Fotograf ślubny w Lublinie- Top 10!

Planując ślub, jedną z najważniejszych decyzji, jaką musisz podjąć to wybór fotografa. To ważne, aby móc uwiecznić chwile w sposób wyjątkowy, wybór autora zdjęć z tego wspaniałego dnia jest wyjątkowy, ponieważ jego praca pozwoli zapisać to wydarzenie w kadrach na zawsze. Oczywiście należy pamiętać także o innych szczegółach: jak buty, kwiaty, garnitur Pana Młodego, suknia Panny Młodej. Jak powiedział Lewis Hine: „Jeśli to wszystko może być wyjaśnione w słowach, że nie trzeba ładować aparatu”. Dlatego chcielibyśmy ułatwić Wam wybór fotografa i wybrać dla Was najlepszą czołówkę lubelskich fotografów. Oto 10 najlepszych ślubnych fotografów w Lublinie. Sprawdź sam! Nadszedł czas na Lublin! Pierwszym typem Zankyou jest…

Dawid Jacewski – odwiedź stronę internetową

Dawid Jacewski w niezwykły sposób podkreśla emocje i uczucia towarzyszące Parze Młodej w ich najważniejszym dniu w życiu. Fotograf jest świetnym obserwatorem, dlatego też nic nie umknie jego uwadze. Bez wątpienia Dawid Jacewski to faworyt Zankyou!

Lubię to, co robię i wciąż poszukuję nowych źródeł inspiracji. Ciekawią mnie historie ludzi, biografie wybitnych postaci. W wolnych chwilach powracam do gry w bilard i wyjazdów za miasto. Posiadam publikacje zamieszczone w lokalnych oraz ogólnopolskich magazynach m.in. Newsweek. Współpracuję z wieloma organizacjami kulturalno-społecznymi i agencjami reklamowymi. Przez kilka lat wykonywałem reportaże dla Radia Lublin. Od 2011 roku fotografuję dla Teatru Muzycznego w Lublinie. Posiadam przestrzeń studyjną.

LoveStory- odwiedź stronę internetową

W naszych zdjęciach i filmach pokazujemy historię Waszej miłości. Zajmujemy się profesjonalnym, choć z wyczuciem i emocjami relacjonowaniem ślubów. Pozwól nam pięknie uwiecznić Twój ślub. Postaramy się najładniej jak tylko umiemy pokazać historię Waszej miłości. Zapraszamy do LoveStory.

Grzegorz Ciepiel – odwiedź stronę internetową

Zdjęcia ślubne to coś więcej niż obraz zapisany na odbitkach. To pamiątka jednych z najpiękniejszych chwil w życiu każdej pary. Wiem to doskonale – jestem fotografem ślubnym… i mężem. Od 10 lat uwieczniam te wyjątkowe chwile, łapię gest rąk, uśmiech, spojrzenie. Uwielbiam sesje plenerowe, łączę w nich swoje pasje do przyrody i podróżowania. Fotografowałem w dużych stolicach Europy, w ciepłych zakątkach Kanarów, w zimnych podmuchach na Islandii. Miłość to podróż, chętnie odbędę ją razem z Wami.

Wasylko Pracownia Autorska – odwiedź stronę internetową

Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym. Pracując razem możemy widzieć więcej w danym momencie, wyłapać więcej niesamowitych chwil jak i wspierać się nawzajem. Za każdym razem staramy się aby nasze zdjęcia które trafiają do klienta były na najwyższym poziomie! ONA – stąpa twardo po ziemi i racjonalnie podchodzi do każdego tematu. ON – niepoprawny optymista smakujący światło jak czekoladę. RAZEM – tworzą zgrany team zawodowych fotografów uzupełniając się charakterami i umiejętnościami, potrafią stworzyć niesamowite fotografie tak by za każdym razem można było poczuć wszystkie emocje tamtego dnia.
Sara Solak & Grzegorz Wasylko
Wasylko Pracownia Autorska

NOWAKOWSCY.EU- odwiedź stronę internetową

“Jako małżeństwo połączyło nas nie tylko uczucie, ale także pasja do zdjęć. Pracujemy nad nimi razem na każdym etapie, co daje dwa różne, łączące się w finalną całość spojrzenia. Wiemy co będzie ważne, gdy za rok, dwa, kilkanaście lat będziecie oglądać zdjęcia, wspominając najważniejsze chwile. Nie stoimy z boku, ale aktywnie bierzemy udział w każdym elemencie ceremonii, a kreatywność i oryginalność w sesjach plenerowych jest naszym największym atutem. Renata i Dawid Nowakowscy- kreatywne małżeństwo fotografów.”

Łapacze Wspomnień- odwiedź stronę internetową

Łapacze Wspomnień to prawdzi profesjonaliści. Ich zdjecia czarują! Bez wątpienia jest jednym z faworytów Zankyou. Fotografowie w niezwykły sposób ukazują na zdjęciach emocje i uczucia towarzyszące Parze Młodej. Są doskonałymi obserwatorami. “Patrzymy i widzimy. Ulotne momenty. Chwile pełne wzruszeń. Żyjemy, śnimy, oddychamy fotografią. Opowiadamy-historie nie słowami, lecz kadrami. Chcemy aby wydarzenia z dnia waszego ślubu były pełne ekspresji. Dlatego w  ujęciach szukamy emocji, przestrzeni, czystości, filmowości, światła, czułości nie koniecznie-ISO.To nasze życie. To my. Zapraszamy do naszego świata.”

