Fotograf ślubny w Lublinie- Top 10!

Oto 10 najlepszych ślubnych fotografów w Lublinie. Sprawdź sam! Nadszedł czas na Lublin! Pierwszym typem Zankyou jest…

  • Fotograf i kamerzysta
  • Lubelskie

Planując ślub, jedną z najważniejszych decyzji, jaką musisz podjąć to wybór fotografa. To ważne, aby móc uwiecznić chwile w sposób wyjątkowy, wybór autora zdjęć z tego wspaniałego dnia jest wyjątkowy, ponieważ jego praca pozwoli zapisać to wydarzenie w kadrach na zawsze. Oczywiście należy pamiętać także o innych szczegółach: jak buty, kwiaty, garnitur Pana Młodego, suknia Panny Młodej. Jak powiedział Lewis Hine: „Jeśli to wszystko może być wyjaśnione w słowach, że nie trzeba ładować aparatu”. Dlatego chcielibyśmy ułatwić Wam wybór fotografa i wybrać dla Was najlepszą czołówkę lubelskich fotografów. Oto 10 najlepszych ślubnych fotografów w Lublinie. Sprawdź sam! Nadszedł czas na Lublin! Pierwszym typem Zankyou jest…

Dawid Jacewski – odwiedź stronę internetową

Publikacja

Dawid Jacewski w niezwykły sposób podkreśla emocje i uczucia towarzyszące Parze Młodej w ich najważniejszym dniu w życiu. Fotograf jest świetnym obserwatorem, dlatego też nic nie umknie jego uwadze. Bez wątpienia Dawid Jacewski to faworyt Zankyou!

Lubię to, co robię i wciąż poszukuję nowych źródeł inspiracji. Ciekawią mnie historie ludzi, biografie wybitnych postaci. W wolnych chwilach powracam do gry w bilard i wyjazdów za miasto. Posiadam publikacje zamieszczone w lokalnych oraz ogólnopolskich magazynach m.in. Newsweek. Współpracuję z wieloma organizacjami kulturalno-społecznymi i agencjami reklamowymi. Przez kilka lat wykonywałem reportaże dla Radia Lublin. Od 2011 roku fotografuję dla Teatru Muzycznego w Lublinie. Posiadam przestrzeń studyjną.

Dawid JacewskiDowiedz się więcej “Dawid Jacewski”
Dawid Jacewski
Dawid JacewskiDowiedz się więcej “Dawid Jacewski”
Dawid Jacewski
Dawid JacewskiDowiedz się więcej “Dawid Jacewski”
Dawid Jacewski

LoveStory- odwiedź stronę internetową

W naszych zdjęciach i filmach pokazujemy historię Waszej miłości. Zajmujemy się profesjonalnym, choć z wyczuciem i emocjami relacjonowaniem ślubów. Pozwól nam pięknie uwiecznić Twój ślub. Postaramy się najładniej jak tylko umiemy pokazać historię Waszej miłości. Zapraszamy do LoveStory.
LoveStoryDowiedz się więcej “LoveStory”
LoveStory

Grzegorz Ciepiel – odwiedź stronę internetową

Zdjęcia ślubne to coś więcej niż obraz zapisany na odbitkach. To pamiątka jednych z najpiękniejszych chwil w życiu każdej pary. Wiem to doskonale – jestem fotografem ślubnym… i mężem. Od 10 lat uwieczniam te wyjątkowe chwile, łapię gest rąk, uśmiech, spojrzenie. Uwielbiam sesje plenerowe, łączę w nich swoje pasje do przyrody i podróżowania. Fotografowałem w dużych stolicach Europy, w ciepłych zakątkach Kanarów, w zimnych podmuchach na Islandii. Miłość to podróż, chętnie odbędę ją razem z Wami.
Grzegorz CiepielDowiedz się więcej “Grzegorz Ciepiel”
Grzegorz Ciepiel
Grzegorz CiepielDowiedz się więcej “Grzegorz Ciepiel”
Grzegorz Ciepiel

