Fotograf ślubny w Poznaniu- TOP!

Najlepsza fotograficzna, poznańska dziesiątka na Twoje wesele!

  • Fotograf i kamerzysta
  • Wielkopolskie

Najważniejszy dzień w Waszym życiu tuż tuż a Wy nadal nie wybraliście fotografa ślubnego w Poznaniu , który uwieczni Waszą ceremonię i przyjęcie weselne? Zadbajcie o to, aby wspomnienia z najszczęśliwszych chwil pozostały na zawsze żywe. Prezentujemy najlepszą dziesiątkę poznańską!!! Kolejność w prezentacji fotografów zupełnie nie ma znaczenia.

Bajkowe Śluby- odwiedź stronę internetową

Publikacja

Bajkowe Śluby tworzy dwoje fotografów – Karolina i Michał. Dwa różne spojrzenia oraz różne umiejętności, które idealnie się dopełniają. Moglibyśmy długo opowiadać o tym, że fotografia to całe nasze życie ale to chyba jasne! Dzięki niej dotarliśmy do miejsca, w którym jesteśmy teraz. Na zdjęciach szukamy dobrego światła, detali oraz subtelnych emocji, które już nigdy się nie powtórzą.  Kochamy śluby – bo wbrew pozorom każdy z nich jest inny. Bajkowy, magiczny, tylko Wasz. Dlatego będzie nam niezmiernie miło jeśli pozwolicie nam stać się jego częścią.

Bajkowe ŚlubyDowiedz się więcej “Bajkowe Śluby”
Bajkowe Śluby
Bajkowe ŚlubyDowiedz się więcej “Bajkowe Śluby”
Bajkowe Śluby

Aga Bondyra- odwiedź stronę internetową

Uwielbia naturalne światło, pastelowe kolory, detale, prawdziwe emocje i artystyczną fotografię ślubną. Cieszy się, kiedy może opowiadać historie moimi kadrami. Oto cała ona! Aga Bondyra i jej niezwykłe fotografie! “Fotografia ślubna jest moją pasją, w której inspiruje mnie przyroda, naturalne światło, podróże w nowe miejsca i Wasze historie. Lubię pastelowe kolory, ciepłe zachodzące słońce, wianki i zwiewne sukienki. Bliski jest mi styl rustykalny i boho, drewniane dodatki i żywe kwiaty. Uwielbiam uroczystości plenerowe, w sąsiedztwie natury, pod gołym niebem. Fotografuję w delikatnym i wypełnionym światłem stylu. Chcę aby moje zdjęcia były jasne, świetliste, naturalne i pełne emocji. Z chęcią poznam Waszą historię. ”

Aga BondyraDowiedz się więcej “Aga Bondyra”
Aga Bondyra

Story Catcher – odwiedź stronę internetową

“Jestem szczęściarą. Znalazłam połączenie między pasją a pracą, dając z siebie wszystko aby Wasze sesje były zapisem chwili, historiami, do których będziecie chcieli często wracać. Kiedy praca polega na uwiecznianiu czyjegoś szczęścia w chwilach, które są dla Was kamieniami milowymi Waszego życia – martwić muszę się jedynie o światło. Cenię sobie przede wszystkim światło dzienne, ciepłe słońce wieczoru, przyrodę, naturalne otoczenie, dzięki ktoremu jeszcze bardziej mogę podkreślić klimat Waszej historii.  Niesamowite dla mnie jest, kiedy każdy dzień, każda sesja, każdy ślub zaskakuje i inspiruje mnie zupełnie nowymi, świeżymi wrażeniami, emocjami.”