Łapacze Wspomnień
Łapacze Wspomnień
Łapacze Wspomnień
Łapacze Wspomnień
Łapacze Wspomnień
Łapacze Wspomnień

Konrad Hudaś- odwiedź stronę internetową

Podczas fotografowania ślubów staram się jak najlepiej oddać klimat tego dnia za pomocą zdjęć. Chwytam emocje i zatrzymuje je w kadrach tworząc fotograficzny reportaż, który dla Pary Młodej jest ponadczasową pamiątką. Każda fotografia jest zamkniętym w zdjęciu ułamkiem sekundy przedstawiającym ten wyjątkowy i jakże ważny dzień. Towarzyszę Parze Młodej od przygotowań poprzez ceremonię i wesele. Sesja poślubna to kolejny etap , który wykonywany jest przeważnie w innym dniu niż dzień ślubu i jest doskonałą okazją na wykonanie pamiątkowych zdjęć ze współmałżonkiem. Zapraszam do odwiedzenia mojej galerii.

Patryk Wolański  – odwiedź stronę internetową

Szczęśliwiec który kocha swoją pracę. Od prawie dziesięciu lat poświęcony fotografowaniu ślubów. Chodź mieszkam na Śląsku fotografuję w całej europie. Fotografuję małe kameralne śluby  w  górskich sceneriach jak również duże celebryckie uroczystości.   Naturalność, prostota i prawdziwość to coś co zawsze znajduje się na moich fotografiach . Wielokornie nagradzany w kraju i zagranicą. „Naturalnie najlepsze jest to co naturalne”

Fotografia Ślubna Maciej Kozłowski- odwiedź stronę internetową

Szukasz fotografa z dusza z Lublina? Chcesz poznać człowieka któremu poświecisz najważniejsza chwile w swoim życiu ? To musisz wiedzieć że jestem rodowitym lubskim fotografem Skończyłem dużo kursów jak i 4 letnia szkole fotografii w lublinie. Nadal się kształcę uczęszczając na warsztaty. Poznając nowe techniki i pomysły bo wiedzy nigdy za mało. Mieszkając w lublinie myślę ze poznałem dużo urokliwych miejsc. Gdzie możemy stworzyć piękne kadry ukazujące wasza miłość. Charakteryzuje się tym ze nie boje się pracy. Pracuje na każdym polu zwianym z fotografia ale śluby to jest TO co lubię najbardziej. Praca z ludźmi i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom jest tym co sprawia ze lubię moja prace i nie zamienię na nic innego. W swojej pracy używam sprzętu marki NIKON jak i paru zabawek pożytecznych w realizacji zleceń.

Jesteśmy przekonani, ze każdy z Was odnalazł inspiracje na swoja sesje!  To już wszyscy fotografowie z Lublina, które Zankyou miało zaszczyt poznać i zakochać się w ich pracach. Jeśli są inne firmy, artyści, który zajmują się tą dziedziną z tego regionu, to także zapraszamy do współpracy. Rynek dostawców ślubnych jest tak obszerny i dynamoczny, że warto czasami pomóc się znaleźć, my ze swojej strony robimy, co możemy, aby poznać Crème de la crème.

** Uwaga: Ta lista nie jest ranking preferencji. Wszystkie firmy są polecane przez Zankyou.

Planujesz swój ślub w tym roku? Świetnie! Jeśli planujesz swój ślub i wesele, to nie możesz zapomnieć także o:

Zamówieniu najlepszych zaproszeń ślubnych online

Poznaj innych fotografów ślubnych z:

Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie

Najlepszy fortograf ślubny w Krakowie

Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach

Najlepszy fotograf ślubny we Wrocławiu

Najlepszy fotograf ślubny w Poznaniu

Najlepszy fotograf ślubny w Szczecinie

Najlepszy fotograf ślubny w Białymstoku

Poznaj najlepsze lokale weselne:

Najlepsze lokale na przyjęcie ślubne w Warszawie

Najlepsze lokale na przyjęcie ślubne w Krakowie

Najlepsze lokale weselne w Zakopanem i okolicach

Najlepsze miejsca na ślub w Polsce

Nie masz pomysł na ciekawy wyjazd czy weekend w Polsce? Poznaj 8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na Waszą podróż poślubną

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Komentarze (5)

Skomentuj artykuł

12 najlepszych jubilerów! Poznaj ranking firm TOP!
12 najlepszych jubilerów! Poznaj ranking firm TOP!
Pierścionek zaręczynowy, biżuteria ślubny, aż po obrączki i spinki. Poznaj wszystkich najlepszych jubilerów. Zapraszamy!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
10 perfum dla 10-ciu różnych Panien Młodych! Wybierz swój zapach w najważniejszy dzień!
Najbardziej pożądane zapachy roku! Znajdź swój!
Najlepsze miejsca na Twoje przyjęcie ślubne w Warszawie!
Najlepsze miejsca na Twoje przyjęcie ślubne w Warszawie!
Najlepsze miejsca na wesele w Warszawie. Zorganizuj wymarzone przyjęcie weselne dzięki wyborze Zankyou!

Stwórz za darmo, za pomocą dwóch kliknięć, najpiękniejszą stronę na swój ślub.

100% dostosowanie do Twoich potrzeb Zobacz więcej projektów >

Pracujesz w branży ślubnej?
Jeśli masz firmę lub jesteś profesjonalistą z branży ślubnej, Zankyou oferuje Ci możliwość umieszczenia reklamy swoich usług na naszej stronie internetowej dla tysięcy Par Młodych organizujących swój ślub w 23 krajach. Więcej informacji