Wasylko Pracownia Autorska – odwiedź stronę internetową

Jesteśmy parą w życiu prywatnym i zawodowym. Pracując razem możemy widzieć więcej w danym momencie, wyłapać więcej niesamowitych chwil jak i wspierać się nawzajem. Za każdym razem staramy się aby nasze zdjęcia które trafiają do klienta były na najwyższym poziomie! ONA – stąpa twardo po ziemi i racjonalnie podchodzi do każdego tematu. ON – niepoprawny optymista smakujący światło jak czekoladę. RAZEM – tworzą zgrany team zawodowych fotografów uzupełniając się charakterami i umiejętnościami, potrafią stworzyć niesamowite fotografie tak by za każdym razem można było poczuć wszystkie emocje tamtego dnia.
Sara Solak & Grzegorz Wasylko
Wasylko Pracownia Autorska
Wasylko Pracownia AutorskaDowiedz się więcej “Wasylko Pracownia Autorska”
Wasylko Pracownia Autorska
Wasylko Pracownia AutorskaDowiedz się więcej “Wasylko Pracownia Autorska”
Wasylko Pracownia Autorska

NOWAKOWSCY.EU- odwiedź stronę internetową

“Jako małżeństwo połączyło nas nie tylko uczucie, ale także pasja do zdjęć. Pracujemy nad nimi razem na każdym etapie, co daje dwa różne, łączące się w finalną całość spojrzenia. Wiemy co będzie ważne, gdy za rok, dwa, kilkanaście lat będziecie oglądać zdjęcia, wspominając najważniejsze chwile. Nie stoimy z boku, ale aktywnie bierzemy udział w każdym elemencie ceremonii, a kreatywność i oryginalność w sesjach plenerowych jest naszym największym atutem. Renata i Dawid Nowakowscy- kreatywne małżeństwo fotografów.”

NOWAKOWSCYDowiedz się więcej “NOWAKOWSCY”
NOWAKOWSCY
NOWAKOWSCYDowiedz się więcej “NOWAKOWSCY”
NOWAKOWSCY
NOWAKOWSCYDowiedz się więcej “NOWAKOWSCY”
NOWAKOWSCY

Łapacze Wspomnień- odwiedź stronę internetową

Łapacze Wspomnień to prawdzi profesjonaliści. Ich zdjecia czarują! Bez wątpienia jest jednym z faworytów Zankyou. Fotografowie w niezwykły sposób ukazują na zdjęciach emocje i uczucia towarzyszące Parze Młodej. Są doskonałymi obserwatorami. “Patrzymy i widzimy. Ulotne momenty. Chwile pełne wzruszeń. Żyjemy, śnimy, oddychamy fotografią. Opowiadamy-historie nie słowami, lecz kadrami. Chcemy aby wydarzenia z dnia waszego ślubu były pełne ekspresji. Dlatego w  ujęciach szukamy emocji, przestrzeni, czystości, filmowości, światła, czułości nie koniecznie-ISO.To nasze życie. To my. Zapraszamy do naszego świata.”

Łapacze Wspomnień
Łapacze Wspomnień
Łapacze Wspomnień
Łapacze Wspomnień
Łapacze Wspomnień
Łapacze Wspomnień

Konrad Hudaś- odwiedź stronę internetową

Podczas fotografowania ślubów staram się jak najlepiej oddać klimat tego dnia za pomocą zdjęć. Chwytam emocje i zatrzymuje je w kadrach tworząc fotograficzny reportaż, który dla Pary Młodej jest ponadczasową pamiątką. Każda fotografia jest zamkniętym w zdjęciu ułamkiem sekundy przedstawiającym ten wyjątkowy i jakże ważny dzień. Towarzyszę Parze Młodej od przygotowań poprzez ceremonię i wesele. Sesja poślubna to kolejny etap , który wykonywany jest przeważnie w innym dniu niż dzień ślubu i jest doskonałą okazją na wykonanie pamiątkowych zdjęć ze współmałżonkiem. Zapraszam do odwiedzenia mojej galerii.

