Industrialna sesja ślubna - zainspiruj się!

Industrialna sesja ślubna - zainspiruj się!

Przestrzeń miejska posiada wiele możliwości do stworzenia niesztampowych zdjęć, często zabarwionych dowcipem. Sklepy, neony, graffiti- to wszystko możecie wykorzystać do stworzenia niepowtarzalnych zdjęć.

  • Fotograf i kamerzysta

Sesje ślubne dzielą się na te klasyczne i oryginalne, gdzie para i fotograf bardzo kreatywnie podchodzą do zadania i tworzą niesamowite obrazy. Dziś chcemy pokazać bardzo industrialną inspirację na zdjęcia ślubne w przestrzeni miejskiej. Możemy spojrzeć, że zdjęcia wśród budynków miasta mogą być wyjątkowe. Sesja  SoLovely! w Warszawie wyszał przepięknie!

zapiszSoLovely!
SoLovely!

Zdjęcia na łące, plaży czy na szczycie gór bezdyskusyjnie wyglądają pięknie. Ale dla miłośników wielkich miast (jakim sama jestem) gratką może być sesja zdjęciowa w środowisku, w którym na co dzień żyją. Każde miasto kryje w sobie niesamowite miejsca– stare kamienice, ruiny zamku, miejski mural czy klimatyczną zajezdnię tramwajową. Nada się naprawdę każde miejsce, które dobrze się Wam kojarzy.

zapiszSoLovely!
SoLovely!

A może miejsce pierwszej randki lub pocałunku? Kawiarnia czy kino w którym się spotkaliście mogą stanowić ładne tło Waszych ślubnych fotografii. Nawet zwykłe z pozoru miejsce może być bardzo oryginalnym pomysłem, w którym tylko Wy wykonacie swoją sesję ślubną.

 

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Przestrzeń miejska posiada wiele możliwości do stworzenia niesztampowych zdjęć, często zabarwionych dowcipem. Sklepy, neony, graffiti- to wszystko możecie wykorzystać do stworzenia niepowtarzalnych zdjęć. Jeśli całość Waszego ślubu będzie w stylu industrialnym lub nawiązującym do miasta, w którym się poznaliście lub, gdzie mieszkacie wybiercie dekorację oraz zaproszenia w tym stylu. Stylowe, geometyczne i minimalistyczne zaproszenia możecie otrzymać w Pracowni na 2 piętrze, którzy z pasją i kreatywnością tworzą piękną papeterię ślubną.

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

SoLovely! Fotograf i kamerzysta
Gosia Michalak Fotograf i kamerzysta