“Nazywam się Piotr Jan Gajewski i zajmuję się fotografią. Poza profesjonalną fotografią ślubną staram się realizować także jako uniwersalny twórca i artysta, bo tak naprawdę fotograf w moim przekonaniu to nie zawód czy umiejętność, a styl życia. Nie chcę w tym miejscu pisać wytartych sloganów typu – jak ja bardzo kocham fotografować, czy – fotografia to moja ulubiona dziedzina. Staram się kreatywnie podchodzić do fotografii i pracować na maksimum moich możliwości. Podejmując się zdjęć staram się dokładnie zapoznać z oczekiwaniami par młodych. W fotografii ślubnej fascynuje mnie wielowątkowość tematyczna, cała paleta środków artystycznych. Tematyka ślubna to nieograniczone źródło inspiracji dla fotografa.”

Studio FOMODowiedz się więcej “Studio FOMO”
Studio FOMO
Studio FOMODowiedz się więcej “Studio FOMO”
Studio FOMO

Fotografia Ślubna Damian Czesnakowski- odwiedź stronę internetową

“Towarzysząc Młodej Parze unikam tworzenia sztucznych i reżyserowanych sytuacji, wcielam się raczej w rolę dyskretnego obserwatora, co przekłada się na finalny efekt – reportaż pełen ciepłych, emocjonalnych, poruszających, a także i zabawnych kadrów. Wędrując z aparatem wśród weselnych gości staram się wyłapywać niepowtarzalne nastroje, uwieczniać detale, łapać uśmiechy, czyli wszystko, to co składa się na wyjątkowość tego jedynego dnia. Gdy zaś po kilku dniach weselne emocje już opadną spotykam się z nowożeńcami, by w urokliwych okolicznościach przyrody móc zamknąć w kadrach drobne, czułe gesty, spojrzenia i to, co prowadza do mnie wszystkich klientów – jedyną i niepowtarzalną miłość.”

Fotografia Ślubna Damian CzesnakowskiDowiedz się więcej “Fotografia Ślubna Damian Czesnakowski”
Fotografia Ślubna Damian Czesnakowski

Fotografia Ślubna Damian Czesnakowski

“Ona jest utalentowaną artystką z głową pełną pomysłów. Kolekcjonuje kapsle od piwa z całego świata. Posiada niekończącą się listę celów do realizacji i marzeń do spełnienia.  On jest ekstrawertykiem poszukującym wrażeń i emocji. Kolekcjonerem wysmakowanego dowcipu oraz fanem starego kina i dobrej książki.  Razem… tworzymy mieszankę wybuchową. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Właśnie dlatego potrafimy poruszyć niebo i ziemię, aby stworzyć coś ciekawego i niebanalnego. Jesteśmy fotografami, ale jak to bywa między kobietą a mężczyzną, z charakteru nieco się różnimy. Każde z nas ma swoje pasje, hobby którym się zajmuje w wolnej chwili. Jednak Fotografia jest tym działem sztuki, który nas łączy. Mamy swoje indywidualne plany i pomysły na uwiecznienie otoczenia oraz zatrzymanie chwil. To jednak tylko nam pomaga, aby otworzyć się na (często odmienne) spojrzenie drugiego człowieka.  Fotografia ślubna to ten dział fotografii, w którym się spełniamy. To nasza praca i nasza pasja. To z niej czerpiemy radość. Możliwość poznawania energicznych i różnych osób – Par Młodych daje nam siłę, energię, nakręca nas i wzmaga fotograficzny apetyt. Jesteśmy podekscytowani każdym kolejnym reportażem oraz sesją ślubną, które możemy wykonać w każdym miejscu w Polsce i na świecie. Pojedziemy gdzie tylko chcecie, aby nasze i Wasze zdjęcia ślubne były cudowną pamiątką na długie lata. Jesteśmy dla Was.”

