15

Opis

Fotografia ślubna w wykonaniu Sary Solak-Wasylko, Grzegorza Wasylko i Szczepana Marciniewicza
Razem :
Tworzymy naszą pracownię fotografii.
Jesteśmy fotografami ślubnymi.
Jesteśmy z tego dumni.

Szczegóły

 • Średnie ceny
 • Jaki jest zakres cenowy usługi?

  Średnie ceny
 • Od jakiej ceny można wykonać reportaż ślubny?

  W zależności od wybranego pakietu. od 2000zł do 4700zł
 • Czy oferują Państwo jakieś usługi dodatkowe?

  Fotografia, Kamerzysta na wesele, Inne
 • Jaki rodzaj fotografii najczęściej Państwo wykonują?

  Artystyczna fotografia ślubna
 • Do której godziny trwa usługa?

  1:00
 • Jakie są warunki płatności / rezerwacji?

  Podpisanie umowy kwituje wpłata ustalonego zadatku. Rozliczenie następuje najpóźniej przy przekazaniu gotowych materiałów.
 • Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować usługę?

  Więcej niż 6 miesięcy
 • Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie?

  Spotkanie nie jest wymagane
 • Czy jest dodatkowa opłata za dojazd?

  Ewentualne koszty podróży
 • Co jest specyficznego w Państwa usłudze / produkcie, co go wyróżnia?

  Indywidualne podejście i nasz charakter pracy. Każda Para Młoda jest dla nas bardzo ważna, a zdjęcia to nie tylko nasza praca to przede wszystkim nasza pasja. Cała trójka stara się wprowadzać nowości do naszego sposobu fotografowania oraz być na jak najwyższym poziomie. Dajemy z siebie wszystko bo robimy to co kochamy :)
 • Jak długo działają Państwo w tej branży?

  9 lat
 • Pracujesz sam czy z zespołem dbasz o oprawę ślubu?

  W pracowni jest nas trójka, każdy ma swoje ulubione momenty wesela, ale wszyscy staramy się trzymać jednakowy wysoki poziom :)
 • Jaki jest przybliżony czas oczekiwania na otrzymanie efektów Twojej pracy po uroczystości ślubnej?

  Pierwsze zdjęcia lecą do Was już po 3-4 dniach jako wpis na blogu lub Wasze prywatna galeria :)

Opinia/i (9)

Korzystałeś z tej usługi? Dodaj opinie

4.9 9 opinii
Przez tomaszkrupa95s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Bardzo dobre zdjęcie charakteryzuje się świetnie dobranymi kolorami, kompozycją i kadrem. Prawdziwą sztuką są jednak zdjęcia, które potrawią przywrócić wspomnienia i zatrzymać chwilę na zawsze.
Grzegorz i Sara niewątpliwie są specjalistami w tej drugiej kategorii. Para jest niezwykle sympatyczna i pozytywna, dzięki czemu nie ma mowy o żadnym stresie przed aparatem. Z Nimi poczujecie się swobodnie i naturalnie, dzięki czemu zdjęcia staną się idealnym odzwierciedleniem rzeczywistości i emocji jakie Wam towarzyszą.

Warto również zaznaczyć, że Wasylki (nazwa robocza) mimo ogromnego doświadczenia, bijącego z każdej ich fotografii, wciąż chcą się rozwijać. Potrafią eksperymentować, szukać niestandardowych ujęć, stworzyć coś pięknego w niepozornych miejscach.

Świetni ludzie, świetne fotografie, świetne podejście do swojej pasji - fotografii!

Dziękujemy za współpracę i nie możemy doczekać się kolejnych!
K & T

PS: Dzięki Grzesiu za retusz rozchodzących się guzików w koszuli :D kc

Zgłoś nadużycie
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Sara i Grzesiek to nie tylko świetni fotografowie, ale też cudowni ludzie ;) pozytywnie nastawieni, bardzo profesjonalni, potrafią uchwycić piękne momenty. Zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko i nie mogę się od nich oderwać ;) z uśmiechem na twarzy oglądam je enty raz.. ;) na sesji narzeczeńskiej dużo pomocy, Grzesiek podpowiada co i jak, zero stresu, wszystko w przyjaznej atmosferze. Polecamy!! 

Zgłoś nadużycie
Przez daria.iness
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Sara i Grzesiek to uśmiechnięci, przesympatyczni ludzie z pasją. Nie dostaliśmy po prostu 'ładnych zdjęć', ale zdjęcia nastrojowe, które poprzez kolory i ciekawe ujęcia tworzą cudowny klimat :) 

Początki przed aparatem były dla nas stresujące, ale dzięki życzliwemu podejściu i profesjonalizmowi już po sesji narzeczeńskiej wiedzieliśmy, że trafiliśmy w dziesiątkę. Sara i Grzesiek tworzą bardzo zgrany team, podczas uroczystości pracują niemal niezauważalnie. Ale za to efekty robią wrażenie! Polecamy każdemu, dostaliśmy piękną pamiątkę na całe życie :)

Daria i Rafał

Zgłoś nadużycie
Przez damianooo222s
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Chcielibyśmy podziękować Grzegorzowi Sarze i Szczepanowi za zrobienie pięknych zdjęć. Nietypowe kadry, ciekawe ujęcia, uchwycone piękno chwil. Zarówno te z uroczystości zaślubin jak i z wesela oraz z pleneru są przepiękne. Fotografie oddają w pełni barwy przyrody i uczucia naszego najpiękniejszego dnia. Zdjęcia urzekają pięknem detali, dzięki czemu są piękne, naturalne,widać na nich prawdziwe emocje, momęty zwruszenia, radość gości. A fotograf..!!!! Niezwykle miły, kontaktywny, kraetywny, sympatyczny z poczuciem humoru. Potrafi rozluznić atmosferę w stresujących chwilach, mającą głowę pełną pomysłów. Wymagający ale i dający z siebie 100%. Szczerze polecamy i dziękujemy Dorota i Damian. :) :) :) 

Zgłoś nadużycie
Przez edytajedrulaks
Korzystaliśmy z tej usługi podczas naszego ślubu

Sara i Grzegorz najlepszy team fotografów jaki mogliśmy sobie wymarzyć!!! :) Ludzie z pasją, kochający to co robią! Mega pozytywnie nastawieni do wszystkich. Potrafia w tym ważnym dniu rozluźnić atmosferę, rozśmieszyć zestresowanych Młodych albo zająć rozmową o wszystkim, żeby się tylko nie denerwować :) Pamiętają o wszystkich szczegółach, o których każda zestresowana Para Młoda może zapomnieć :D  Do tego robią oczywiście PRZEREWELACYJNE zdjęcia!!!!! <3 :) Potrafią uchwycić każdą cenną sekundę i najpięknieksze chwile w tym ważnym dniu i uwiecznić je na fotografii :) Warto tu zaznaczyć, że przy robieniu zdjęć prawie ich nie widać :D Dzięki tej niezwykłej umiejętności nasi goście czuli się swobodnie na weselu i teraz jakie mamy zdjęcia!! :D 
Polecamy ich z CAŁEGO SERCA!! I dziękujemy już chyba po raz setny za wszystko!! <3 <3 <3 :) 

Zgłoś nadużycie

Najnowsze nowości redakcyjne

Fotograf ślubny w Lublinie- Top 10!
Fotograf ślubny w Lublinie- Top 10!

Lista wszystkich lokalizacji Wasylko Pracownia Autorska:

Stefankowice 84A 22-424 Zamość +48 505305609
Lublin +48 505305609