nada się naprawdę każde miejsce, które dobrze się Wam kojarzy.

zapiszSoLovely!
SoLovely!

A może miejsce pierwszej randki lub pocałunku? Kawiarnia czy kino w którym się spotkaliście mogą stanowić ładne tło Waszych ślubnych fotografii. Nawet zwykłe z pozoru miejsce może być bardzo oryginalnym pomysłem, w którym tylko Wy wykonacie swoją sesję ślubną.

 

Przestrzeń miejska posiada wiele możliwości do stworzenia niesztampowych zdjęć, często zabarwionych dowcipem. Sklepy, neony, graffiti- to wszystko możecie wykorzystać do stworzenia niepowtarzalnych zdjęć. Jeśli całość Waszego ślubu będzie w stylu industrialnym lub nawiązującym do miasta, w którym się poznaliście lub, gdzie mieszkacie wybiercie dekorację oraz zaproszenia w tym stylu. Stylowe, geometyczne i minimalistyczne zaproszenia możecie otrzymać w Pracowni na 2 piętrze, którzy z pasją i kreatywnością tworzą piękną papeterię ślubną.

zapiszPracowni na 2 piętrzeDowiedz się więcej “Pracowni na 2 piętrze”
Pracowni na 2 piętrze

Martyna i Piotrek – duet fotografów ślubnych uwidaczniają przede wszystkim naturalność i subtelność. Nie tworzą sztucznych kadrów, starają się uchwycić to co oferuję lokalizacja. Warszawa, która bez wątpienia oferuje mnóstwo inspirujących kadrów, jest ich głównym obszerem działań. Zawsze pracują w duecie, dzięki czemu mogą być w dwóch miejscach na raz i zapisywać w kadrach wszystkie wyjątkowe momenty. Dojazd w wybrane miejsce na mapie Polski nie jest dla nich żadnym problemem. Każde miejsce może się okazać niesamowitym źródłem inspiracji !

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Gosia Michalak Fotograf ślubny
SoLovely! Fotograf ślubny
Czysta Forma Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!