Bogaczyki.plDowiedz się więcej “Bogaczyki.pl”
Bogaczyki.pl
Bogaczyki.plDowiedz się więcej “Bogaczyki.pl”
Bogaczyki.pl

Lovely Photography -odwiedź stronę internetową

“Czym jest dla Was fotografia ślubna? –  Możliwością i okazją do powrotu wspomnień. Fotografuję, by uchwycić najpiękniejsze emocje, słowa i detale.  Uwieczniam chwile wzruszenia i zatrzymuję w kadrze niespodziewane momenty, które sprawiają, że Wasz dzień jest tak wyjątkowy. Uwielbiam romantyczne, klimatyczne ujęcia, w których mogę utrwalić miłość dwóch osób. Caly czas eksperymentuję, uczę się i staram być coraz lepsza, by rezultaty sesji zadowalały coraz bardziej. Największy sukces jest, gdy uda mi się sprawić uśmiech na twarzach klientów gdy przeglądają zdjęcia. Uwielbiam poznawać nowe osoby, charaktery, często zdarza się tak, że te osoby wracają. Zachwycam sie nietypowymi widokami. Chociaż raz dziennie myśle o tym jakie będzie moje nastepne ujęcie. To każda osoba, która staje przed moim obiektywem tworzy razem ze mną wspaniałą kolejną historię, do których lubię wracać… Zapraszam więc na utrwalenie razem ze mną takiej historii.”
Lovely PhotographyDowiedz się więcej “Lovely Photography”
Lovely Photography

Dream Eye Studio-odwiedź stronę internetową

“Kiedy kilka lat temu zaczynaliśmy zajmować się fotografią ślubną nawet nie przypuszczaliśmy, że będzie to tak ekscytująca przygoda.  Nowi ludzie, miejsca, muzyka… Zaskoczyło nas, że pojawiamy się na Waszym ślubie jako obce osoby, a wychodzimy jako dobrzy znajomi. Może to banalne, ale naprawdę uwielbiamy uwieczniać emocje, te duże i te małe, niezauważalne gesty i szerokie uśmiechy. Wiemy, że to co robimy jest naprawdę ważne i pozostanie z Wami na lata, dlatego cenimy klasyczną estetykę, naturalne kolory i nieprzepozowane zdjęcia. Uwieczniamy dzień ślubu takim jakim jest, bez reżyserowania i ustawiania, po prostu.”

Dream Eye StudioDowiedz się więcej “Dream Eye Studio”
Dream Eye Studio
Dream Eye StudioDowiedz się więcej “Dream Eye Studio”
Dream Eye Studio

VeryLuckyStar-odwiedź stronę internetową

“Czym jest dla nas fotografia ślubna! Najpiękniejsze w pracy fotografa są: śmiech, pocałunki i radość kochających się par. Jedziemy do pracy gdzieś w Polskę, żeby zrobić (jak najlepiej potrafimy) zdjęcia na ślubie i wracamy do domu z dorobkiem, który cieszy oko, a co jeszcze lepsze często zyskujemy nowych przyjaciół. Kiedy oglądamy śluby sprzed kilku lat widzimy uśmiechnięte twarze i pocałunki – w sumie możemy powiedzieć, że właściwie to nas “kręci” w pracy fotografa: SZCZĘŚLIWI LUDZIE, SZCZĘŚLIWE RODZINY. Cieszy nas, że klient napisze e-mail z gratulacjami, czasami ktoś obcy prześle ciepłe słowa uznania dla naszej pracy “piękne zdjęcia”. Nasze pary ślubne piszą – “przyjedzcie do nas” – i spotykamy się od 4, 5 lat, ale już prywatnie. Taka praca to przywilej… póki co lepszej sobie wyobrazić nie możemy.”

VeryLuckyStarDowiedz się więcej “VeryLuckyStar”
VeryLuckyStar
VeryLuckyStarDowiedz się więcej “VeryLuckyStar”
VeryLuckyStar

Romana Wrembel-odwiedź stronę internetową

Romana Wrembel kieruje się przede wszystkim intuicją i tym co w jej duszy gra, nie zważając na konwenanse techniczne. Według niej najważniejszy jest pomysł na zdjęcie. Dużą uwagę przywiązuje do sesji plenerowych, którym nadaje indywidualny charakter. Uwielbia aranżować sesje i wykorzystywać w nich rekwizyty. Uważa, że dzięki skupieniu uwagi na gadżetach, para staje się swobodniejsza i zapomina o tremującym pozowaniu. Następnie Romana wychwytuje naturalne emocje, bo to one decydują o dobrej fotografii. Tworzy zdjęcia, na których para nie wygląda sztucznie, nawet jeśli sytuacja rzeczywiście została przez nią zaaranżowana. Ceni sobie swobodną atmosferę podczas sesji. W swojej fotografii nie zapomina o szczegółach. Według niej ujęcia detali są niezbędne w budowaniu atmosfery miejsca i dokumentowaniu oprawy całego wydarzenia.