Konrad HudaśDowiedz się więcej “Konrad Hudaś”
Konrad Hudaś
Konrad HudaśDowiedz się więcej “Konrad Hudaś”
Konrad Hudaś
Konrad HudaśDowiedz się więcej “Konrad Hudaś”
Konrad Hudaś

Patryk Wolański  – odwiedź stronę internetową

Szczęśliwiec który kocha swoją pracę. Od prawie dziesięciu lat poświęcony fotografowaniu ślubów. Chodź mieszkam na Śląsku fotografuję w całej europie. Fotografuję małe kameralne śluby  w  górskich sceneriach jak również duże celebryckie uroczystości.   Naturalność, prostota i prawdziwość to coś co zawsze znajduje się na moich fotografiach . Wielokornie nagradzany w kraju i zagranicą. „Naturalnie najlepsze jest to co naturalne”
Patryk WolańskiDowiedz się więcej “Patryk Wolański”
Patryk Wolański
Patryk WolańskiDowiedz się więcej “Patryk Wolański”
Patryk Wolański

Fotografia Ślubna Maciej Kozłowski- odwiedź stronę internetową

Szukasz fotografa z dusza z Lublina? Chcesz poznać człowieka któremu poświecisz najważniejsza chwile w swoim życiu ? To musisz wiedzieć że jestem rodowitym lubskim fotografem Skończyłem dużo kursów jak i 4 letnia szkole fotografii w lublinie. Nadal się kształcę uczęszczając na warsztaty. Poznając nowe techniki i pomysły bo wiedzy nigdy za mało. Mieszkając w lublinie myślę ze poznałem dużo urokliwych miejsc. Gdzie możemy stworzyć piękne kadry ukazujące wasza miłość. Charakteryzuje się tym ze nie boje się pracy. Pracuje na każdym polu zwianym z fotografia ale śluby to jest TO co lubię najbardziej. Praca z ludźmi i wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom jest tym co sprawia ze lubię moja prace i nie zamienię na nic innego. W swojej pracy używam sprzętu marki NIKON jak i paru zabawek pożytecznych w realizacji zleceń.

Fotografia Ślubna Maciej KozłowskiDowiedz się więcej “Fotografia Ślubna Maciej Kozłowski”
Fotografia Ślubna Maciej Kozłowski
Fotografia Ślubna Maciej KozłowskiDowiedz się więcej “Fotografia Ślubna Maciej Kozłowski”
Fotografia Ślubna Maciej Kozłowski

Jesteśmy przekonani, ze każdy z Was odnalazł inspiracje na swoja sesje!  To już wszyscy fotografowie z Lublina, które Zankyou miało zaszczyt poznać i zakochać się w ich pracach. Jeśli są inne firmy, artyści, który zajmują się tą dziedziną z tego regionu, to także zapraszamy do współpracy. Rynek dostawców ślubnych jest tak obszerny i dynamoczny, że warto czasami pomóc się znaleźć, my ze swojej strony robimy, co możemy, aby poznać Crème de la crème.

** Uwaga: Ta lista nie jest ranking preferencji. Wszystkie firmy są polecane przez Zankyou.

Planujesz swój ślub w tym roku? Świetnie! Jeśli planujesz swój ślub i wesele, to nie możesz zapomnieć także o:

Zamówieniu najlepszych zaproszeń ślubnych online

Poznaj innych fotografów ślubnych z:

Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie

Najlepszy fortograf ślubny w Krakowie

Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach

Najlepszy fotograf ślubny we Wrocławiu

Najlepszy fotograf ślubny w Poznaniu

Najlepszy fotograf ślubny w Szczecinie

Najlepszy fotograf ślubny w Białymstoku

Poznaj najlepsze lokale weselne:

Najlepsze lokale na przyjęcie ślubne w Warszawie

Najlepsze lokale na przyjęcie ślubne w Krakowie

Najlepsze lokale weselne w Zakopanem i okolicach

Najlepsze miejsca na ślub w Polsce

Nie masz pomysł na ciekawy wyjazd czy weekend w Polsce? Poznaj 8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na Waszą podróż poślubną

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Dawid Jacewski Fotograf ślubny
Łapacze Wspomnień Fotograf ślubny
NOWAKOWSCY fotografia Fotograf ślubny
Patryk Wolański Fotograf ślubny
Wasylko Pracownia Autorska Fotograf ślubny
Konrad Hudaś Fotograf ślubny
Maciej kozłowski fotografia Fotograf ślubny
LoveStory Kamerzysta na wesele
Grzegorz Ciepiel Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (5)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!