Romana WrembelDowiedz się więcej “Romana Wrembel”
Romana Wrembel
Romana WrembelDowiedz się więcej “Romana Wrembel”
Romana Wrembel

Krzysztof Jaskólski Fotograf-odwiedź stronę internetową

„Fotografia ślubna jest dla mnie świetnym połączeniem wykonywanego zawodu z pasją. Najważniejsze są dla mnie Wasze emocje zatrzymane w kadrze, naturalność i spontaniczność. Mój styl określiłbym jako reporterski z delikatną nutką artystyczną, widoczną na zdjęciach z sesji plenerowych. Kocham swoją pracę i na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie wykonywać innego zawodu. Na moich pier­wszych kadrach utr­walałem otacza­jącą mnie przy­rodę. Godz­i­nami spacerowałem po lesie fotogra­fu­jąc drzewa, ptaki, motyle. Po jakimś cza­sie pojaw­iły się pier­wsze portrety, następ­nie repor­taże, a w między­cza­sie szkoła fotograficzna. W fotorelac­jach najbardziej cenię sobie prawdzi­wość i aut­en­ty­czność. Lubię jak życie toczy się swoim nat­u­ral­nym ryt­mem, a ja gdzieś tam z boku staram się dostrzec i zatrzy­mać w kadrze to czego nie widzą inni… to moja pasja.”
Krzysztof Jaskólski FotografDowiedz się więcej “Krzysztof Jaskólski Fotograf”
Krzysztof Jaskólski Fotograf
Krzysztof Jaskólski FotografDowiedz się więcej “Krzysztof Jaskólski Fotograf”
Krzysztof Jaskólski Fotograf

Julia Wojciechowska Fotografia-odwiedź stronę internetową

Fotografia ślubna jest dla mnie ciągłym wyzwaniem. Każdy ślub jest inny, każdą Parę traktuję więc w indywidualny sposób. Za każdym razem kiedy chwytam aparat, staram się być lepsza, szukam nowych kadrów, podejmuje ryzyko. Za każdym razem chcę ująć jak najwięcej prawdziwych emocji i uczuć. Pokazać uśmiechy, szczęście, ale też łzy i wzruszenie.
Julia Wojciechowska FotografiaDowiedz się więcej “Julia Wojciechowska Fotografia”
Julia Wojciechowska Fotografia
Julia Wojciechowska FotografiaDowiedz się więcej “Julia Wojciechowska Fotografia”
Julia Wojciechowska Fotografia

Agata Grządzielska fotografia-odwiedź stronę internetową

“Fotografia ślubna jest dla mnie przede wszystkim polem do twórczej realizacji. Jestem estetką uzależnioną od pięknych miejsc i przedmiotów, czerpię energię od niesamowitych ludzi, z którymi spędzam jeden z najważniejszych dni w ich życiu. To mnie uskrzydla, daje moc. Kocham to co robię.”

Agata Grządzielska fotografiaDowiedz się więcej “Agata Grządzielska fotografia”
Agata Grządzielska fotografia
Agata Grządzielska fotografiaDowiedz się więcej “Agata Grządzielska fotografia”
Agata Grządzielska fotografia

MAREKBLACHNIO.pl – fotografia i film odwiedź stronę internetową

“Fotografia jest moim sposobem patrzenia na świat i stylem życia. Z pasją staram się wykorzystać światło i emocje, aby uwiecznić prawdziwe piękno, najważniejsze słowa oraz prawdziwą miłość obecną w tym specjalnym dniu jakim jest Wasz ślub. Inspiracja są dla mnie same pary – ich osobowość i pasje nadają pracom niepowtarzalny charakter i klimat. Tak powstają kadry, które odzwierciedlają nie tylko chwile, ale także związane z nimi emocje.  Chcę, by każdy z Was mógł zawsze wrócić myślami do najdrobniejszych miłosnych gestów i spojrzeń, uwiecznionych w moich kadrach.”
MAREKBLACHNIO.pl
MAREKBLACHNIO.pl
MAREKBLACHNIO.pl
MAREKBLACHNIO.pl

These Moments – Fotografia Chwili-odwiedź stronę internetową

These Moments - Fotografia Chwili
These Moments – Fotografia Chwili
These Moments - Fotografia Chwili
These Moments – Fotografia Chwili

Kubik Photo-odwiedź stronę internetową

“Historia dwojga osób nigdy nie jest taka sama. To inne emocje, potrzeby i pragnienia. Jestem dla Was nie tylko fotografem. A towarzyszem najważniejszych w życiu chwil. Momentów, które wymagają opanowania i spokoju. Które pozwolą mi uchwycić wasze prawdziwe i spontaniczne emocje i gesty. To zaufanie sprawi, że wyjątkowość tego dnia pozostanie w kadrze już na długie lata.”

Kubik PhotoDowiedz się więcej “Kubik Photo”
Kubik Photo
Kubik PhotoDowiedz się więcej “Kubik Photo”
Kubik Photo

Jesteśmy przekonani, ze każdy z Was odnalazł inspiracje na swoja sesje! Zapraszamy na ranking najlepszych fotografów w Warszawie i Krakowie!  To już wszyscy fotografowie z Poznania, którymi Zankyou miało zaszczyt poznać i zakochać się w ich pracach. Jeśli są inne firmy, artyści, który zajmują się tą dziedziną z regionu małopolskiego, to także zapraszamy do współpracy. Rynek dostawców ślubnych jest tak obszerny i dynamoczny, że warto czasami pomóc się znaleźć, my ze swojej strony robimy, co możemy, aby poznać Crème de la crème.

** Uwaga: Ta lista nie jest ranking preferencji. Wszystkie firmy są polecane przez Zankyou.

Planujesz swój ślub w tym roku? Świetnie! Jeśli planujesz swój ślub i wesele, to nie możesz zapomnieć także o:

Zamówieniu najlepszych zaproszeń ślubnych online

Poznaj innych fotografów ślubnych z:

Najlepszy fotograf ślubny w Warszawie

Najlepszy fortograf ślubny w Krakowie

Najlepszy fotograf ślubny w Katowicach

Najlepszy fotograf ślubny we Wrocławiu

Najlepszy fotograf ślubny w Poznaniu

Najlepszy fotograf ślubny w Szczecinie

Najlepszy fotograf ślubny w Białymstoku

Nie masz pomysł na ciekawy wyjazd czy weekend w Polsce? Poznaj 8 najromantyczniejszych miejsc w Polsce na Waszą podróż poślubną!

A kto jest Waszym faworytem? Poznajcie również 10 najlepszych kamerzystów ślubnych w Polsce!

Skontaktuj się z firmą, o której mowa w tym artykule.

Aga Bondyra Fotografia Fotograf ślubny
VeryLuckyStar Kamerzysta na wesele
Studio Fomo Fotograf ślubny
Adam Fotograf ślubny
DreamEye Studio Fotograf ślubny
Bajkowe Śluby Fotograf ślubny
Agata Grządzielska Fotograf ślubny
Bogaczyki.pl Fotograf ślubny
Lovely Photography - śluby Fotograf ślubny
KubikPhoto Fotograf ślubny
Publikacja

Nie chcesz przegapić najnowszych newsów o trendach ślubnych?

Zapisz się do naszego newslettera

Komentarze (21)

Skomentuj artykuł

Lista ślubna Zankyou! Odbierz 100% swoich prezentów w gotówce!